Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

oyyy harika, bayılıyorum böyle cesur kızıllara
benimki daha mütevazi albümümde var seni arkadaş olarak ekledim gör diye

Özgitom yazını görünce hemen damladım ben sana ne zamandır sorucam unutuyorum senin kızılın hangi kızıldann :26:

Çok hoşuma gidiyosun da

oyyy harika, bayılıyorum böyle cesur kızıllara
benimki daha mütevazi albümümde var seni arkadaş olarak ekledim gör diye

Ben de senin gibi kızılı çok seviyorum ama nedense hep daha kırmızı oluyor. Bir türlü tutturamıyorum senin rengini.

Çok da güzelsin bu aradaaa...

Özgitom yazını görünce hemen damladım ben sana ne zamandır sorucam unutuyorum senin kızılın hangi kızıldann :26:

Çok hoşuma gidiyosun da

diğer kızıldaşım
ben çok kızıl denedim ama uzun süredir palette şarap kızılına boyuyom memnunum

kızlar ben perşembe cuma burada olmayacam tanıtma topiğinede gelince yazıcam artık

yaşasın kızıl kardeşliği o zaman

Kızlar,

işten çıktım sabah, sonra kızkardeşimle ikea ya gittik. Kendime minicik sevimli çeyizcikler aldım.

Kitapları da aynı heyecanla alacağım.

Bu arada ben de 6 senedir falan kızılım.

Bak bu da benim kızılım. Tam olarak benim bu.

Eki Görüntüle 1057751

Enee nispete bakin yaaaa :) Hihhhhh aslinda kizil bana yakisiyo da ben istemiyorum
Fatos ikea dedin istanbul mu izmir mi:)

Kızlar, haftaya artık kargo göndermeye başlayacağız. Ve kısa zamanda da elimize ulaşacaklar.

Hediyelerimizin fotoğraflarını da paylaşacağız değil mi :)

günaydınnn bugünn güzell mutluu huzurluuu bir gün olsunnn bir de enerjiii doluuu =)
tabi ben yine ayıkamadım daha uykulu uykulu geldim işe

günaydın kızlar 2 gün gelemedim hastaydım raporluydum ve evden pc kkya giremiyor nedeni ne bilmiyorumçekiliş yapılmadı dimi kaçırdıklarımı okumaya çalışacağım gün içinde ama yarışmayla ilgili bilmem gereken birşey varsa söylerseniz sevinirim

Sana gelen hediyenin bence.

Soslu çarşamba sendromu diye bir şey var mı?

Ya da gazım bitti, yenisini nasıl doldurabiliriz

sen iste yeter bende her güne ait sendrom var nasıl bir paket sunayım sana?

cuma olacak canım çekiliş.bir şey kaçırmadın
bu arada, kitapyurdunda 7-14 nisan arası kargo bedava kampanyası var arkadaşlar 20 TL üstü siparişlerde.kitap alımını netten yapacak arkadaşlara duyurulur

çalışma saatlerim yoğun olduğu için bende ordan almayı düşünüyordum saolasın cnm

rica ederim ne demek aslında şöyle de yapabiliriz. siteye direkt hediye edeceğimiz kişinin adresini de verebiliriz :26: mi acaba?

Olabilir tabi. Fatura adresini kendi adresine, gönderimi karşı tarafa yapıyorsun.

Ben arada kendime de kitap alırım diye çok değerlendirmemiştim bu seçeneği.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…