kime üzülüyüm ben

nazlxixm28

BANA GÜNEŞ GİBİ GEL :) :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
290
1
konuya nerden nasıl baslıycam bilmiyorum
kızlar bircoğunuz biliyosunuz ben erken doğumla bebğimi kaybettim yavrumun ömrü yetmedi benle olmaya canım cok yanıyo içim yanıyo yaralarımı sarmaya kendimi tek basıma teselli etmeye calışıyorum
az önce ablamla çok kötü kavga ettik agladım keske karsımda olsalardı içimdekini daha fazla sayabilseydim
aslında ben yanlızmısım kimsem yokmus senağlama
kızlar evde suyum patladı kan patladı acile kaldırıldım ama eve koynum bos döndüm gögüslerim dolu döndüm bebğimi gözümün önünde kefenlediler acısını cektim kuzumun ama eve getirmek onu büyürtmek nasip olmadı
ne anam aradı sordu ne ablamlar ne kaynanamlar nede bi akrabam hele kendi babam bi kez olsun bas sağlığına gelmedi
kendi komsumla avuttum ben kendimi eşim sağolsun allah eşimden razı olsun o sardı yaralarımı canımın yaralarını
içim okadar yanıyoki bunları yazarken aglıyorum anlatacak kimsem yok dert dökecek kimsem yok
ablam az önce msn ye gir diye aradı ben doğumu yapalı 15 gün oldu daha bi kez gelmediler evime gözüm kapıda bekledim kanamam varken lekem gele gele kalktım yemeğimi kendim yaptım çok kırıldım annemlere ablamlara kaynanamlara herkese senağlama
msn de ablam durumumu sorarken ((15 gündür akıları nerdeyse hep bi araya gelmişler buğün beni sormuslar birbirlerine)) bende iyiyim abla dedim konu birden tartısmaya fbaglandı ordan burdan derken ben içimdekileri döktüm oda agzına geleni saydı bana
hakarette etti psikologa git falan dedi senn kendini asmıssın dedi ben içimdekileri dökerken ablama acılıyım rahatlayım derken o psikologa git dedi senağlama
ben bebebğime doymadım onamı yanıyım arayanım soranım olmadı onamı yanıyım lohıusa bi kadının üstüne bukadar gelinirmi onamı yanıyım senağlama senağlama
sonra bana sen bizle bağlarını koparmak istiyosun dedi ben bağlarımı koparmak istesem en ufak bi şeyde kanatlı kus gibi ucup gidermiyim annem diye ablam diye bacım kardesim diye
ben butün bunları hakedecek ne yaptım onlara en sonunda dayanamadım ablama bagırdım dedimki ben gözüm kapıda bekledim sizi birinizin omuzunda ağlamak için sizi bekledim gelmediniz aramadınız sormadınız bi tas corba yapıp getirenim olmadı ben kime yanıyım abla dedim hangisine yanıyım dedim yavruma doymadım eve elim boş döndüm hanginiz anlarsınız benim ne cektiğimi dedim anam bile anlamıyo cünkü cekmedi evlat acısı dedim annemde orda sadece dinliyo hiç bi yorum yapmıyo
bayram geliyo gitmek istemiyorum hiç birine gitmiycem hiç birini görmek istemiyorum
bu nasıl bişey bilmiyorum ben hiç ağlamayacakmısım senağlama benim çektiğim ne kadar kolay aynı acıyı yasamadılarki benim neler cektiğimi bilsinler
bi haftadır ağlamıyodum buğün ise bi saattir hıçkırarak aglıyorum
ben hiç birine ben sunu cekiyorum demedimki anlatmadım cektiklerimi üzüntülerimi
annem ya annem düşünebiliyomusunuz el gibi zaten bu zamana kadar hiç bi sevgisini görmedimde keske ben bu kadar acı yasarken yalandanda olsa yanıma gelseydi.sarılsaydı bana senağlama ben bukadar evladıma yanarken benim annemin evlat sevgisi bumu inanmak istemiyorum evlat hiç bişeye benzemiyomuski
ben kendi yaralarımı bi başıma sarıyorum
beni anlarsınız diye yazdım aglaya aglaya aslında ağlamıyodum söz vermiştim kendi kendime ama ablamla bu kadar kötü tartısınca derdimi bitek burayla paylasabildim ben senağlama rabbim dert veryosa elbet vardır bi bildiği her serde bi hayır vardır ama insanın canından kanından birileri bukadar canını yakıyosa ben diyecek hiç bişey bulamıyom artık
rabim ne verirse hayırlısıyla versin kimseye evladının acısını göstermesin yasanabilecek en büyük acılardan biriymiş bu ceken bilir senağlama
keske ablam deseydiki kardesim üzme kendini annem deseydiki kızım üzme kendini babam deseydiki üzme kendini sadece sadece bitek söz üzme kendini bukadar zormuydu bunu söylemek hadi benim evime gelmek zorlarına gidiyoda bi tel. edemiyolarmıydı destek olmak için ben bi tel. kadardamı değerim yokmuş senağlama

