Kimse bana dua etmedi ama ben edicem.....

Arkadaşlar oncelıkle hepınıze merhabalar sıze çok kısa kendımden bahsetmek ıstıyorum evlendım esımı cınsel yonden farklı bır problemi ile ilgıli urolojı doktoruna gonderdım doktor bırkac tahlılden sonra esımde varikosel olduğunu çok ılerledıgı amelıyatsız kesınlıkle çoçuğunun olmayacağı kii ameliyat olsa bıle yınede olmama ihtimalinin çok yuksek olduğunu soylemıs ağlayarak benı aradı sok olduk gece gündüz ağladık gıtmedıgımız Prof kalmadı neredeyse dusununki ne için doktora gıttı neyle karşılaştı. Herneyse sıkmayayım sızı kısa keseyım gel zaman gıt zaman eşim ameliyat olmayı kabul etmedı istemiyor korkuyordu sonra gıttıgımız bır doktor esıme stresten uzak durması gerektıgını düzenle beslenmesını soyledı ve artık ben başladım arı sutlerı Kecıboynuzları ballı muzlar falanlar fılanlar... eşim her gece gizli gizli ağlar ilişkiden kaçınır olmustu tam tüp bebek tedavısıne başlayacaktık kiiii ben hamile sok sok sok dünyalar bizim oldu Rabbime hamdolsun ki bize evlat nasip ettı ve ben yavrumu 6 ay tasıyabıldım erken Doğum yaptım çocuğum tam tamına 6.5 ay yoğun bakımda yattı dile kolay 6.5 ay bekledık hergun hastene kapılarında ömrümden ömür gitti Çocuğum suan %92 engelli 2 yaşında oturamıyor konusamıyor benı ve esımı bıle tanımıyor nöbet gecırıyor sureklı tedavı altında sureklı hastanelerde kontrollerdeyız... ve 2 yılda yaşamadığımız kalmadı psıkolojık olarak tamamen bıtmıstıktı dıkkatlı olmamıza rağmen Rabbim bana bir evlat daha nasıp ettım suan hamıleyım Hanı nerde esıme çoçuğunun olmayacağını söyleyen hocaların dedıklerı 3 yılda 2. Çocuğa hamıleyım kiiii hocalara göre hocalar Prof Dr lar yanlış anlasılmasın esım 1 yıla kalmaz kısır olacak tüp bebek le bıle ıhtımalımız çok çok dusuk olacaktı canlarım evlat bekleyen güzel hanımlarım Rabbım sizlere sağlıklı hayırlı bır evlat nasıp eylesın neolur yalvarırım kendınızı olmuyor dıye yıyıp bıtırmeyın hayırlısını ısteyın hayırlısıyla olsun dıyın BıZ esımle olsun olsun dıye kendımızı paraladık yasamadıgımız kalmadı buda benım ımtıhanım gercı. Rabbim sızlerede evlat duygusunu yaşatsın su mübarek günler yüzü suyu hurmetıne... bırde neolur çocuk psıkolojıyle esınıze yaklaşmayın anladınız benı

Ben sizi cok iyi anladim... Dilimden duami eksik etmiyorum normal hayat akisima devam ediyorum ve sabirla melegimin gelmesini bekliyorum... Ssbah eyup sultana gidicem sizin icin dua edicem.duanizi eksik etmeyin.ALLAH RAZİ OLsun

Allah razı olsun sizdende Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun gönlümüzdeki muradı nasip etsin Rabbim huzurlu yuvalar sağlıklı ömürler hayırlı evlatlarımız olsun hepımızın anne isminizle bırlıkte dualarımda her gece olacaksınız bından sonra

Allah razı olsun sizdende Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun gönlümüzdeki muradı nasip etsin Rabbim huzurlu yuvalar sağlıklı ömürler hayırlı evlatlarımız olsun hepımızın anne isminizle bırlıkte dualarımda her gece olacaksınız bından sonra

ALLAH razi olsun ALLAH yavrularinizla hayirli bereketli bir omur nasip etsin onlari size basgislasin.

Bakin 2 mucize yasamissiniz ,neden baska bir mucize daha olmasin ki :) ya şafi zikrini çekin binlerce yüzbinlerce milyonlarca defa :) hem suya yemegine ufleyin zikri çekince suyun hafizasi vardir :) ama lütfen dikkatli dua edin Allah yar ve yardımcınız olsun

Buhayatbenim Buhayatbenim canım benim çok güzel dualar ediyorsun, Rabbim ettiğin duaların kat ve kat fazlasını versin inşallah. Senin samimiyetini fazlasıyla hissettim, içinin yangını Dualar sayesinde son bulacak inşallah. Rabbim sanada tez zamanda sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürlü imanlı evlatlar nasip etsin inşallah, Rabbim kucağını boş bırakmasın :emir_bebek::KK200::nazar:yapılan dualar boşa gitmez evelallah, güzel allahım duyacak sesimizi

Slm kizlar hayırlı kandillerimix olsun rabbim herkesin gonlundekini nasip etsin insallah.Dün esime elma al dedim dua için bulamadı bundada vardır bu hayır 4 markete bakti yok dedi gerçekten kismetten öte yol yok hep yeşil elma var dedi. Bu gunde ben bakcam i nsalah bulurum

Simdi sabah namazi kilicam dua isteyenler yazsin ismen dua edicem...kendime de edicem evlat hasretiyle yaniyorum..
kıyamam ne tatlısın kimse sana dua etmediğini nereden biliyorsun
belki sen dua ediyorsun diye melekler de sana dua ediyordur kimbilir:)
ama ben de etcem :) Allah kavuştursun yavrunuza inşallah en kısa zamanda en hayırlı şekilde :)
bugün de kadir gecesi :21:

Buhayatbenim Buhayatbenim canim tum kalbimle allahtan diliyorum ki saglikli sıhhatli tüm uvuzlari tam hayırlı bur evlat nasip etsin rabbim sana allah ssana insirah kolaylogi versin beklerken 7 insiraah okiyorum sana

kıyamam ne tatlısın kimse sana dua etmediğini nereden biliyorsun
belki sen dua ediyorsun diye melekler de sana dua ediyordur kimbilir:)
ama ben de etcem :) Allah kavuştursun yavrunuza inşallah en kısa zamanda en hayırlı şekilde :)
bugün de kadir gecesi :21:

Alllah razi olsun su an eyup sultandayim rabbim ne muradiniz varsa versin

Buhayatbenim Buhayatbenim canım benim çok güzel dualar ediyorsun, Rabbim ettiğin duaların kat ve kat fazlasını versin inşallah. Senin samimiyetini fazlasıyla hissettim, içinin yangını Dualar sayesinde son bulacak inşallah. Rabbim sanada tez zamanda sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürlü imanlı evlatlar nasip etsin inşallah, Rabbim kucağını boş bırakmasın :emir_bebek::KK200::nazar:yapılan dualar boşa gitmez evelallah, güzel allahım duyacak sesimizi

Allah bin kere razi olsun eyup sultandayim.su an Allah ne muradiniz varsa versin

Sizin gibi yuregi guzel insanlar iyi ki varlar Rabbim seni cennetlik eylesin insallah dunya da da ahirette de sikinti cekme insallah kardesim

X