Kitap Günü Etkinliği

selamlar güncüler:KK3:
hayırlı ramazanlar, Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin inşallah:dua:
@__ATALANTE kitap seçmekte en zorlandığım senin listen oldu:KK53:
okuduğum kitap çok azdı, bilmediğim kitabı göndermek istemedim, almayı düşündüklerimi başkaları seçmiş, biri de _meLinDa_ _meLinDa_ :sinirli:
öyle işte zor oldu ama güzel kitaplar seçtim bence, umarım sen de beğenirsin

ayy teşekkür ederimm canım :KK200: eminim beğenirim canlarım :KK200::KK200::KK200:

Cesmicigim kitaplarim. Geldi birazdan resin ekliycem....

ayy hele şükür yaa :kızgın::kızgın: 9 gün oldu ya siparişi vereli 9 koca gün :KK12: 1 günde hepsi temin edildi gelgelelim gönderilmesi 1 hafta sürdü nedense :kızgın:
anlayışın çok sağol canım, gerçekten ben çok mahçup oldum ama sen beni rahatlattın resmen. umarım beklediğine değmiştir ve kitapları gördüğünde mutlu olmuşsundur :KK22:

günaydınlar
@__ATALANTE ciğim benim kargom cuma günü teslim edilemedi yazıyor
cumartesi de adreste olmadığın için teslim edilememiş kapıya not bırakılmış
kargo bi saçmalamış yani..

günaydınlar
@__ATALANTE ciğim benim kargom cuma günü teslim edilemedi yazıyor
cumartesi de adreste olmadığın için teslim edilememiş kapıya not bırakılmış
kargo bi saçmalamış yani..

canım cuma günü hep ofisteydim gelen olmadı ama cumartesi kapıya not bırakmışlar :KK54: Yeni gördüm gün içinde almaya gideceğim :KK200: çok heyecanlıyım :KK68:

canım cuma günü hep ofisteydim gelen olmadı ama cumartesi kapıya not bırakmışlar :KK54: Yeni gördüm gün içinde almaya gideceğim :KK200: çok heyecanlıyım :KK68:
ay yaşasın o zaman:rapci:
keşke cuma teslim etselerdi, doğum gününe yetişmiş olurdu
ama yurtiçi kargo saçmalayabiliyor böyle zaman zaman.. aslında dağıtıma bile çıkmadıkları halde sanki gitmişler de bulumamışlar gibi yazıyorlar
doğum günün kutlu olsun, inşallah beğenirsin canım :KK68:

ay yaşasın o zaman:rapci:
keşke cuma teslim etselerdi, doğum gününe yetişmiş olurdu
ama yurtiçi kargo saçmalayabiliyor böyle zaman zaman.. aslında dağıtıma bile çıkmadıkları halde sanki gitmişler de bulumamışlar gibi yazıyorlar
doğum günün kutlu olsun, inşallah beğenirsin canım :KK68:

Canım elime ulaştı kargo çook teşekkür ederim ne güzel kitaplar bunlarr :KK200::KK200: Birde Sefiller seti geldi o kimlere ait:KK49:

Canım elime ulaştı kargo çook teşekkür ederim ne güzel kitaplar bunlarr :KK200::KK200: Birde Sefiller seti geldi o kimlere ait:KK49:
itiraf ediyorummm :KK33::KK33:

Y yesil_zeytin_ ve bana ait canım. not koyamadık üzerine bu sefer günlerce hediye paketi yapılsın diye bekliyor diye. doğum gününe yetiştirelim diye böyle oldu, kusura bakma tatlım :oops:

Çookk teşekkür ederim kızlar ya ne değerli bir seri almışınız öyle. Çok mutluyum kitaplara ulaştığımdan beri sırıtıp duruyorum :KK70:

daha özenli gönderebilmeyi çok isterdik canım ama kusura bakma, işimizi şansa bırakmak istemedik. güle güle oku, kütüphanende kocaman bir yer kapladığında bizi hatırla :-)

X