kimse yokmu bana iki satır yazacak.........

slm ceylin naz cevap gelmiyince uzuldum
cünkü sizlele dertesmek bana iyi gelicak sanirim ama 4 gün önce test yaptim bisey cikmadi ama yinede ümitleniyorum hep adet olucak gibi agiriyor geciyor 9 ay önce hamileydim 3 aylikken düstü ve ayni gibi bimiyrum acaba kendimimi kandiriyorum insalah gelmez adetimiz

üzüldüm canım bebeğini kaybetmene ama herşeyin hayırlısı bak senin bugün gelmemiş bu da pozitife doğru bi gelişme inş.hiç gelmez

hadi bol sanslar insallah hasretini cok cekmeden kucgina alirsin bebegini dilerim herkesen öyle olsun ben 5 yildir istiyorum artik yoruldum aylar yillar birbirini kovaliyo ben her ayi beklerken zaman hizli geciyor insallah sende bende hamilayizdir

kızlar inşallah hamilesinizdir ben 8 yıl bekledim bebişi hamişlerin duası kabul olurmuş allah isteyen herkese nasip etsin

bebek bekleyip belirtisi olanlar tam neticeyi almak için kan testi yaptırın kesin sonuç ama tavsiyem acele etmeyin adetiniz biraz geçsin sonra hayal kırıklığı yaşamayın ve bu süreçte ağır işler yapmayın iyi beslenin

biliyorum pozitif çıkınca hamile olunduğunu ayrıca daha önceleri adet oldum ben o yüzden adet belirtilerini ve yaşadıklarımı biliyorum adet olacağım zaman göğsümün ucuna doğru küçük bezecikler oluşmuyo,idrarımın rengi ve kokusu değişmiyo,karnımın alt kısmı şişmiyo,sıkışmıyorum ve sağ kasığımda hiç bugüne kadar ağrı hissetmedim ok ayrıca folik asit 1 aydır kullanıyorum

bana kızmıssın bayaaa napım kötü bi deneyim yaşadım yıkıldım sende yıkılma dedim tabiki dualarım seninle Allah gönlüne göre versin umarım hamilesindir

efnamin yok estafurullah kızmak diilde hani ben bilmiyomuşumda ne biliyim öyle geldi bana .ama anlıyorum seni birazda meslekten herhalde böyle konuşmak.neyse canım tabiki dualarımızda seninle allah isteyen herkese nasip etsin

ceylinaz az önce benim kırmızılar geldi hemde 3 gün erken:KK43:((
moralim bozuldu :KK43:
ama yarın sabah genede test yapıcam bi ihtimal üstüne görme falandır belki diye
genede bi umut ama galiba hamile değilim:KK43:(

özge_844 üzüldüm canım ya evet yinede yarın bi test yap çok duyuyoruz böyle olanları.bende hasta olcam galiba karnım çok ağrıyo.benimde günüm çarşamba napalım herşey kısmet zamanı var demekki.

X