Kitap Gün Etkinliği-2

Evet ya en guzel dogumgunu hediyesi kitaptir bence

Benim dogum gunume cok var evet de ekstra kitabi kafaya bu kadar koyma cok tesekkur ederim kitaplar icin cok guzeller
Tasinmam ve ameliyat olmam sebebi ile ben geciktirdim. Cok ozur dilerim. Biraz disari cikabilir hale gelince gonderecegim.

Ozur olur mu canim saglik bu sakaya gelmez. Cok gecmis olsun. Goz ameliyati sanirim. Sonrasinda bakim gercekten cok onemli. Ve zor. Isiga bile cok duyarli olunuyor bir an once atlatirsin insallah.

Kizlarrr D&r'da birsuru kitap 9.90'a. Vaktiniz varsa kosun gidin bence. Hobbit icin gitmistim ama ankamall'de yoktu malesef.. Onun yerine baska ciciler aldim

Hamd olsun ama çok can yandı yine çok üzücü.. Ne denebilir ki..
Ailen tanıdıkların iyidir inş deadline?
@kitap_asigi iyisin değil mi?

Hamd olsun ama çok can yandı yine çok üzücü.. Ne denebilir ki..
Ailen tanıdıkların iyidir inş deadline?
@kitap_asigi iyisin değil mi?

Ben iyiyim cok sukur. Sizin yakinlarinizda bir sey yoktur insallah?

Kizlar nerdesiniz nasilsiniz napiyosunuz cok sessiz kaldikk

Neler okuyorsunuz mesela

Aynen çok sessiz bizim günümüz
Diş ağrısı çekiyorum. Pek okuduğum söylenemez kaç gündür.
Birazdan Yunus Bir Hayalperestin Öyküsüne başlıcam. Kitap kapağı öyle tatlı ki sarılasım geliyor habire.
Sen neler yapıyorsun?

Aaa inş tabi haftasonuna denk gelirse çok keyifli olur çok isterim ben.
canım haftasonu zor gibi ben 24 ünde pazar gelicem o gün olursa görüşebiliriz sonra hafta içi eğitimim var kızılayda ben bahçelide muhtemelen tedaşta misafirhanede kalıcam iş çıkısı size yakınsa buluşabiliriz yada dediğim gibi geldiğim pazar günü görüşebilirz cuma akşamıda geri dönücem hoş valla çok hevesle gelecektim ama şimdilerde biraz korkar oldum

doğru iş çıkışıda olur tabi ama kızılaydan korkuyorum ben gerçi heryerden ürküyorum. O gün gelsin konuşuruz uygun bi nokta buluruz inş.

doğru iş çıkışıda olur tabi ama kızılaydan korkuyorum ben gerçi heryerden ürküyorum. O gün gelsin konuşuruz uygun bi nokta buluruz inş.
aynen canım bende kızılaydan korkuyorum bizim esas bina necatibeyde eğitim ek bina da o da dikmende sanırım sana neresi yakınsa gene konuşuruz o zaman zaten daha 1.5 ay var :)

Günaydın. Aaaa bizim grubumuz çok sessiz yahu. Böyle tadı çıkmıyor söyleyeyim. Diğer gruba da katıldığım için diyorum sohbet olmayınca o heyecan azalıyor. Uğrayın buraya kızlar.

Günaydın komşular
Sizin Kitaplarınıza bakmaya geldim ama bulamadım, acaba siz de mi ayrı topik açsanız, ya da gün hediyeleri topiğine ekleyin de biz de görelim, fikir edinelim birbirimizden

Günaydın. Aaaa bizim grubumuz çok sessiz yahu. Böyle tadı çıkmıyor söyleyeyim. Diğer gruba da katıldığım için diyorum sohbet olmayınca o heyecan azalıyor. Uğrayın buraya kızlar.
hakikaten bayadır kimse gelmiyor ben biraz yoğunum siteye zor giriyorum ya
Günaydın komşular
Sizin Kitaplarınıza bakmaya geldim ama bulamadım, acaba siz de mi ayrı topik açsanız, ya da gün hediyeleri topiğine ekleyin de biz de görelim, fikir edinelim birbirimizden
aslında çok iyi fikir bilemedim bende biz buraya ekliyoruz ama arada kaynıyor tabi öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…