Kilosundan memnun olmayan Haziran Anneleri

canım valla süpersin bir kaç aya kalmaz istediğin kiloy akavuşursun darısı başım artık...

maşşallah kısss fıstık gibisin fazlalık göremedim ben
darısı bize inş.
yarın büyük gün
siz hergünmü tartılıyosunuz ben cumadan cumaya tartılıyom meraq ettimm

kızlar ben bayadır giremiyorum benim oğliş emekliyor onun arkasından koşture dur. lahana suyunu yapıyorum ama hala veremedim bana bir öneride bulunun nolurrrrrrrr :-(((

evet kızlar kilomu açıklıyoruuuuummm 61.400 olmuşum böle gidersem 1ay sonra nerdeyse eski kilomda olucam

günaydın fıstıklar
80 500 olmuşum her hafta yarım kilo gidiyooo offffffffffffffff napıcam ben yaa,

Kızlarrr hepinizi kutluyorum azminiz için ve kendime de koca bir sıfır verip en zayıf halka ilan ediyorum...klava:+500 gr yaaa napıyorum ben dimiiii! :tomato:Ama hakettim bu hafta çok şımardım hiç rejim de yapmadım.. Dünnn neler yapmadık Nihalle tabi en çok benim yüzümden ipin ucunu kaçırdık ve sonuççç yarım kilo almışım işte! Tüm umutlar haftaya kaldı bu hafta ciddiye alcam söz size.. Listeyi gece güncellerim siz kiloları yazın ok..

olacak kızlar başarcağız benim komşu gördü bugün dediki sana nolmuş böyle çok zayıflamışsın dedi nasıl başardın diye tiyo istedi bişi yapmadım dedim az yiyorum o kadar dedim belin falan ortaya çıkmış dedi acayip moral oldu valla azimliyiz hepimiz başarcağız deryacım sende yapıcaksın eminim ben hep şunu derim kendime bugüne kadar yedim şimdi yemesemde olur ne kaybederim kilo :))) yemeyince dövmüyolar arkamızdanda ağlamıyolar küçükken derlerdi ya ben zapdoluyorum evdede güzel yemek pişirmemeye çalışıyorum eşimde çok kilo almış o da başladı benimde zayıflamam lazım demeye sonunda destek çıktı aburcubur işi azalır en azından :))

ikinci zayif halkada benim,ama benim mazeretim var inanin kizlar cok yemedim ama dün yarim kilo azdi sevindim ama ne yazikki bugün o yarim kilo burdaydi..benim mazeretim ben hala kabizlik cekiyorum,dogum yapanlarin bir kisminda barsak düzeni ancak 1yilda düzene girer ben o gruptayim,tek sükrettigim yarasi iyilesti..
keten tohumu vs denedim ama düzenli kullanamiyorum bi kosturmayla kalkiyorum kizimin kahvaltisi babasinin kahvaltisi vs derken unutuyom sabahlari..
sütümde azaldi,sanirim 3gündür yaptigim tatli yememe mücadelesi yansidi bende tahilli biskuvi aldirdim esime biraz evvel kahvemle yedim inanin kendime geldim sanki bagimli oldum ya..
neyse vazgecmis degilim..verenleri tebrik ediyorum...

o kabızlık ilk aylarda bende de vardı.sonra sabahları aç karnına kuru kayısı yedim üstüne koca bi bardak ılık su.öyle geçmişti.şimdi kilo vermeye başlayınca yine başladı kabızlık.az yiyorum ondan mı acaba?su da içiyorum ama..kuru kayısıya yine başlicam galiba...

ben o dönemlerde ilac bile kullandim 1 gün normal olabildim,banamisin demedi yedigim kayisilar sulari denemedigim bisey kalmadi..nerdeyse ameliyatlik oluyodum,saolsun ankarada bi profun tavsiyesi ise yaradi..yara iyilesti ama hala kabizlik sürüyo..dikkat ediyorum yara tekrar olmasin diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…