canım inan gözlerim dolarak okudum.allah sabır versin.bebişin bi melek olmuş seni cennetin kapısında bekleyecek.annenlere anlam veremedim.niye sormadılar ya.anne bu ciğeri yanmadımı.canım yalnız değilsin biz varız burda.sen üzülme.allah büyük.bi daha bebişin olur.yeterki sağlığın yerinde olsun.onlar büyük diye saygı duy başka ne yapabilirsin.sonuçta üstünde hakları var....allah yardımcın olsun canım.işallah tez vakitte bebişine tekrar kavuşursun.

gozlerım dolfu ya.
ben de gurbetteyım her annemle telefonla gorusurum..

senı anlıyorum acın cok buyuk ..hassassın.
onlar emınım senın bu kadar kırılacağını dusunmemıştıler...

rabbım yardımcın olsun
bız buralardayız canım

başın saolsun canım okurken gözlerim doldu inşallah tekrar anne olur bu yaşadıklarını unutursun

canım başın sağolsun Allah eşine sana sağlık versin.anlıyabiliyorum seni ben bebeğimi kaybetmedim Allahıma binlerce şükür ama bende erken doğum yaptım benim yanımda da kimseler yoktu kimse.. .çok zordu herşey hastahanede doğum yapıp yatan diğer bayanları kıskandım anneleri yanlarında çarşaflarını değiştiriyolar çorba getiriyolar canım ne kadar mercimek çorbası çekmişti.hem insan en çok annesini istiyor yanında.şimdi bile kızımın doğum günü yaklaşınca sinirlerim bozuluyor.ama atamamki annemi bak şimdi yanıma geldi bayramı beraber geçireceğiz.unutulmuyor ama katlanıyosun bi zaman sonra.kadermiş işte.şimdi hayata daha sıkı tutun yıkılmadan herkese inat.yalnızlık zor ama ben kimsesizlerin kimsesi Allah sözüne bayılıyorum.üzülme demek boşa ama dik ve sağlam dur.her şey daha güzel olacak buna inan öpüyorum seni...melek annesi...

Cok Cok üzüldüm canim ya allah sabir versin!!:çok üzgünüm:

Ailenin tutumunu anlamak mümkün degil nasil sen böyle bir durumdayken yanina gelmezler nasil aramazlar sormazlar inanilir gibi degil.....diyecek söz bulamiyorum...benneyaptımki

Hayatim hicbirseye kendini zorunlu hissetme onlar cok hatali cünkü, senin büyüklerinde olsalar bu halinle sana destek olmadiklari icin hatta birde ablanin sana bagrip cagirmasi falan yani bende olsam bayram mayram dinlemem gitmem....

Saygi ve sevgi hakkedene kim olursa olsun!!!!

Üzme kendini daha fazla gülüm ne yapican insan ailesini secemiyor, bebegin seni cennet kapisinda bekleyecek onu orda saracaksin seveceksin insallah..:Saruboceq:

Rabbim birdaha yasatmasin güzelim...en kisa zamanda bir melek daha nasip etsin sana hayirlisiyla....:teselli:

Canım,okurken gözlerim doldu.Ben evli değilim,bir bebeğim yok ama seni çok iyi anlıyorum.Ailene gelince inan anlamış değilim neden böyle davrandıklarını.Yine de büyüktür,hakları vardır üzerinde.Sen görevini yap.Kendini yalnız hissetme canım,biz buradayız hep.

canım benım ben bekarım belkı anlamaz dıye dusunursun ama ınan okurken aglamaktan kendımı alamadım.senı tanımıyorum ama su an gelıp yanına sana sımsıkı sarılmayı cok ısterdım.acın cok buyuk ama sabret.zaman herseyde oldugu gıbı bunda da herseyın ilacı olacaktır.bebeğin için zülme annesi o seni cennette bekleyecek vardır onda bi hayr ya yasasaydı ve dayanılmaz acılar cekmek zorunda kalsaydı daha mı ıyıydı su an cennette.yanlız degılsın farklı sehırlerde ve bırbırımızı tanımayan ıkı ınsanız ama benı kendıne kardes kabul et benım hıc kardesım yok (( üzülme diyemiyorum zor bi durum onun için sabret biz yanındayız.

