Kimse bana dua etmedi ama ben edicem.....

Ben sizi cok iyi anladim... Dilimden duami eksik etmiyorum normal hayat akisima devam ediyorum ve sabirla melegimin gelmesini bekliyorum... Ssbah eyup sultana gidicem sizin icin dua edicem.duanizi eksik etmeyin.ALLAH RAZİ OLsun

Allah razı olsun sizdende Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun gönlümüzdeki muradı nasip etsin Rabbim huzurlu yuvalar sağlıklı ömürler hayırlı evlatlarımız olsun hepımızın anne isminizle bırlıkte dualarımda her gece olacaksınız bından sonra

ALLAH razi olsun ALLAH yavrularinizla hayirli bereketli bir omur nasip etsin onlari size basgislasin.

Bakin 2 mucize yasamissiniz ,neden baska bir mucize daha olmasin ki :) ya şafi zikrini çekin binlerce yüzbinlerce milyonlarca defa :) hem suya yemegine ufleyin zikri çekince suyun hafizasi vardir :) ama lütfen dikkatli dua edin Allah yar ve yardımcınız olsun

Buhayatbenim canım benim çok güzel dualar ediyorsun, Rabbim ettiğin duaların kat ve kat fazlasını versin inşallah. Senin samimiyetini fazlasıyla hissettim, içinin yangını Dualar sayesinde son bulacak inşallah. Rabbim sanada tez zamanda sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürlü imanlı evlatlar nasip etsin inşallah, Rabbim kucağını boş bırakmasın yapılan dualar boşa gitmez evelallah, güzel allahım duyacak sesimizi

Slm kizlar hayırlı kandillerimix olsun rabbim herkesin gonlundekini nasip etsin insallah.Dün esime elma al dedim dua için bulamadı bundada vardır bu hayır 4 markete bakti yok dedi gerçekten kismetten öte yol yok hep yeşil elma var dedi. Bu gunde ben bakcam i nsalah bulurum

Simdi sabah namazi kilicam dua isteyenler yazsin ismen dua edicem...kendime de edicem evlat hasretiyle yaniyorum..
kıyamam ne tatlısın kimse sana dua etmediğini nereden biliyorsun
belki sen dua ediyorsun diye melekler de sana dua ediyordur kimbilir:)
ama ben de etcem :) Allah kavuştursun yavrunuza inşallah en kısa zamanda en hayırlı şekilde :)
bugün de kadir gecesi

Buhayatbenim canim tum kalbimle allahtan diliyorum ki saglikli sıhhatli tüm uvuzlari tam hayırlı bur evlat nasip etsin rabbim sana allah ssana insirah kolaylogi versin beklerken 7 insiraah okiyorum sana

Alllah razi olsun su an eyup sultandayim rabbim ne muradiniz varsa versin

Allah bin kere razi olsun eyup sultandayim.su an Allah ne muradiniz varsa versin

Sizin gibi yuregi guzel insanlar iyi ki varlar Rabbim seni cennetlik eylesin insallah dunya da da ahirette de sikinti cekme insallah kardesim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…