Kilosundan memnun olmayan Haziran Anneleri

haziranannelerikilocopy.jpg

GÜNCELLL

Bugün tartıldım keyfim yerine geldi en azından kilo vermesem de almamışım yani sadece 100gr almışım ,sevindim biraz da olsa zor veriliyor çabuk alınıyo bu kilolar... Dün ebru şallının plates dvd sini indirdim daha açmadım ama deniycem bakalım gerçekten işe yarıyor mu..

spor cok onemli koşturmaca. ve duzenlı yemek .. tıka basa dııl de az yemek .

ha gayrett bacılarrrrrrrrrrrrrrr

kızlar bende geldim topiğinize
ben hamilelik öncesi kiloma dönmüştüm ama bu son zamanlarda yine aldım yaaaaaaaaa
ne güzel 57 kiloya inmiştim
şu an 2 kilo aldım 59 kiloyum
hedefim 57 olmakk
dahada fazlasını vermek istemiyorum ben 57 nin yakıştığını söylüyo eşim
çok zayıflayınca gözlerimin altı morarıyo benim bide kalçalarım sönüyoooo :))))))))))
giydiğim pantolon bile yakışmıyo sonraaaaa :))))

Son düzenleme:
[COLOR="Plum"]kızlar benide alırmısınız ben eylül annesiyim ve sezeryanla doğum yaptım, kocamannnnnnnnnn bir göbeğim varrr, 52 ile hamile kaldım 64 ile doğuma girdim doğumdan sonra 57 idim, şu anda 61.2 kiloyum hedefim 50 kg, 3 gündür sabahalrı soğan suyu içiyorum içine limon sıkıp yediklerime dikkat ediyoırum tatlıyı ekmeği abur cuburu çıkardım hayatımdan acaba sütüm gidermi diyede korkuyorum ama kararlıyım yaza bikini giyicem[/COLOR]

Bende geldım anacım bende eylul annesıyım hamıle kaldıgım kıloya 10 kg fazlam var..
oncelıkle bunu vermem gerekıyor.. sonrasında ıdeal kıloma yavas yavas ınebılırım o dert degıl su 10 kg bır gıtsın deee :KK43:(

haziranannelerikilocopy.jpg

Aramıza iki de eylül annesi katılmış ve Sevda hoşgeldiniz kızlar,hep beraber gaza gelip vereceğiz inşallah bu kiloları liste güncell!
Betülcüm kilolarını yazmamışsın
Bu arada kızlar bizim liste çok beğeniliyor ben aynı zamanda diet gruplarını da takip ediyorum oraya da bizim listeden yapmıştım diğer gruplardan da çok beğenilmiş yapılışını istediler,kendileri bizim listeya benzer yapmışlar,öncü olduk anlayacağınız..:) Ama böyle gerçekten daha çok gaza geliniyor yarış varrrr!

Son düzenleme:
Hemen yazayım canım...
suan 76-77 arası gıdıp gelıyorum.. 1 hafta olucak sogan suyuna basladım..
suan tartılmadım.. yarın tartılarak bu seruvene baslayım o zaman.. hamılelık oncesı kılom 66 ıdı..
benım sımdılık hedefım 66 ı.. ama ıdeal kılom 58-60.. 66 ya geldıkten sonra ıdeal kıloma yavas yavas ınsemde olur..
ılk olarak vermem gereken 10-11 kg var.. :KK43:

derya'cım bu arada benim stunda ? işareti olan yere 68 kg yazılacak onu atlamışım.bi ara eklersen sevinirim canım :))

aramıza yeni arkadaşlar gelmiş hoş gelmişler
arkadaşım gerçekten soğan suyu zayıflatıyoo inceltiyoo bende yapmıştım ama rahmi temizlediği için hamile kalmaktan korktum ve bıraktım cnm
hadi kızlar hepimize kolay gelsinnn

listede ismimim olması çok süper bişey bakalım cumartesi akşamı kaç kilo gelicem geçen cumartesi akşamı 61,2 kg dım inşallah 1 kg veririm cumartesiye kadar.

Hoşbulduk ader tesekkur ederız..
Bu sabah tartıldım 77.4 um.. sogan suyuna baslayalı tam 7 gun oldu.. yanı 1 hafta..
ama basta tartılmamıstım o yuzden bır faydası oldumu henuz farkedemedım.. bakalım :)

derya'cım bu arada benim stunda ? işareti olan yere 68 kg yazılacak onu atlamışım.bi ara eklersen sevinirim canım :))

canım 10 kg mı ne kadar sürede verdin canım ve ne yedin ne içtin vee bu sütünü etkiledimiii bana bir yardımcı oluver canım yaaa:teselli:

kilo vermekte istikrarı kimselere vermem bu hafta mahvoldum ben kızlar cuma günü 50lili rakamları görcem az kaldı çünkü ne tuhaf şu an istemeden doğaçtan dolayı veriyorum :KK43:(

bende hala alamıyorummmmmmmmmmmmmmm.... ıştah mıştah sıfıra duştuu hıc bısey yemek gelmıyor ıcımden

ne olcak bnm bu halım yahuuu.. kesın bır cozumu olan yokmu..

49 da kaldım şöylee 50 -52 olaydımm yeterdı bee

bende hala alamıyorummmmmmmmmmmmmmm.... ıştah mıştah sıfıra duştuu hıc bısey yemek gelmıyor ıcımden

ne olcak bnm bu halım yahuuu.. kesın bır cozumu olan yokmu..

49 da kaldım şöylee 50 -52 olaydımm yeterdı bee

gidermisin sennnnnnnn:mymeka::mymeka:

Son düzenleme:
bu hafta 64.800 oldum ama çok yavaş veriyorum :KK43:(( kızlar bide bu zayıflama hapları ne kadar etkili acaba onu bilen varmı mesela elma krom ondan mı alsakkk

ben promaosyon gibide olsa 50lili rakamı gördüm sonunda 59.9 :)) olmuşum doğaçtan dolayı tabi

X