Kilosundan memnun olmayan Haziran Anneleri

saol denizcim bende çok kızgınım kendime bu hafta malesef kaçamak haftası oldu misafirler falan.. Bazen zamansızlıktan kendime bişeyler yapmaya üşeniyorum o yüzden kalorili yemek zorunda kalıyorum offf ne biliyim bende eski halime dönmek için can atıyorum. Sende sarelle falan devam doğru yoldasın arkadaşım hatta büsküvili pasta falan yap colayla ,kuruyemiş ye bol bol :) Ben artık çayımı içmiyorum emzirdiğim için ama sirkeli suya devam!

sağolun arkadaşlar deniz haklı kızlar başarabiliriz istersek 50 lili rakamları görmeyi çok istiyorum yapıcam kararlıyım

asil sorunda yanlizlik,kilo vermek icin düzenli yemek lazim corba lazim salata vs vs..ben ilk firsatta kizimin yemegini sonra esimin yemegini derken uzuun bir aclik tatli krizi vs.bi ara 4kilo verdim ozaman esim yogun degildi,bende rahattim,simdi dönüm noktasi bi sinavi var yüzünü görmüyom böyle bi zamanda kendime göre yapip ben dietteyim bunu yiyelimde demek olmuyo kiyamam ya..

derya benim başlangıç kilom 74
ben doğumdan 65 le çıktım kızlar emzirme döneminde 9 kilo aldım veremiyorum çok zorlanıyorum....

haydı kzılarrrrrr yaza cok az kaldıııı mayıs ayında artık ınce gıysılere merhaba dıyıceksınızzz bunları dusunun ve duzenlı ama az yıyın ... 3 ay var 3 ayda 10 kılo versenız super olur ee yaz ortasına kadarda harıka hatunlar cıkar meydana

yılmayınnn asla azımlı hazıran annelerıııı

ah Deniz ah..ben öle abur cuburda yemem,en son nezaman kola ictim,nezaman kuruyemis yedim..hic aklima gelmez..bu cikolata tutkusu bu kadarda degildi..ben birazda kansizliga bagliyorum..
3 gündür yemedim deli olcam..
kizlar günlük ne yedik yazsak mi acaba belki ise yarar??
Denizcim sana tavsiye benim kardesimde cok zayifti kuru inciri yarip icine biraz anason katip yedirdik ozaman 3-4kilo almisti..ikiside sanada Aralada faydali seyler..

ama anason uykumu getırmez mı yasemın ?

bu arada 100 gram daha almışım ben 49,300 olmuşum ehuuuuu

vermemiz lazım kızlar yaza eski kıyafetlerimizi de giyebilelim yeni cicilerde alalım sıkıldım artık hep aynı kıyafetleri giymekten ya vercez ya vercez başka çaresi yok. deniz sen ne güzle almaya uğraşıyın biz vermeye :1no2:

bu hafta geçen haftaya göre biraz daha iyi.biraz verdim sanırım.bir de ben sabahları ebru şallıyla plates yapmaya başladım.bakalım faydası olacak mı:))

benim yememe rağmen durdu kilo vermem ya daha doğrusu yavaşladı veriyorum ama eski hızıyla olmuyo metabolizmayla alakalı sanırsam ama ben razıyım haftada 500gramada valla zamanla gidecek sonuçta kuş kadar besleniyom valla hareket zaten doğaç yüzünden aktif olcak ama ben elma sirkesini bıraktım midemi ekşitti çünkü böylesi daha iyi yavaş ve sağlıklı olsun demi ama tartılırken çıplakmı tartılıyosunuz kızlar şimdi çıplak tartıldım 61.500 geldim

ah verebilsem keşke varya senin kilo bende benimki sende olmalıymış senin boy uzun ya sende güel durur bu kilo benimde boy kısa ya seninkide bende normal dururdu :))

offf ben kaç gündür tartıyla küsüm.. artık moral bozmasın diye çıkmıyorum ,artık misafir faln da istemiyorum her gelen elinde dayanamıyacağım şeylerle geliyor bir de ben bişeyle hazırlamış oluyorum ee sonuçta olunca yeniyor tabi! ben çıplak olmasada aynı kıyafetlerle yada benzer kıyaftlerle tartılıyorum ayşegül (sabah,aç karnına,wc gitmiş halde tabi)

ayy derya bu halde mısafır agırlayanlara hayranım yaa . bende agırlıyorum ama cok nadır .. 1 yaşına kadar ogluma aıdım ....

helal olsun valla becerıklı oldugunı hıssedıyorum senın yemek tatlı yapma konusunda.
ben mısafır aldıgımda alt kattan destek alıyomm :)) :utanan smıleyyyy

deryacııım şu kilo tablona benide ekleyebilirmisin başlangıç 78 şuan 63,5 hedeflenen 53 (

Yok tatlım ya misafir dediysem öyle uzunboylu misafir ağırlamıyorum ablam,kayınvalidem,annem,teyzem vs.. yakın kişiler yani ama özellikle annem haftanın 3 günü falan geliyor sağolsun yardımcı olmak için elim boş gitmeyim diye alıyo sağolsun burda yazmak istemediğim bir dolu şey.. ve tabi gelicem diyip hazırlık yaptıran arkadaşlar da oluyor sonra o yaptığım herşey yazık olmasın diye benim midede sonra da gelsin kilolar... Ama haklısın tatlı konusunda ustalaştığımı söyleyebilirim doğumdan beri her gün tatlı yaptım aştım kendimi (yapmaz olaydım +5 kilo ) kızlar ben bu hafta iyice ipin ucunu kaçırdım ,bu hafta bitmedi ama benden tık olmaz sanıyorum (kendine çok kızan smiley )klava:

anneye demek lazım o halde anne ben rejimdeyim bana gelırken kalorılı seyler getırme dıyee :)

lutfen kendını bırakmaaa deryaa ... pls..

yapacaksın bence

Ok canım bırakmamam lazım zaten sağlık açısından,kendmi iyi hissetmiyorum çabuk yoruluyorum bir de sık sık başım dönüyor tansiyon oynuyor heralde o yüzden sağlıklı olmam lazım bir de Asrın yürümeye başlasın onun peşinde nasıl koşturacağım onu düşünüyorum hem koşarken de eririm :)

Kızlar bu arada dün tv de gördüm yemeklerden yarım saat önce 1 tatlı kaşığı çörek otu yenilince zayıflamaya çok yardımcı oluyormuş,metabolizmayı hızlandırıyormuş anlatan doktor kendi yemeklerden önce sadece çörek otu yiyerek 30 kilo vermiş çok tavsiye ediyordu,bilginizeeeeee...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…