Kilo Vermem Durdu

Nasıl bir diyet yapıyorsun
Ben akşamlari yemek yemiyorum 3 günde 1 kilo vermisim

Şekersiz türk kahvesi icmeni tavsiye ederim metabolizmayi hizlandiriyor diyestisyenim onermisti.

Peki yeni başlayan ben 71 kiloyum 58 istiyorum spor yapmasammi
Kilo Vermem durunca yapsam

Peki yeni başlayan ben 71 kiloyum 58 istiyorum spor yapmasammi
Kilo Vermem durunca yapsam

Kilo vermiş biri olarak tavsiyem az da olsa spor yap. Aksi durumda vücutta sarkma oluyor. Bol bol su içmekte gerek.
Mesela youtubedan leslie sansone videolarına bak. Günde 2 mile olanı yap durakmada 5 mil yaparsın. yok kesmez dersen
Jillian Michaels ın videolarını yap zaten 10 dk zor dayanıyorsun
Şaka bir yana leslienin yürüyüş evde çok rahat yapılıyor.

Koşu bandı var onda yarım saat kosuyorum günlük
Su ne işe yarıyor ben fazla icemiyorum

Aksam yemegi yemiyorum
Başka ne yapabilirim hızlı vermek için
3 gün de 1 kilo gitti ödem de olabilir

Koşu bandı var onda yarım saat kosuyorum günlük
Su ne işe yarıyor ben fazla icemiyorum

Aksam yemegi yemiyorum
Başka ne yapabilirim hızlı vermek için
3 gün de 1 kilo gitti ödem de olabilir

Hızlı kilo vermek iyi değil. Birincisi vücut direnciniz düşer. İkincisi hızlı verilen fazlasıyla geri alınır. Ayda 4-6 kilo. Diğer türlü sağlıksız oluyor. Su içmek vücudu yeniliyor. Toksinlerin atılmasına vs yardımcı oluyor. Vücutta nem olmayınca çatlak vs daha çok oluyor. Hızlı kilo vermekte çatlak sebebi olabiliyor. Uzman değilim ama tecrübelerim bu yönde:)

1aydır diyet yapıyorum ve gram veremedim. Deli gibi de spor..

Galiba sebebini buldum; sizin listeler cok az bana göre.. Ben açlıktan ölürüm bu kadarcık menü ile.. :)

Bir kac gun sadece proteinle beslen.
Meyve sebze hicbir sey yeme.
Genelde bunun etkisi oluyor.

Metabolizmanı şaşırtmalısın.
Aynı saatler de aynı besinleri tüketmeye devam etme.

Örnegin her gün 16.00 civarı yediğin cevizin yerine
200 ml yağsız süt koy, yada ayran..

Protein + Kalsiyum yüklen.

Bir de tarçın ve yeşil çay..

İçtiğin suya çubuk tarçın at mutlaka.

İlk olarak şu üstte önerilen protein ağırlıklı beslenmeyi deneyeceğim ardından sonuç göremezsem denerim bunu da :) ama riskli biraz eğer özlediklerimi yersem sonrasında ya bırakamazsam
Ben de aynı süredir senin gibi dikkat edip spor yapıyorum 5 kg civarı gitti ve ben de 62 de takıldım ve tam havlu atıp pes etmek üzereyken konunu gördüm :)
İki üç gündür bozdum biraz ama onu şaşırtmacaya sayarım artık :)
Bu sabah eczaneden karbonat aldım suyu alkali hale getirip içiyorum daha önce de denemiştim metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı oluyor. Deneyebilirsin istersen. Ben de yarından itibaren şu üç günlük protein diyetine başlayacağım. Kolaylıklar olsun

Bende 2.5 ay kadar içinde 13kg verdim. 3 haftadır hasta oldugum için uyamadım diyete ama aşırıyada kaçmadım .
1 haftadırda sporu arttırdım , mukemmel şekilde dikkat ettim, bitki çayına başladım fakat 64 de takıldım yaa gıtmıyor. Çare bulan varsa bende alayım fikir lütfen

İLK VERDİĞİN 7 KG ÖDEM VS İDİ EĞER BIRAKMAYIP AZİMLE DEVAM EDERSEN BİR SÜRE SONRA TEKRAR KİLO VERMEYE BAŞLARSIN SAKIN AZMİNİ KAYBETME KİLOLAR ÇOK KOLAY ALINIYOR AMA NE YAZIK Kİ O KADAR KOLAY VERİLMİYOR

Protein ağırlıklı beslenirsen daha kolay olur:)
Yumurta, süt ürünü, Deniz ürünü dışında protein alamıyorum. Kırmızı et sıfır tüketim , tavuk da ona keza.. Haliyle tam tahıllı da olsa karbonhidrat grubum oluyor.

Üç kilo veremiyorum ya.. İnsanlar 30-40 kg verebiliyor. Ağzım açık bakıyorum.

Merhaba, öncelikle tebrik ederim iraden için :) Yorumları okudum bende söylenenlerin bir çoğuna katılıyorum. Belli bir kilo veriminden sonra metabolizma yeni kiloya adapte olmaya çalıştığından kilo veriminde yavaşlama olması çok doğal bir süreç. Böyle bir durumda diyeti çok kısmak metabolizmanızı daha çok yavaşlatır. Bu nedenle beslenmenizi bir süre normal sürece bırakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…