Arkadaşlar lütfen yardımcı olun beynim patlayacak sanki ?

Bundan sonra da içinize atmayın s9yleyin. İçinize atıp size dert olacağına söyleyin onlara dert olsun tavsiyem
Calla
Öncelikle lohusasınız. Çok sağlıklı bireyler bile doğumdan sonra depresyon ve kaygı bozukluğu yaşayabiliyor. Ki sizin geçmişten gelen rahatsızlığınız var. O yüzden şu anki durumunuz çok normal. Öncelikle bunu bilin.
Ailenizle konuşmanız, kavga etmeniz çözüm olmayacaksa, suçlarını kabul etmeyeceklerse, o zaman onları affedin. Onlar için değil tamamen kendiniz için affedin. İnsana verilen en büyük hediye affetmek.
Yine görüşmeyin ama gönlünüzden geçmişin yükü kalkmış olsun.
bugün babam aradı konuştuk . Kabul etti anlattıklarımı şaşırdım . Ailecek toplanıp evime gelip bana süpriz yaptılar . Değişmemişlerdir tabi ama en azından içimi döktüm , arada kavga kalmadı. Ve tüm stresim sanki bunlarmış öyle bi rahatladım ki . Artık terapilerime devam edip daha mesafeli olup kendi hayatıma odaklanıcam ınşaAllah.

komple hayatından çıkar gitsin

Ne ara ne sor
Kafan rahatlar

Artık önüne bakma zamanı gelmedi mi
Bak evlenmişsin bebeğin olmuş
O ailenin baskıları her şey bitmiş kurtulmuşsun
bugün babam aradı konuştuk . Kabul etti anlattıklarımı şaşırdım . Ailecek toplanıp evime gelip bana süpriz yaptılar . Değişmemişlerdir tabi ama en azından içimi döktüm , arada kavga kalmadı. Ve tüm stresim sanki bunlarmış öyle bi rahatladım ki . Artık terapilerime devam edip daha mesafeli olup kendi hayatıma odaklanıcam ınşaAllah.

Bundan sonra da içinize atmayın s9yleyin. İçinize atıp size dert olacağına söyleyin onlara dert olsun tavsiyem

Calla

Çok sevindim adınıza

X