Kilo Vermem Durdu

"
Sadece bir günlüğüne ayran aşı yap Diyet yöntemleri ve deneyimlerimiz bölümünde var.
Sonrasında normal diyetine devam et.
Tıkır tıkır gidecek görürsün.

Araştıracağım, eğer diğerlerinden sonuç göremezsem bunuda deneyeceğim teşekkürler :)
Bu arada sizinle aynı diyet grubundaydık fakat ben devamlılık sağlayamadım ama o zamanki motivasyonumu kaybetmedim çok şükür :)

sağlıklı mı sağlıksız mi bilmiyorum.. bazen aç duruyorum yemek bulamadığım öğlen zamanlarda.. su içiyorum ama akşam neredeyse saldiriyorum

Önemli olan akşam yemeğinde daha hafif şeyler yemek. Ve aç durmamanız en önemlisi çünkü aç kalıp diyet yaparsanız diyeti bıraktığınızda aç kalmak istemeyeceğiniz için verdiğiniz kiloları fazlasıyla geri alırsınız.
Daha dengeli beslenmeye çalışın ilk olarak porsiyonları azaltın. Ve fast food, şeker gibi şeyleri... Benim fikrim bu yönde.

Evet kesinlikle ben kendimi bildiğim için öyle dedim hatta diyetlerde önerilen serbest bir öğün bile benim irademi çok etkilediğinden canım bişey istediğinde mesela kek diyelim onu sabah yemeye çalışıyorum :) Diğer türlü bir öğün bile istediğimi yesem yaaa şunuda yiyim nolcak ki demişliğim olduğundan diğer diyetlerimde onu bile yapmıyorum :)

Esim uc ayda 22 kiko vermisti. Diyetisyene gitmisti. Sonra evlenince 25 kg aldi geri. Simdi yeniden diyete basladi. Bir ayda on uc kilo verdi. O da diyeti birakinca cok cabuk aliyor. Diyetr devam simdi bir hafta sonra bi mola vericek.

Diyeti bıraktıktan sonra koruma sürecinde falan hiç dikkat etmedi mi acaba en çok korktuğumda benim kiloları fazlasıyla geri almak...

Protein ağırlıklı besleneceğim 3 gün boyunca ardından yine sonuç alamazsam bakacağım nolacak diğer tavsiyelere uymaya çalışacağım :)

Nasıl bir diyet yapıyorsun
Ben akşamlari yemek yemiyorum 3 günde 1 kilo vermisim

Önceki sayfalarda bahsetmiştim;
Tam olarak bir diyet yaptığım söylenemez aslında. Pilav yememeye çalışıyorum. Ekmek sabah kahvaltısında yiyorum. Fast food, asitli içecekler ve şekeri de hayatımdan çıkardım. Salata yemeyen ben salata yemeye başladım, 3 ana 3 ara öğün oluşturdum kendime böyle ilerliyorum.

Akşamları yemek yemeyip aç kalmak beni çok zorlar öyle yapmak yerine en geç 18.00da yemeye çalışıyorum.

1aydır diyet yapıyorum ve gram veremedim. Deli gibi de spor..

Galiba sebebini buldum; sizin listeler cok az bana göre.. Ben açlıktan ölürüm bu kadarcık menü ile.. :)

Böyle okuyunca az geliyor olabilir ama doyuyorum ben gerçekten. Hatta benim dün yediklerimi fazla bulanlar bile olmuş :)
Kiloya göre de farklı bir durum bu zaten. Kilo ne kadar azalırsa o kadar az kalorili diyet yapmak gerekiyor. Örnek veriyorum atıyorum mesela; 80 kiloyken 1700 kalorilik yemek yiyorsak 60 kiloyken 1200 kalorilik yememiz gerekiyor.

Haklısınız, benim sorunum da o büyük ihtimal. 60kgyum ama aldığım kalori buna göre fazla..

Topun çalışıyorum, bilmem kaç parçaya bölünüyorum. Olmuyor

Neyse ağlamayayım. Mazaret yok. Yarından itibaren azaltıyorum yediklerimi...

Çubuk tarçını kesinlikle uygulayacağım. Yeme düzenimi değiştireceğim sizinde dediğiniz gibi:)

Aynen bende son birkaç gündür neredeyse bırakmak üzereydim buraya açtığım iyi oldu daha da hırslandım nedense çünkü yapmam gereken sadece yediklerimi değiştirmekmiş yani :)) Karbonatı da araştıracağım canım teşekkür ederim. Sanada kolay gelsinn inşallah bir an önce istediğin kiloya ulaşırsın.

Sizin içinde aynısı geçerlidir bence sizde protein ağırlıklı beslenin birkaç gün ya da diğer mesajları da okuyun arkadaşlar harika fikirler verdiler sağolsunlar...

Evet kesinlikle haklısınız bir haftadır normalden daha fazla spor yapıyorum ve uyuyorum bir gram veremedim ama bir gün abartarak yeseydim rahat 800 ila 1000 gram arasında alırdım

İnşallah bir an önce istediğiniz kiloya ulaşırsınız sizde :)

Diyeti bıraktıktan sonra koruma sürecinde falan hiç dikkat etmedi mi acaba en çok korktuğumda benim kiloları fazlasıyla geri almak...
Etmedi valla abur cubur derken cok aldi. Simdi istikrsrli askere gidecek diye diyete devam. Ama esimin kilosu belli olmuyor. Boyu uzun ve krmikli oldugu icin makdimum disardan seksenbes doksan dersn. Esimin tek yrdigi yesillik bezelye. Digerlerini asla yemez tiksiniyo. Pirasa ispanak burokoli taze fasulye biber kabak patlican kereviz roka tere semiz otu dere otu bunlarin tadini bile bilmez. Oyle soyliyim. Cok yemek secer.

Zaten bizlere en çok kilo aldıran da o abur cuburlar...

Çok sevindim hatırlıyorum seni.. Bir an önce istediğin kiloya düşersin umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…