kilolu bebek

SARI KIZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
112
4
44
Kızlar merhaba, bugün kontrolüm vardı. Bizim bebiş haftasına göre biraz kilolu.10 gün kadar önden gidiyor. (Maşallah:))
Doktor bunun sorun olmayacağını söyledi yani ilerleyen haftalarda hiç almayadabilir. Normal kilolu olabilir dedi.Üstelik ben 7. aydan gün almaya başladığım halde 5 kilo aldım.
Benim bebiş gibi kilosu fazla olanlar var mı? Normal doğum yapmayı çok istiyorum. Kilolu olursa sezeryan olmak zorunda mı?
:uhm:
Yardımcı olursanız sevinirim..fisfisfis

cnm bende 14 haftalıkken gıtmıştım o zaman kılosunu söylemeden önce bu haftada 110 ile 130 gr rası olması lazım dedı benımkı 163 kıloydu haftasına göre baya ılerde dedi.şimdi kaç kılodur bılmıyorum.

Benimde 924 gram bugünkü ölçümlerde,normali 790 gram oluyormuş. Sezeryandan çok korkuyorum ben. Kaç kg üstünü sezeryan yapıyorlarki?

Canım ben hamileliğimin başındna beri bebeğim hep 1 hafta 2 gün önden gidiyor. Doktorum böyle giderse 3,700-3,800 gibi doğar dedi. Yani normal. Merak etme. SAğlıklı bir bebeğin var.

Sağolun kızlar.Bebeğimin sağlığı herşeyden önemli, artık nasıl gelmek istiyorsa öyle olur doğumuda.

bizde dr dan geldik kızımla 1 hafta kadar bizde önden gidiyoruz... 1290 gram olmuş büyümüş annesinin tatlişi.artık 15 e indi görüşmeler.nst ye sokacak 15 gün sonra ayyy heyacan sardı valla.öle böle geliyo yaaaaacimcimenin eşyalarını yıkıyorum şimdiiii......

benim oğluşumda 32 haftalık oldu. haftaya kontrole gideceğiz 29 haftalıkken 1400 gr bakalım şimdi ne kadar olmuştur çok merak ediyorum....allah sağlık versin hepimizinkine

Evet Sarikiz Bebğimn Kalp Atişlari Ve Sancin Var Mi Yok Mu Onu Belli Eden Bi Aletttt

canım benim ablamında kızı kiloluydu normal doğum yaptı kızı doğduğunda 4 kiloydu...korkma...

benim bebeişiminde boyu normalden kısaydı geçen gittiğimzde.bende babasının da boyu kısa olduğu için pek önemsemedim.bakalım yarın ne çıkacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…