Kitap Günü Etkinliği

Cesmi naz bana onerdigin numaealarda ne vardi dort haric digerlerjni siylermisin neyi secmedim cok merak ediyorum

Cesmi naz bana onerdigin numaealarda ne vardi dort haric digerlerjni siylermisin neyi secmedim cok merak ediyorum

yine en sona ben kaldım dimi siparişi ay bitmeden verebiliyorum da işte elinize geçmesi geçen ay da biraz zaman aldı, bu ay da oyle oldu
hemen söyleyim canım diğer kitapları
1. sırada
Babil’de ölüm İstanbul’da Aşk ve Küçük prens vardı

2. sırada
Baltacı ile Katerina ve Uçurtmayı vurmasınlar vardı

3. sırada
aynı yıldızın altında ve Cengiz hana küsen bulut vardı.

5. sırada da benim favorim Serenad vardı ama sen 4 dedin bakalım şansına ne çıktı
bugün bi ara @__ATALANTE ciğimin de listesini hazırlamaya başlayım bari

Günaydın hanımlar nasılsınız :)

Bende heyecan doruktaa. Erkenden gönderin kitaplarımı hiç beklemeyin ayın 20sini filan

cesmınazcım sorun diil sen önemli bi süreçten geciyosun su an da
senın paketinde geldiğinde toplu foto atıcam:)

atalante nin ayına geçtik:)
ımmmmm aciba ne alsam ne alsam:)

cesmınazcım sorun diil sen önemli bi süreçten geciyosun su an da
senın paketinde geldiğinde toplu foto atıcam:)

atalante nin ayına geçtik:)
ımmmmm aciba ne alsam ne alsam:)

dünden beri tüm kitaplar temin edildi ama hala kargoya verilmedi. hediye kağıdı işi mi bu kadar uzun sürüyordur anlamıyorum ki
sana ve sosluya denk geldi benim de bu önemli sürecim, hakkınızı helal edin lütfen

helal olsun :)
benım için sorun diil:) gelince resimlerini paylaşırım...:)

dün iş yoğunluğundan bakamamıştım şimdi aklıma geldi de baktım, hala siparişim hazırlanıyor gözüküyor
siparişi vereli 5 gün, tüm kitaplar temin edildi yazalı 4 gün oldu hala siparişim hazırlanıyor

Günaydın
Hayırlı ramazanlar

Nasılsınız kızlar kitaplarımı ne zaman gönderceksinizzz Beni fazla bekletmeyin olur mu

Bu arada hangi kitapları okuyorsunuz Bugün ilk oruç olduğu için çok etkilenirim ben. Açlığımı unutmak için Şifacı kitabını getirdim yanımda

Bu arada xyzt-5544 kuzum doğum günün kutlu olsunnnn

çok teşekkür ederim tatlımmm
bizim işler sakinleşir diye umuyorum ramazanda, eğer öyle olursa işyerinde de e-kitap da olsa okuyabilirim. şuan için yol kitabım Küçük Kadınlar'ın devamı olan İyi Hanımlar. naif bir anlatımı var seviyorum bu kitapları

selamlar güncüler
hayırlı ramazanlar, Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin inşallah
@__ATALANTE kitap seçmekte en zorlandığım senin listen oldu
okuduğum kitap çok azdı, bilmediğim kitabı göndermek istemedim, almayı düşündüklerimi başkaları seçmiş, biri de _meLinDa_
öyle işte zor oldu ama güzel kitaplar seçtim bence, umarım sen de beğenirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…