Kimse bana dua etmedi ama ben edicem.....

Doğru,rabbim isterse olur hersey dua uzerine insallah bitanem,Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.hepimize nasip etsin insallah.mutlaka deniycem Allah razi olsun.sen kac senelik evlisin canim?
inşallah canım sen de sevinirsin bizler de amin..
ben de eylülde 4 olacak sen kaç senelik evlisin

Doğru,rabbim isterse olur hersey dua uzerine insallah bitanem,Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.hepimize nasip etsin insallah.mutlaka deniycem Allah razi olsun.sen kac senelik evlisin canim?

16 aylik evliyim.nisanda korunmayi biraktim iki ay olmadi pko teshisi konuldu bubayda catlatma.ignesi oldum.bekliyorum.

amin kuzum cümlemizin.ne güzel dua etmişsin

Sen o guzel yureginle bana evlat icin dua etmissin... Ben ssna etmez miyim bu yurekle hep.kazanirsin sen.ALLAH hep seninle olsun insallah yolun acik gunesli ferah olsun her gun gunes senin icin bir gun onceden daha hayirli dogsun omrun ve ahiretin guzel olsun kardesim

Konunun tatlısı diye buna denir sanirim:cool:
En kisa zamanda senin ve isteyen tüm kadınların bebeği olması duası ile olsun. Kucağiniz dolsun inşallah. :KK5:

Amin amin amin amin aminnALLAH RAZİ OLSUN nurella34 nurella34 ALLAH ne.muradin varsa versin ALLAH hep sizinle olsun ALLAH dert bela keder vermesin yuzunuz hep gulsun

Ezan okunuyor Rabbim okunan ezanlar hürmetine sana ve isteyen herkese hayırlı saglikli evlat nasip etsin inşallah namazdan sonra da dua edicem Rabbim tez zamanda nasıp etsin

ALLAH razi olsun kardesim ALLAH ne.muradjn varsa versin Allah dert keder vermesin ALLAH yar ve yardimcin olsun ALLAH seni hic daraltmasin. Dilerim.dunya da da ahirette de cenneti yasarsin amin insallah sen beni sevindirdin rabbimde seni sevindirsin insallah...

ALLAH razi olsun kardesim ALLAH ne.muradjn varsa versin Allah dert keder vermesin ALLAH yar ve yardimcin olsun ALLAH seni hic daraltmasin. Dilerim.dunya da da ahirette de cenneti yasarsin amin insallah sen beni sevindirdin rabbimde seni sevindirsin insallah...
Amin ecmaın :KK200: ne güzel dualar Rabbim de senın yuzunu guldursun kardesim

Cnm kimselerin sana dua edip etmediğini bilemezsin ki dua kul ile allah arasındaki bagdir iletisimdir ben mesela birine dua ettiğimde gizli kalmasını isterim sanki söylesem kabul olmayacakmi gibi hissederim. Ayrıca bu dertten muzdarip olan kardeşlerimiz eminim ki isterken sadece kendine değil biz kardeşlerine de ister rabbim den. Rabbim cumlemizin dualarini kabul eylesin insallah

Arkadaşlar oncelıkle hepınıze merhabalar sıze çok kısa kendımden bahsetmek ıstıyorum evlendım esımı cınsel yonden farklı bır problemi ile ilgıli urolojı doktoruna gonderdım doktor bırkac tahlılden sonra esımde varikosel olduğunu çok ılerledıgı amelıyatsız kesınlıkle çoçuğunun olmayacağı kii ameliyat olsa bıle yınede olmama ihtimalinin çok yuksek olduğunu soylemıs ağlayarak benı aradı sok olduk gece gündüz ağladık gıtmedıgımız Prof kalmadı neredeyse dusununki ne için doktora gıttı neyle karşılaştı. Herneyse sıkmayayım sızı kısa keseyım gel zaman gıt zaman eşim ameliyat olmayı kabul etmedı istemiyor korkuyordu sonra gıttıgımız bır doktor esıme stresten uzak durması gerektıgını düzenle beslenmesını soyledı ve artık ben başladım arı sutlerı Kecıboynuzları ballı muzlar falanlar fılanlar... eşim her gece gizli gizli ağlar ilişkiden kaçınır olmustu tam tüp bebek tedavısıne başlayacaktık kiiii ben hamile sok sok sok dünyalar bizim oldu Rabbime hamdolsun ki bize evlat nasip ettı ve ben yavrumu 6 ay tasıyabıldım erken Doğum yaptım çocuğum tam tamına 6.5 ay yoğun bakımda yattı dile kolay 6.5 ay bekledık hergun hastene kapılarında ömrümden ömür gitti Çocuğum suan %92 engelli 2 yaşında oturamıyor konusamıyor benı ve esımı bıle tanımıyor nöbet gecırıyor sureklı tedavı altında sureklı hastanelerde kontrollerdeyız... ve 2 yılda yaşamadığımız kalmadı psıkolojık olarak tamamen bıtmıstıktı dıkkatlı olmamıza rağmen Rabbim bana bir evlat daha nasıp ettım suan hamıleyım Hanı nerde esıme çoçuğunun olmayacağını söyleyen hocaların dedıklerı 3 yılda 2. Çocuğa hamıleyım kiiii hocalara göre hocalar Prof Dr lar yanlış anlasılmasın esım 1 yıla kalmaz kısır olacak tüp bebek le bıle ıhtımalımız çok çok dusuk olacaktı canlarım evlat bekleyen güzel hanımlarım Rabbım sizlere sağlıklı hayırlı bır evlat nasıp eylesın neolur yalvarırım kendınızı olmuyor dıye yıyıp bıtırmeyın hayırlısını ısteyın hayırlısıyla olsun dıyın BıZ esımle olsun olsun dıye kendımızı paraladık yasamadıgımız kalmadı buda benım ımtıhanım gercı. Rabbim sızlerede evlat duygusunu yaşatsın su mübarek günler yüzü suyu hurmetıne... bırde neolur çocuk psıkolojıyle esınıze yaklaşmayın anladınız benı

X