Kitap Gün Etkinliği-2

kimse bana kitap yollamayacak galiba bu ne sessizlik gelin şuraya da bana kitap düşünelim ama :KK70:
internet ve bilgisayar kullanmaktan nefret etmemden mütevellit sohbet muhabbete katılmıyorum ama bak sırf senin kitap listeni didikleyip kara vermek için açtım bilgisayarımı :KK53:
ben öyle tek sefer incelerim karar veririm zamanı gelince alırım :KK53: merak etme elimden geldiğince güzel seçim yapacağım ya da sen merak et :KK53: hatta çatla meraktan :cool:

internet ve bilgisayar kullanmaktan nefret etmemden mütevellit sohbet muhabbete katılmıyorum ama bak sırf senin kitap listeni didikleyip kara vermek için açtım bilgisayarımı :KK53:
ben öyle tek sefer incelerim karar veririm zamanı gelince alırım :KK53: merak etme elimden geldiğince güzel seçim yapacağım ya da sen merak et :KK53: hatta çatla meraktan :cool:
benim listemin dışına çıkabilirsin bu arada hiç sorun değil :KK66: tamam meraktan çatlarım ama napayım :KK70:

kimse bana kitap yollamayacak galiba bu ne sessizlik gelin şuraya da bana kitap düşünelim ama :KK70:
Kaçtık biz aslında:KK70:
Tatlım msj geliyo mu sana yazdım biraz önce. Bu arada ben ayın 1 inden önce sipariş veremem. 1 inde verincede 8 ine kadar elinde olur inş :/
Sen yinede adresini yaz bakalım.

Kaçtık biz aslında:KK70:
Tatlım msj geliyo mu sana yazdım biraz önce. Bu arada ben ayın 1 inden önce sipariş veremem. 1 inde verincede 8 ine kadar elinde olur inş :/
Sen yinede adresini yaz bakalım.
yok gelmiyor mesaj :KK66: ya olsun o zaman söylerim iş yeri adresimi veririrm arkadaşlar alır napayım elime geçmesi uzun sürer en kötü :KK66:

yok gelmiyor mesaj :KK66: ya olsun o zaman söylerim iş yeri adresimi veririrm arkadaşlar alır napayım elime geçmesi uzun sürer en kötü :KK66:
Sen ne zaman sipariş ver diyorsan verebilirim sorun kalmadı 8 inden önce eline ulaşır canım.
Tahminlerin var mı bakayım gelecek kitaplara dair:KK70:

Sen ne zaman sipariş ver diyorsan verebilirim sorun kalmadı 8 inden önce eline ulaşır canım.
Tahminlerin var mı bakayım gelecek kitaplara dair:KK70:
valla hiçbişey tahmin etmiyorum ama kafanıza göre yollarsanız daha heyecanlı olur :KK70: güveniyorum ben güzel şeyler gelecek zaten ondan sıkıntı yok :KK70:

Aynen çok sessiz bizim günümüz:KK43:
Diş ağrısı çekiyorum. Pek okuduğum söylenemez kaç gündür.
Birazdan Yunus Bir Hayalperestin Öyküsüne başlıcam. Kitap kapağı öyle tatlı ki sarılasım geliyor habire.:KK68:
Sen neler yapıyorsun?

Cok gecmis olsunn. Ben de bogaz agrisi cekiyorum uzun zamandir. Hastayim. Kitap da secemiyorum ne okusam bilemedim:KK48:

Kitabinin adi cok tatliymis:KK37:

Selam kızlar B BaslarsanBitirirsin canım geçmiş olsun bende sabah beti uğraşıyorum suyumuz u kesmişlrr evrak eksik diye ödemeyeninkini kesmezler sinir oldum işe daha yeni gidiyorum bu arada B BaslarsanBitirirsin @kitap_asigi ben nisanın son haftasında ankaraya geliyorum müsait olursanız görüşebişiriz tabi birde isterseniz:21:

Aa ne guzel. Olur insallah canim o hafta benim annemlerin de bana gelme ihtimali var ama gelmezlerse bulusur gorusuruz insallah:KK68:

Günaydın. Aaaa bizim grubumuz çok sessiz yahu. Böyle tadı çıkmıyor söyleyeyim. Diğer gruba da katıldığım için diyorum sohbet olmayınca o heyecan azalıyor. Uğrayın buraya kızlar.

