Kitap Gün Etkinliği-2

Bende çok heyecanlandım inş mutlu olacağım seçimler yapmışımdır
kitaplarım gelmiş çok tatlılar resmini çekip atacağı birazdan teşekkürederim simuurgg
çok önceden okuyup hatırlamadığım geçen tekrar alıp okusam dediğim bir çift yürek ve kesinlikle çok okumak istediğim 1984 kitabı gerçekten çok güzel seçimler çok sağoll

Ay benim kitaplar nihayet temin edilmiş ama malesef sana yetişemeyecek deadline
ya ben bugün herkese söyledim kitaplarım gelecek alın iyi bakın dedim ben gelene kadar bugün yola çıksa yine yarın buraya belki gelir şubeden alırım diyeceğim ama bilmiyorum işte çok heyecanlandım ne geldiğini ancak 10 gün sonra öğrenebileceğim ama 10 gün yokum ya napalım heyecanla beklerim artık

Oh yetişti sana çok sevindim.
Ya aslında listenin dışına bilerek çıkmadım keşke başka kitap secseydim :S

ay yanlış anlamışım okusam diyormuşsun. Bende de var olan kitaplar okumaya fırsat bulamadım bi.
Keyifle oku tatlım.

ay yanlış anlamışım okusam diyormuşsun. Bende de var olan kitaplar okumaya fırsat bulamadım bi.
Keyifle oku tatlım.
Ya yok canım farketmezdi ama bir çift yürek ne zamandır almak istiyordum 1984 te ne zaman almaya kalsam bir sorun çıkmıştı çok iyi denk geldi yoksa ben bir türlü alamayacaktim onlari

Evet bu kitaplar da harika özellikle basucumda müzik kitabını kaç kere almak için düşünüp ertelemisimdir bilmiyorum gerçekten görünce çok mutlu oldum yusuf ile Züleyha yi da çok beğenen arkadaşlarım vardı alsam almasam diye düşünmeme gerek kalmadı çok teşekkür ederim en ihtimal kişi _Cassandra_ diye düşünüyorum umarım yanlış tahmin degildir

V
canım güle güle oku benimde çok beğendiğim kitaplardı. Öyle böyle dedik ama çok şükür yetişti kitaplar gözümüZ aydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…