Kitap Günü Etkinliği

Ben pazartesi sendromunu aştım artık bende pazar sendromu varmış yeni yeni anlıyorum.

Pazar niyeyse mutlaka banyo yapmak zorundaymış gibi hissediyorum kendimi hala ... anlamsız bi strese giriyorum benim sorunum pazartesiye diil pazarla:)

bu akşam ya da yarın da benim siparişim verilmiş olur
sözdü, nişandı derken ihmal ettim kitap gününü. haziran ayında toparlayacağım inşallah

Su an bir kargo daha geldi resim paylastim
Bi kargoda gelmis evdeydim kapida calmadi kagit birakmislar kocisi yolladim hemmen getir lutfen diye kosa kosa gitti gelsin onuda paylasicigim

Kizlar siz ayni gun gondermek icin anlastinizmi ...??2
Hepsi nerdeyse geldi kitaplarin ay cok mutlu oldum hangisinden basliycam bilmiyorum

Gercekten cok guzel secimler yapmissiniz ... su ana kadar gelenlerin hepsi fuardan almayi planladigi kitaplardi ...

Bugun yuzumde k8caman bi gilumsemeyle geziyorum

ayy daha herkesinki geldi deme yaa, ben bu akşam sipariş verebileceğim ancak, yine en geçe kalmayım ben

Olsun kuzum daha zaman var sorun diil kasma kendini
Sen yine vakit ayirabildin bunca kosusturma arasinda
Dortten ne cikcak coj merak ediyorum ama

valla iki aydır geri kalıyorum hep. inşallah bi de ekstra bekletmezler temin için
bu akşam bunun için iş çıkışı gidecem mutlaka bankaların tarafına, gece de siparişi vereceğim. ay bitmeden yetişecektir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…