:teselli:allah sabır versin.metanet versin.sen belliki çok güçlü bir kadınsın.allah hiçbirimizi[SENİDE]evlat acısıyla denemesin:1no2:.annenlerede diyecek sözüm yok.bugün temizlik yaptım çok yoruldum kardeşim yardıma gelmedi ben bunu kendime dert etmişken seni düşünemiyorum.sonuna kadar haklısına.s.ama bizler yanındayız:teselli::teselli:.eminimki allahın izniyle seneye bu zamanlarda bir beşinin müjdesini vereceksin bize buna tüm kalbimle inanıyorum.kendine çok iyi bak.allah kolaylık versin... a.s.:1hug:

Canım...ne desem bilemiyorum inan ...

Hayat böyle acımasız işte...bazen bi tokat atıyo ki neye uğradığını şaşırıyosun,afallayıp kalıyosun öyle boş boş..

Allah rağmet eylesin öncelikle...çok hassassın şuanda bu çok doğal..

Kısmet diilmiş bitanem ..En yakın zamanda olur gene bebeğiniz rabbimin rızası ile.

Ailene gelince..

Aslında o kadar söylencek şey var ki ailelere,ama saygısızlık yapmak istemiyorum...

Elbetteki hatalılar,bu konuda onları aklamaya çalışmak da yanlış olur.

Bi düşünceleri vardır elbet..

Eşin yanında ya o güze işte ...

Başınız sağ olsun...
Allahım büyük sabır versin inşallah...:Saruboceq:
Ailenize anlam veremedim,hiç bir sorununuz olmadığı halde neden sizi bu kadar büyük acılarla yalnız bıraktılar ki,hem kendi aileniz hem de eşinizin ailesi? :uhm:
Hiç bir açıklama yapmadılar mı?

Canım öncelikle başın sağolsun, okurken içim sızladı. Desteğe en çok ihtiyacın olması gereken bir zamanda yanında ailenden kimsenin olmaması çok kötü.
Ama eşin yanında ve ondan destek al. Kendini toparla. Biliyorum bu çok zor ama yapacak başka bir şey yok. Şimdi biz ne desek boş. Senin içinde bulunduğun durumu anlasakta senin duygularının aynısını yaşayamayız.
İnşallah en kısa sürede kendini toparlarsın. Allah yardımcın olsun güzelim.

Rabbim sana sabir, esine seninle birlikte mutlu ve bebislerinizin olacagi tatli bir ömür ve annenlerin kalplerine de merhamet versin... Allah yardimcin olsun canim!

Nasıl aramazlar nasıl gelmezler NASIL Nasıl Nasıl...:çok üzgünüm:

Canım Allah yardımcın olsun acıların dinsin inşallah...

Sabırlar dilemekten başka bişey gelmiyor elimden:çok üzgünüm:

sadece zaman lzım bana keske elidme bi imkan olsa da söyle bikaç sene ileriye gidebilsem yasadıklarım hep kötü bi anı olarak kalsa
ben bebğime söz verdim ağlamayacağım diye rabbime sööz verdim ağlamayacağım diye eşimede söz verdim
bayramda gitmek istemiyorum hiç birini görmek istemiyorum ne diye gidiyim ben bukadar acıyı yasarken yanımda yoklar ne bayram var bana ne baska bişey tepki olsun diye gitmek istemiyorum kopmak istiyorum artık onlardan buğün olanlardan sonra silsinler istiyorum beni
benim komsularım kadar olamadılar zilimi çalıp beni soruyo komuslarım ama anam beni bi kez olsun aramıyo ben ne diyim kime anlatıyım derdimi herkes soruyo annenler nerde diye yalan söylemekten bi hal oldum ben annem hasta diyorum rahatsızlanmış gripmiş diyorum diyemiyorumki annemler bi kez olsun gelmedi bana diyemiyorum ele fırsatımı veremiyorum sadec aglıyorum okadar

benim zor ğünümde yanımda olmayan mutlu ğünümde hiç yanımda olmasınlar kötü ğün dostları değiller anlaşılan

el desem değiller öz anne abla ve baba anlam veremiyorum nazlım. yazmak istediklerim var ama yazamıyorum anla

rabbim sınarmıs bazen kullarını benide böyle sınıyo
bikez olsun isyan etmedim bikez olsun kötü söz cıkmadı agzımdan gücüm göz yasıma yetiyo
ben kaybettiğimemi yanıyım ben kime yanıyım bilmiyorum
ablamın bana dediği herkesin basına gelebilirmiş onlarda doğum yapmış çok normalmiş benim yasadıklarım tamam onlarda doğum yaptı ama bebekleri kucaklarında döndüler eve ama ben bebğimin kefenlendiğini gördüm ikisi aynı seymi.rabbimden tek dileğim yinede acı göstermesin onlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…