Evet biz cok sessiz kaldik:KK64:

Seni atlamaya karar verdik:p:KK53:

Aa senin ne isin var burdaa:KK48:

Cok gecmis olsunn. Ben de bogaz agrisi cekiyorum uzun zamandir. Hastayim. Kitap da secemiyorum ne okusam bilemedim:KK48:

Kitabinin adi cok tatliymis:KK37:

Aa ne guzel. Olur insallah canim o hafta benim annemlerin de bana gelme ihtimali var ama gelmezlerse bulusur gorusuruz insallah:KK68:

Evet biz cok sessiz kaldik:KK64:

Seni atlamaya karar verdik:p:KK53:

Aa senin ne isin var burdaa:KK48:
deadline deadline na trip atmaya geldim:KK70: kiiizzz sen niye takima uğramiyosuuuun:KK4::KK4:

Kaç gündür uğrayamadım yazacaktım ki baktım zaten kimse girmemiş.
Böyle sohbetsiz pek anlamsız kitap günü oldu. Paylaşım olmayınca hiç keyfide yok. Sadece kitap yollamak olmamalıydı etkinliğimiz. Kendimize kitap alırdık zaten her ay pek bi esprisi yok şu an bizim konumumuzun.
Bunları yazdım sitem ettim diye sizlere özverisizce kitap seçeceğim anlamı çıkmasın. Bunu da açıklayayım. Yine vi kitap profilinizi inceleye inceleye keyifle seçeceğim ama keşke birbirimizle sohbet edip bağ kurduğumuz bir topik olabilseydik.
Artık hediye dönemimiz dışında sohbete bende gelmeyeceğim.

Böyle sohbetsiz pek anlamsız kitap günü oldu. Paylaşım olmayınca hiç keyfide yok. Sadece kitap yollamak olmamalıydı etkinliğimiz. Kendimize kitap alırdık zaten her ay pek bi esprisi yok şu an bizim konumumuzun.
Bunları yazdım sitem ettim diye sizlere özverisizce kitap seçeceğim anlamı çıkmasın. Bunu da açıklayayım. Yine vi kitap profilinizi inceleye inceleye keyifle seçeceğim ama keşke birbirimizle sohbet edip bağ kurduğumuz bir topik olabilseydik.
Ya evet malesef cok aktif sohbeti olan bi grup olamadik:KK43: birbirimize denk gelemedik sanirim. Veya bilemedim neden boyle olduoldu. ben bi sure baya gelemedim o da hastaliktandi.. Keske aktif sohbet etsek:KK43:

Ama ugra yine de denk gelince sohbet ederiz o_O birakma lutfen:KK19:

Ya ben bu hafta hiç elime telefon alıp nete giremedim yorgunluktan siteye zaten ugrayamadim arada gelsem yine bişey yazmaya vaktim olmadı zaten bu aralar girersem sadece buraya yazabiliyorum ki onu da yapamıyorum ama gitme simurg ben seninle sohbet etmeyi seviyorum :KK43:
Ya evet malesef cok aktif sohbeti olan bi grup olamadik:KK43: birbirimize denk gelemedik sanirim. Veya bilemedim neden boyle olduoldu. ben bi sure baya gelemedim o da hastaliktandi.. Keske aktif sohbet etsek:KK43:

Ama ugra yine de denk gelince sohbet ederiz o_O birakma lutfen:KK19:
aslında aaz kişiyiz zaten biz ucumüz daha çok denk gelip konusabiliyorduk son zamanlarda ona da denk gelemedik diğer kızlar nerde bilmiyorum ama gelemiyorlar sanırım ya bende bu aralar o kadar yoğun çalışıyorum ki eve gel uyu modundayim hafta sonu şehir disindaydim zaten gece hafta evde anca kalıyorum bu hafta haftaya da görevlendirme var 10 nisanda sonra 19 gün yine başka biyere gideceğim iyice ordan oraya mecbur ama özledim sizinle sohbeti ya güzel oluyor :KK66:

X