Kitap Gün Etkinliği-2

Bende seviyorum zaten
dediğin gibi 3 ümüz dısında kimse uğramıyordu sitemim birazda onlaraydı. Tabi zaman zaman yoğun oluyoruz yapacak bişey yok.
verdiğin adreste değil misin şimdi?kafam karıstı bugün yarın kargoya verilir kitaplar diye düşünüyorum.

en az uğrayanlardan ve belki de hiç yazmayanlardan olarak açıklamamı yapma ihtiyacı hissettim. ben kk'ya arama motorunda kitap kulübü diye arayıp surrendercığımın kitap kafesini bulunca sırf onun için üye olmuştum ve o zamandan beri o konu dışında hiçbir konuda gezinmedim desem yeridir,orada da olduğun için bunu söylüyorum. bütün gün sosyal medyayı didik didik etmemi gerektirecek bir işim var "ne yazık ki". bu sebeple son 1,5 senedir cep telefonum bile doğru düzgün bakmak istemiyorum, eve gelince asla internete girmiyorum. sadece 1 saat ailemle vakit geçirip kitap okuyabilirsem okuyup uyuyorum. iş yerimde işime ara verip severek yaptığım nadir eylemlerden biri sizlere kitap seçmek; gerçekten severek ve isteyerek bu oluşuma dahil oldum, oldukça da heyecan verici benim için. herhangi bir konuda muhabbete dahil olamıyorum, olamayacağım. elbette herkesin kendine göre sebepleri vardır lakin ben bu durum yüzünden kendimi rahatsız hissettiğim için açıklama ihtiyacı duydum. bu durumu hoş görmenizi umut ediyorum ama sizler için rahatsız edici bir duruma gelirse birinci turun sonunda ayrılabilirim, oyun bozan olmak istemem. hepinizi tanımak, burada sizlerle vakit geçirebilmek istiyorum ama evdeyken internet kullanmamayı tercih ediyorum, üzgünüm. bu durumumun için de sizlerden özür dilerim.
deadline canım sevk edilmiş siparişim, umarım en kısa sürede elinde olur, fatura talep etmediğim için sadece senin adın yazıyor olabilir; takip numarası benimle paylaşıldığında sana da veririm takibini yapabilirsin anladığım kadarıyla bazen adreste olmuyorsun.

Yok canım ordayım yani is cikisi mutlaka uğruyorum ki zaten kargo gelirse benim için alirlar arkadaşlar ben olmasam bile sıkıntı yok ama 10 undan sonra birkaç gün yokum o zamana da inşallah kitaplarım gelir diye düşünüyorum

Tamam canım çok teşekkür ederim sıkıntı yok kargolarimi alıyor arkadaşlarim ben olmasam da aslında hep hastahanedeyim ama bu aralar böyle okullarda falan tarama var o nedenle karışık ama akşam kesin ordayım yani mecbur sıkıntı yok bu arada bende ondan bahsettim herkesin işi oluyor zaman olmuyor muhabbete falan herkesin özel hayatı kalan zamanı ayrı haklısın tabiki sende ama şahsen devam edeceksek senin ayrılmani hiç istemem

yok canım ben gayet seviyorum burayı ve sizleri, ekstrem bir durum olmadığı sürece sizleri bırakmak istemem.

Ben kimseyi suçlamak için yazmadım. Sadece kaynaşsaydık daha keyifli olurdu diye belirttim. bu benim kişisel görüşüm. Herkesin bir hayatı var ve her zaman vakit ayırmak mümkün olmayabiliyor. Bu garpsenecek bir durum değil. Sadece beklentim bu yönde değildi bunu belirttim.
Hiçbirinizi kırmak inciltmek niyetiyle yazmadım.

Benim kitaplarımda temin edildi ama niyeyse kargoya verilmemiş. Alabiliyorsan kargoyu gitme zamanına kadar yetişir zaten sorun yok

Alınca hemen ekleyecegim buraya haftaya çok mutlu olacağım ya yaşasın nisan

Bi kaçgündür temin edildiği halde verilmedi
Mesaj attım dönüş bile yapmadılar
Yaparlar canım rahat ol sen bu hafta daha rahatım gelir nasılsa cumartesi olursa da kargodan direk alırım insan sinir oluyor böyle olunca tabi ama senin elinde olan bişey değil sonucta

İlk hediyelerim geldi çok mutluyum ay okumayı en çok istediğim kitaplardan diyebilirim orhan pamuk hiç okumadım gerçekten çok merak ediyorum üslubunu Teşekkürler kitapkokusu çok mutlu oldum
canım çok sevindim beğenmene
Orhan Pamuk en sevdiklerimden, listende görür görmez karar verdim
bütün gün heyecandan öldüm öldüm dirildim acaba ulaştı mı beğendi mi diye
keyifli okumalar şimdiden

sizde de aynı sıkıntı var mı bilmiyorum ama ben foruma resim atamıyorum onu farkettim dosya boyutu geçersiz diyor kestim kırptım farklı kaydettim olmuyor ya neden ki

teşekkürler canım resmini de atmak istiyorum ama site kabul etmiyor ama inatçıyım bulacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…