Kilo Vermem Durdu

Diyetisyene gittiğimde haftalarca aynı kiloda kaldığım oldu ama yağ su vs ölçümü yapılıyor. Yağ sürekli azalıyordu.

Diyetisyen eşliğinde vermediğim içinde bilmediklerim olabiliyor bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim :)

2,3 günlük protein ağırlıklı diyet yaparsan bence hallolur.
ekmeği bende sevmiyorum ama alıştım artık. Pilav yerine 1 ekmek tercih ediyorum. 2 yk bulgur pilavı 1 dilim ekmek kadar oluyor. Öyle dengele kendini. Porsiyonluk yeme :)

Anladım bu öğünler bana az gelebilir 3 günlükte olsa Ama deneyeceğim biraz daha kendime uyarlayarak :)

Anladım bu öğünler bana az gelebilir 3 günlükte olsa Ama deneyeceğim biraz daha kendime uyarlayarak :)

Oradaki olay ne biliyor musun? Bol salata anahtar kelime bol salata. Salata yağsızsa doyana kadar ye. Doymadan kalmamak lazım. 3 güncük hiç birşey .

Çok teşekkür ederim önerileriniz için göz önünde bulunduracağım söylediklerinizi

kanat yerine sebze yemeği yada tavuk filato olmalıydı.
öğlen tükettiğiniz bulgur pilavı ve ayran fazla geldi.
bende sizin kilolardan indim. diyetisyen eşliğinde.ona dayanarak yazdım.

Bulgur pilavı derken miktar bahsetmemem sizi yanıltmış olabilir genelde bulgur pilavı ya da makarna yediğimde 3 yk tüketiyorum. Ve maalesef her zaman diyete uygun yemekler yapamıyorum :)

Bugün geçti fakat yarın başlayacağım sonucunu da size yazarım :)

Diyetine 3-4 gün ara ver. Fazla abartmamak kaydıyla özlediğin şeyleri ye, diyet programının dışına çık. Böylelikle direnç gösteren bünyeni şaşırtmış olacaksın. Sonra devam et, farkı göreceksin:)

böyle konular gördükçe ben de gaza geliyorum
doğumdan sonra kiloları verebilirim inş

İlk olarak şu üstte önerilen protein ağırlıklı beslenmeyi deneyeceğim ardından sonuç göremezsem denerim bunu da :) ama riskli biraz eğer özlediklerimi yersem sonrasında ya bırakamazsam

Sadece bir günlüğüne ayran aşı yap Diyet yöntemleri ve deneyimlerimiz bölümünde var.
Sonrasında normal diyetine devam et.
Tıkır tıkır gidecek görürsün.

İlk olarak şu üstte önerilen protein ağırlıklı beslenmeyi deneyeceğim ardından sonuç göremezsem denerim bunu da :) ama riskli biraz eğer özlediklerimi yersem sonrasında ya bırakamazsam
Bu kişiden kişiye değişir tabi. Ben şahsen hem özlemimi gidermiştim, hem de diyet maratonuna daha enerjik ve mutlu bir şekilde devam etmiştim. Ama protein diyeti yapmışlığım da var. Bana çok yorucu ve zor gelmişti. Ama tabii kilo takılması durumunda önerilen yöntemlerden biri:))

Esim uc ayda 22 kiko vermisti. Diyetisyene gitmisti. Sonra evlenince 25 kg aldi geri. Simdi yeniden diyete basladi. Bir ayda on uc kilo verdi. O da diyeti birakinca cok cabuk aliyor. Diyetr devam simdi bir hafta sonra bi mola vericek.

Aynı sorunu yaşayıp aşmış biri olarak onerilerim: günlük alman gereken kaloriyi azaltmalisin 1500 alıyorsanız 1000 yapmalisin protein ağırlıklı bir diyet olmali bol su icmelisin istersen günde 10 km koş yağ yakamazsin mutlaka ağırlık egzersizi yapmalisin yada vücut ağırlığını kullanacagin ağır kardio programı yapmalisin.Cunku plato dönemi denen bu direnç bu sekilde aşilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…