Kitap Günü Etkinliği

güle güle oku kalinkaselin
dublörün dilemması benim ilk Murat Menteş kitabım o nedenle benim için çok değerli
bakalım sen de sevecek misin
Yabancı da zaten kült bir kitap
keyifle oku hepsini

kalinkaselin anahtarlığa anahtarı takman çok mutlu etti beni. keyifle oku
Asmucum ayarlasan bu kadar denk gelirmiydi bilmiyorum
Paketin gelmeden bi gun odnce cantamda.yillardirkullan digim anahtarligimi kirilmis buldum ertesi gun anahtarlik hediye geldi:) notlarin icinde.cok.tesekkur ederim biraz gec oldu ama kitaplara bayildim

aslında direk kitapyurdundan gönderecektim hediyelerini. anahtarlığı koymak için fuardan aldım kitapları. kısmetinmiş demek ki.
güle güle kullan, keyifle oku

Merhaba kızlar

İyi bir hafta sizlerin olsun inşallah

kalinkaselin kitaplar tamamlandı mı toplu resim isterizzz

Heyecan hat safhada benim sıram geldi sonundaaa

Ama malesefki ben vikitabı düzenleyemiyorum çok vaktimi alıyor çok yavaş 1000kitap üyeliyim Okuyanhatunn oradaki liste daha sağlıklı

senin içni bir kitap var aklımda.

Benimki de dağıtıma çıkmış bugün, elinde olması an meselesi. :)

Bu arada vikitap altyapısı yenilenmiş, artık çok hızlı kitap ekleyebiliyoruz kızlar, geçen bol bol ekledim ben.

ATALANTECİM AZ ÖNCE EVE PTT DEN Bİ KİTAP GELMİŞ BİDE CUMARTESİ EVE KARGO GELMİŞ EVDE YOKTUK BULAMAMIŞ EŞİM ŞİMDİ ALMAYA ÇIKTI .... YARIN EVE GİDİNCE RESİMLERİNİ ATARIM SON BİR KİŞİ KALDI AMA KİM BİLMİYORUM ŞU ANDA :)

Benimki de dağıtıma çıkmış bugün, elinde olması an meselesi. :)

Bu arada vikitap altyapısı yenilenmiş, artık çok hızlı kitap ekleyebiliyoruz kızlar, geçen bol bol ekledim ben.
PTT KARGODAN GELEN KİTAPLAR SANIRIM SENİN:)
O KİTAPLAR GELMİŞ EŞİM ALMIŞ YARIN RESİM ATICAM KIZLAR ŞU AN İŞ YERİNDEYİM EVE YARIN GEÇİCEM:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…