Kira ödemektense aile yanında kalmak: Doğru Karar mı

Şunu birinin kocası istese burada bir sürü saydırılırdı. Kabile gibi yaşamak nasıl bir alternatif olabiliyor insanlar için, hayret ediyorum. Sığıntı olacağınıza gidin 1+1 ev tutun. Anneniz gelin ama abin rahat edemez demiş. Daha nasıl gelmeyin desin kadın? Oda bile yok diyorsunuz. Yüz yıl da geçse çıkamayız bu köylü kafasından.

Kim ister ki anne/kayınvalide ile beraber yaşamak?

Hangi zamandayız canım?

Burada kayınvalide ile aynı apartmanda oturanlara şaşıyorum,siz bir de aynı ev diyorsunuz!
Evde artık dört döneriz hahaha taşınmıyorum tamam çoğunluk karar verdi zaten

Evet evet çalışıyorum, ev baya geniş 4+1
Ev geniş ise niye oda yok dendi ki anlamadım ama abiniz ve eşiniz zıtlaşır ki ben abi olsam laf ederdim gibi geliyor yani bunları da eşinizin mizacı kaldırır mu ? Özel değilse iki maaş var ama ne borçu var denkleşmiyor yani biz de iki maaşız denk zor geliyor ama ev ve araç kredisi iki çocuk var yani siz ev de almamışsınız eşinizin borçları varsa kaynağına bakmak lazım kumar vs ise sorun Allah kolaylık versin ekonomi ortada

Yok demediim, ay nereden çıkarıyorsunuz bunları. Soru soruyorum sadece aaaAaaaa

Kim oda yok dedi ben anlamadım orayı kaçırdım, ev genişte. Aklım zaten taşınmamak üzerine kurulmuştu şimdi daha denkleşti. Herkesin dediği mantıklı

Yapmayın bence. Ne kadar süreceği belli olmayan bir dönem. Hem eşinizle hem annenizle ilişkiniz hem de eşinizin ailenizle olan ilişkisi yıpranır.

Yapmayın bence. Ne kadar süreceği belli olmayan bir dönem. Hem eşinizle hem annenizle ilişkiniz hem de eşinizin ailenizle olan ilişkisi yıpranır.
Evet, bu karar daha doğru. Ben de empati yapınca yapamam dedim çünkü

Kimse istemiyor . Siz niye diretiyorsunuz ki

Kimse istemiyor . Siz niye diretiyorsunuz ki
Abla soru sordum, bu yazları bot mu yazıyor anlamadım. Niye zorlayayım, bir platform derdim var kısmı rahatlamak/fikir sormak adına. Direttiğim felan yok bak nasıl olur diye soru sordum

Kaynanayla yakın bile yaşanmaz aynı ev asla mutlaka ayarınız bozulur.
(Kaynananın kocaya yanda kadına ait olması, dünya iyisi bir melek olması durumu değiştirmez, o kadının huzurunu kaçırmaya da gerek yok)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…