Kitap Gün Etkinliği-2

ya canım ben de kağıttan köprüleri çok merak ediyordum o tarz kitaplara bayılıyorum sevgilimden son mektup ta okumak istediğim diğer kitaplardan aslında insan kendi ilgi alanına daha çok dikkat ediyor ya bende farklılık olsun dedim hem kendi okumak istediğim hemde senin listende olan kitapları görünce dayanamadım yorumlarını bekliyorum okuyunca benim elimde birsürü kitap var daha almama çok var ama listemdeler yani

kitaplarına bayıldım ben güle güle oku
bu arada sana bir itirafta bulunuyorum o kadar zamandır alışveriş yapıyorum hiç ayraç ve dergi gelmemişti sana alırken gördüm bedava ürünler kısmında dergiyi dedimki melikenin sansına ama yalan olmasın bir kez kahve ve hediye kitap gelmişti ama baya önceydi

ya bana hiç bedava ürün göndermediler ya sana arada göndermişler en azından, artık bende yavaştan kitaplarımı okumaya başlarım elimdekileri bitireyim bide taşınayım cumartesi taşınıyorum bir aksilik olmazsa ev birbirine girdi her yerde koliler çoook işim var çooook ...
Not: ay ordan oraya saptım çok denişik bir mesaj oldu

aa iyi taşınmalar kolay gelsin mesaj çok hareketli olmuş hakikaten ama anladım ben ya artık hediye göndermiyorlar eskisi gibi bana anahtarlık değişik ayraçlar esktra hediye kitaplar kahve çay paketi gelmişti ya ama artık kitaplar bile zor geliyor

Ay evet ya kitapları zamanlı göndersinler yeter şimdi gene iyi ama bir ara çok geç gönderiyorlardı.

Kizlar hepiniz gule gule okuyun hediyelerinizi.

Ben ustedigim gibi vakit ayiramadim malesef her sey ust uste geldi surekli.
Tesekkur ettiniz ona bile cevap veremedim ne zamandir. Rica ederim begenmenize coooook sevindim gercekten.
Hediye paketi olmadi cogunuza gonderdigim kitaplar. Telefondan kitapyurdunun uygulamasi da sitesi de cok ugrastirdi beni nedense. Kusura bakmayin lutfen.
Hepinizi de cok sevdim. Ben de sizlere tesekkur ediyorum.
Su an icin ikinci tur olursa gune katilamayacagim sanirim cunku evimde internetim hala yok ne zaman gelir gelir mi bilmiyorum bile alt yapi yok deniyor. Su an zaten ailemleyim. Muhabbete katilirim ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…