Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

bence hiçbişey yapmayın çünkü o kızı kıskanmaya devam edeceksiniz. uzak olmanız en iyisi. bi daha böyle bi durum olursa bu şekilde davranmayıp biraz daha nazik olmaı deneyin

Arkadasim senin komplekslerin filan mi var anlamadim ki sürekli güzelliginden dem vurmussun ve yaptigin hem cocukca hem terbiyesizce her ne olursa olsun evine gelen misafire oyle yapilir mi? unutma esinin hayatinda sen yokken o kisi vardi esini ayrica tebrik etmek gerek seni iyi idare ediyor kizda gercekten olgunluk yapmis

çok ayıp etmişsin ben kızın yerinde olsam kalkar giderdim bu kadr basit bir şekilde kıskanılıp misafire bu şeklde davranılmaz

Aralarında bağ falan yok ki neyi kiskandin :) onca zaman sonra bir saatcik görüşmüsler alt tarafi. Yakin oldugum bi insan bana merhaba canım size hayırlı olsuna gelmek isterim yazsa devletlerarasi yazışma gibi kıçımla gulerim.

Biz de ona gidelim de iki saat ugrayiverin adamin gönlü olsun eve gelen misafire böyle davranilmayacagini da soylemedi mi annen :) bizim kulturde misafir ağzına etse gerekirse indirir aşağı döversin ama evin icinde karşılık bile vermezsin.

Benim bi tanıdığımın eşi de aynı sizin gibi ve gercekten o adam için cok üzülüyor herkes. Karısının hal ve hareketleri yüzünden adamın toplumdaki saygınlığı azalıyor. Gercekten bir kadın adamı vezir de ediyor rezil de.. siz o kızdan özur dileyin ve esinizden de, böylelikle olgunlugunuzu gösterin.

Son düzenleme:
Kızın da onca lafa rağmen kalkıp gitmemesi buyuk soru işareti valla... Pişkin pişkin niye altta aldi acaba seni bu kadar. Anlamio muydu?

Eşinizin yerinde olsam kolunuzdan tutup sokağa atarım. Adamı resmen rezil etmişsiniz. Utanç verici bir eşsiniz.

Sürekli güzel değil yazmanız beni benden aldı zaten bu konuda bir tek yorum yazmıyorum saçmaladıkça saçmalamışsınız.

Kadın sizi tanıyıp arkadaş olmak istiyor, sizin kafa 1 milyon bir de kıskanmadım yazmışsınız kıskansanız hatuna kezzap falan atacaktınız herhal.

Yalnız ben şu noktaya takildim. Senin hala bakış açın değişmemiş. Kaç yıldır arkadaslarmis olsa bu zamana kadar çoktan evlenirlerdi bile. Demekki gerçekten dostu gibi görüyor. Bu kafadan kurtul artık her kadın kıskanır eve kadar geliyor sonuçta ama hareketlerinden anlarsın esinin de o kadının da nasıl bir iletişim içinde olduğunu. Seninle tanışmak istemiş senin yaptığın tavra bak. Olgunlas arkadaşım kadından özür dilemiyosan bile davete icabet et. Elinde bir hediyeyle git bence. Zaten kızın ailesi de biliyormuş eşini. Güzellik konusuna gelince önemli olan karakter dir. Güzellik solar ama karakterin izi kalır canım bunuda belirteyim.

eşinin sana bağlılığı ve güzellikte özgüven eksikliği, ve saygısızlıkla epey bı özgüvenli bir profil.
kusura bakmayın da guzel değil ne kıskanıcam vs. tipi konuşmalar çok ıtıcı. sen belkı daha güzelsindir ancak bu çirkin tavrınızla yeterince çirkinsiniz. o kız susması ve olgunluguyla senden daha çekici. şu davranşından sonra sonu kıskanmaya başlayabılırsın. eşinin gözünde sen daha aşagı o daha yukarı çıktı emın ol.
kadından da sevıyelı arkadaş olabılır. ne dıye her kadın cinsel objedır uzak dur mesajı verıp kocalarınızın aklına bunu sokarsınız ki. kız eger sevıyesız muhabbetlere laubalılıklere gırseydı o zaman verırdın agzının payını ama bu düpe düz saygısızlık. hem kıza hem eşine hem de kendine

Bir bahane bulup çağırmasaydınız daha iyiymiş :KK43: Ben bir buçuk saatlik yoldan geldimin üzerine tercih meselesi ne demek . Allah eşinize nasıl bir sabır verdiyse artık . Siz eşinizin ona yaptığı tiramisuyu nasıl kıskanıp tatlının yapılmasına engel olmadınız hayret :KK12: Ayrıca size göre çirkin olabilir ama güzellik görecelidir . ..

kalbinizi kırmak istemem ama yaptığınızın affı yok ve aşırı derecede ayıp.Sizde o kız yerinde olabilirdiniz kız terbiyesini bozmamış.Siz kız susuyor diye daha da tepesine binmişsiniz.Kıskançlık değil evinize gelen misafire bu kadar ağır konuşmaya hakkınız yoktu.O kız da eşiniz de göğe kadar haklı

Insanlar güzellikleriyle sevilmez yani sadece dış güzellikleriyle unutmayın. Evet ayıp etmişsiniz şuan yapmanız gerekn tek şey bence kızın evini ziyaret edip içten davranmak zira eşinizin yerinde olsam sizden çok soğurdum.

X