Kıskançlık normal midir

Ben de sorarım beğendiysem de alırım bende gördüklerini de alabilirler sorun değil ortak zevkler varsa bazen güzel olabiliyor mesela arkadaşıma güzel şeyler var mıydı diye sormam gğxel bir şey ona göre gittiği yere giderim belki 😅 he işin içine fesatlık giriyorsa çekişmeler başlar bu genelde benim eşimin iş arkadaşlarının cahil karıları arasında olurdu ben asla o topluluğa girip kendimi germedim bazılarında koca kıyaslamaları da oluyor sadece eşyayla kalmadı 😅

Kızlar Merhaba , çevrenizde siz ne alırsanız alan , baştan aşagı süzen kadınlar vardır mutlaka , bazen olabilir biz kadınlar severiz kim ne giymiş vs diyorum ama benim sevdiğim bi arkadaşım var , sevmediğim özelliği beni her gördüğünde eski takılarıma anteni mi ayakkabını nerden aldın vs sorar , bugün bi bileklik almıştım ,Arkadaşıma dedim ki şuan sıkışığım , ay sonra yüzüğünü de almak istiyorum demiştim bugün foto almış hem bileziği hemde yüzüğü almış foto atıyor bana senden daha ucuz aldım diye sinirim bozuldu
Kadının iyi kadın arkadaş bulması zor çoğu fesat kıskanç vs çıkıyor bence uzak dur sorun küçükken hallet daha sonra daha da büyüyor

Kızlar Merhaba , çevrenizde siz ne alırsanız alan , baştan aşagı süzen kadınlar vardır mutlaka , bazen olabilir biz kadınlar severiz kim ne giymiş vs diyorum ama benim sevdiğim bi arkadaşım var , sevmediğim özelliği beni her gördüğünde eski takılarıma anteni mi ayakkabını nerden aldın vs sorar , bugün bi bileklik almıştım ,Arkadaşıma dedim ki şuan sıkışığım , ay sonra yüzüğünü de almak istiyorum demiştim bugün foto almış hem bileziği hemde yüzüğü almış foto atıyor bana senden daha ucuz aldım diye sinirim bozuldu
Fabrika size özel uretmedikce herkes herşeyi alabilir. Begendiyse takmayın hatta öncü olduğunuz için gurur duyun.

Birinin benim aldığım herşeyi alması açıkçası hoşuma gider , zevkli kadınım demek ki derim . Neden rahatsız olduğunuzu anlamadım . Benim hoşuma gitmiyor derseniz sizde lafı sokun sende ben olmasam bu hayatta ne yiyip içip giyineceksin belli değil deyin geçin yani .

X