DIŞ GEBELİK DÜŞÜK

Merhaba ,
Yardımcı olayım bende dış gebelik geçirdim geçen yıl aklınıza takılan birşeu varsa tabiki doktor değiliz ama çok araştırmış ve yaşamış biri olarak yardımcı olmak isterim
Merhaba bende dış gebelik geçirdim bugün kanamanın 28 günü falan 2 doz 85 lik iğne vuruldum kürtaj oldum ama değerim çok yavaş düşüyor 1620 den 480 deyim ne zaman âdet olurum ne zaman birliktelik yaşayabilirim hamile kalmak istiyorum ne zaman hamile kalınır

Merhaba ,
Yardımcı olayım bende dış gebelik geçirdim geçen yıl aklınıza takılan birşeu varsa tabiki doktor değiliz ama çok araştırmış ve yaşamış biri olarak yardımcı olmak isterim
Benim reglin 5.gecikme günü beta hcg 4500 çıktı. Doktor randevum 5 gün sonra. İdrar yaparken bi rahatsızlık oluyor, ağrı gibi de değil de içerden çekiliyormuş gibi bir his. Yanma yok. Dış gebelik belirtisi olabilir mi?

Merhaba ,
Bende yeni düşük yaptım bugün 4 saat önce bi parça kan geldi hemen doktora gittim doktor dış gebelik dedi. 6. Haftadaydım şimdi eve geldim wc ye girdiğimde düştüğünü gördüm peçeye ile elime aldım çok zor bi durum Allah kimseye yaşatmasın ağrım çok şiddetli ağrı kesici kullandım ama geçmedi hala

X