Kitap Gün Etkinliği-2

ekran görüntüsü alıp kaydedersen de boyutu düşer canım :KK53: bu da amatör bilgi tabi ama bu kadar işte :KK53::KK53::KK53:
mutlu okumalar :KK68:
Aa bu çok mantikliymis ya:confused::confused:bunu beğendim en azından daha az zahmetli:-)

deadline deadline güle güle oku canım, kitapkokusu kitapkokusu kesene bereket kitaplar çok güzel
Teşekkürler canim:KK36::KK36:

Hediye paketi seçeneğini seçtiğim için kargoya verilmemiş tatlım. sorun bir süre daha sürecekmiş o yüzden iptal ettim yeniden verdim siparişi hediye paketsiz olarak.
Ilgincmis hediye paketi yapmak cook Zor olsa gerek onlara:confused: olsun canım gelmesi yeter paket olmasa da olur notlarınızi bana direk atabilirsiniz mesajla:-)

Aa bu çok mantikliymis ya:confused::confused:bunu beğendim en azından daha az zahmetli:-)

Ilgincmis hediye paketi yapmak cook Zor olsa gerek onlara:confused: olsun canım gelmesi yeter paket olmasa da olur notlarınızi bana direk atabilirsiniz mesajla:-)
Ay ne çok sinir oldum bugünde kargoya vermediler. Temin edildi hemen kitaplar hediye paketi yok şimdiki bahaneleri ne acaba :KK43:
Sana yetişmicek diye çok tedirgin oldum.
Bi de ilk sipariş verendim grupta :KK70:

Kızlar ben e-ticaret sorumlusuyum, hediye paketi pek sevilmez bizde de :) bilginiz olsun :))

Geldi gelecek kitapciklarim var mı kızlar ne alemdesiniz valla ben heyecanla bekliyorum beklemekten ölmem değil mi:-)

Gerçekten mi onu işaretlemesek mi artik o zaman boş yere insanları sinir etmeyelim:-)

Tahminimce paketlemek biraz özen ve ekstra zaman kaybı oluyor ya ondandir :KK66:

evet, öyle sayılır. her firma zaten kargoda hasar görmemesi için özenli paketleme yapmak zorunda; malum kargo firmaları oradan oraya fırlatıyor, kırılabilecek ürünleri bile... firmalar kendilerince belirli bir paket yöntemi buluyorlar ve o şekilde tüm ürünler hazırlanıyor ama hediye paketi vs istendiğinde ekstra vakit ayırmak gerekiyor ne yazık ki o yoğunlukta bu biraz sıkıntı olabiliyor. hediye paketi için alınan ek ücret de aslında firmaların umrunda değil sadece caydırıcı olması için.

ya kitapların biri temin edilememiş 2 gün daha bekliyecekmiş ne yapsam ki ya karar veremedim ????????????????

ya temin süresi 1 gün olan kitap sipariş verdim ama hala temin edilemedi :KK43:
Bana mesaj geldi sanırim senin o zaman 2 gün bekleyin ya da iptal edin diyor canım içine nasıl sinerse öyle yap kitapları arkadaşlar alır benim adima sıkıntı olmaz benim elime geç geçer sadece resimleri falan geç yüklerim sıkıntı yapma iade sıkıntısı olmaz dediğim gibi en kötü bana geç ulasir:KK66:

ya temin süresi 1 gün olan kitap sipariş verdim ama hala temin edilemedi :KK43:

Benimki kargoya verildi ama 8 inde teslim gözüküyor. O da deadline nin yaşadığı yer sebebiyle sanırım.
Ama kitap yurdu artık illallah ettiriyor.

ya kitapların biri temin edilememiş 2 gün daha bekliyecekmiş ne yapsam ki ya karar veremedim ????????????????

kitap yurdunu ben de sevemiyorum, ucuz ama sipariş eline ulaşana kadar canı çıkıyor insanın :KK43:
ama işte bazen alıyoruz mecbur :KK51:

X