Göz Makyajı kirpik dökmeyen rimel!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

bayankapriss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2015
255
53
kızlar kirpiklerim uzun sayilir ama dik kivrik degl loreal mega volum kullaniyorm gayet guzel yapiyor ama waterprof oldugundan mi nedir dokuyor önerebileceniz rimel var mi?

Waterproof olmayan ve masum sayılabilecek içeriğe sahip bir ürün kullanabilirsiniz.
Physicians formula nın rimellerini tercih edebilirsiniz.
Loreal maybelline gibi kozmetik markaları kirpikleri azaltıyor:KK43:
Eczaneden temin edebilirsiniz.
Ya da ulaşımı kolay olan clinique i kullanabilirsiniz. Gözlerinizi yakmaz acıtmaz ve kirpik azaltıcı etkisi diğerlerine oranla daha az.

Waterproof olmayan ve masum sayılabilecek içeriğe sahip bir ürün kullanabilirsiniz.
Physicians formula nın rimellerini tercih edebilirsiniz.
Loreal maybelline gibi kozmetik markaları kirpikleri azaltıyor:KK43:
Eczaneden temin edebilirsiniz.
Ya da ulaşımı kolay olan clinique i kullanabilirsiniz. Gözlerinizi yakmaz acıtmaz ve kirpik azaltıcı etkisi diğerlerine oranla daha az.
tesekkur ederin

Physicians Formula maalesef güzel değil.
Ben de aynı derdi çekiyordum, hem kazık gibi yapıyordu hem döküyordu (Max Factor rimellerinden biri).
İçinde kimyasal, paraben içermeyen Yves Rocher aldım daha yeni. 3 gündür kullanıyorum, hem kazık gibi yapmıyor hem de dökülme kesildi. Volume Elixir ismi.Suya dayanıklı değil sanırım çünkü üstünde öyle bir yazı yok.

Hmm kullandığınız ürünle ilgili olabilir. Maalesf tüm ürünleri aynı iceriğe sahip olamıyor:KK43:Örneğin Physicians formula organic wear mascara ,paraben sert kimyasallar renklendirici koruyucu yapay parfüm içermiyor.Çoğu maddesi organik tarım sonucunda üretilmiş. Ecocert onaylı ve en önemlisi de cruelty free özelliğinin olması.Bunu çoğu üründe bulmak neredeyse imkansız.
Yves rosher benim de kullandığım bir marka. Dilerseniz clinique de kullanabilirsiniz.

Hmm kullandığınız ürünle ilgili olabilir. Maalesf tüm ürünleri aynı iceriğe sahip olamıyor:KK43:Örneğin Physicians formula organic wear mascara ,paraben sert kimyasallar renklendirici koruyucu yapay parfüm içermiyor.Çoğu maddesi organik tarım sonucunda üretilmiş. Ecocert onaylı ve en önemlisi de cruelty free özelliğinin olması.Bunu çoğu üründe bulmak neredeyse imkansız.
Yves rosher benim de kullandığım bir marka. Dilerseniz clinique de kullanabilirsiniz.
Clinique hayvanlar üzerinde testler yapıyor.

Biliyorum. Physicians ın yapmadığını söyledim.Ve bilinçli tüketici olmak önemli,)

Son düzenleme:
l%2527oreal+lash+architect+4d+brush.jpg

waterproof oldugu icin waterproof mascaralar genelde kiprik doker ben yillardir bunu kullanirim ve cok memnunum

İstediğin rumeli kullan canım ben farklı farklı kullandım hiçbirinde dökülme olmadı çünkü önemli olan uzun sure kalmaması rimelle uyumamak ve temizlerken nazik davranmak makyaj temizleyici kullanırsan beklet biraz ama temizleyici kullanmiyorsan sıcak su kullanmaya çalış

X