Göz Çevresi Bakımı kırışıklık ve gözaltı morluk çöküntü ve çizgilere sonn!!!!!!

ben sizlere kırışıklık güneş lekeleri gibi sorunlar için la sante anemon kremi önerebilirim annem kullanıyo kırışıklık için bende güneş lekeleri siyah nktalarım için kullanıyorum.doğal bi krem çiçek özlü dışını okudum

anemon kremide aldım çokta memnun kalmadım 30tl de para ödedim aynı sefa özlü kremden daha memnun kaldım tabii her cilt farklıdır başkasına ii gelen bana ii gelmez bana ii gelen başkasına deneye deneye doğruyu bulacaz:KK70:

Bende de genetik göz altı morluğu var... Çok yöntem denedim hiç sonuç alamadım lazerden de tam fayda gören olmadığı için yaptırmadım... Üzüm çekirdeği yağını internette araştırma yaparken görmüştüm bir aydır düzenli olarak kullanan biriyim. Öncelikle şunu söyliyim uykusuzluktan dahada morarmasını engelliyor... Bu tedavilerin uzun süreli olduğunu düşünüyorum ben. sanki bir ton açılma var gibi... Bi süre daha kullanacağım bakalım:nazar:

renk açılması için yosun yağıda ii geliyor düzenli kullanımda zaten 3 günde etki ediyor ve yağları yüzünüze gece yatarken sürün gündüz kullanmayın gündüzde kullanınca yağ bezesi oluşuyor çilek yağıda çok iyi geliyor gergin bir cilt için

merhaba kızlar benimde göz altlarımda morluktan öte siyahlaşma başladı ve yalnış ürünlerden dolayı nemini kaybedip ince çizgiler oluşmaya başladı ne kullanabilirim?:KK25:

bu arada kırışık ve morluklara hodan yağıda çok iyi geliyor birde nivea body krem sıkılaştırıcı özelliği olduğundan bana bu üzüm çekirdeği hodan yağı nivea body krem çok ii geldi artık gözaltımda çökme yok oldu morlukta öyle

hodan yagı kapsül olandanmı kullandın... kızlar yag bezecikleri geçsin diye napıyorsunuz peki

hodan yagı kapsül olandanmı kullandın... kızlar yag bezecikleri geçsin diye napıyorsunuz peki

yok minik şişede blue ocean marka ....yağ beze oluştuysa bi hafta falan krem yag falan kullanma bide ya gülsuyu yada kolonyalı pamukla sil

ya ne kolay yazıyorsunuz son diye. dünya çözümünü bulamadı 3-5 liralık saf bile olmayan yağ mı çözecek bu sorunu, bu kadar kolay ama dünyada tamamen çözümü bulunamamış. ben de kullandım hiçbir şey olmuyor zaten o yağlar saf bile değil.

X