Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Insllh canim hep birlikte esiminde artik baya dikkatini cekiyor erimissin felan diyo kilo verme kisminin cogunu atlattim simdi sikilasmam lazim ic bacak ve basen icin yuruyusun yannda gercekten fayda edicek egzersiz yapmak istiyorum
Telefonuna uygulama indirebilirsin canım 30 günlük programlar oluyor

Günaydınn yine ilk ben mi tartılmışım

Geçen hafta 91,8 di bugün 90,8 giden 1 kiloya selam olsun

2 haftadır haftada tam 1 kilo veriyorum ne azı ne fazlası

Günaydınn yine ilk ben mi tartılmışım

Geçen hafta 91,8 di bugün 90,8 giden 1 kiloya selam olsun

2 haftadır haftada tam 1 kilo veriyorum ne azı ne fazlası
Gitsin geri gelmemek üzere canım giden 1 olsun zamanla d3ğişir verdiğin kilolar çok sevindim bu arada
Bende kendini haftada 1 kilo diye şartkandırmaya çalışıyorum ideal olan bu aslında
öğleden sonra 2 gibi tartılırım ona göre yazarım artık çok merak ediyorum sonucu

Aynen öyle canımm bekliyorum sonucunu:))

Kizlaaar ve tartildim sasirdim hatta beklemiyordum gecen hafta 68.7 idim en fazla 68.2 felanmdr diye dusunuyordum kiiii 67.8 ciktim
Tebrikler canım gitsin gelmesin inşallah kilolar
Superr bacim bu hafta eksili bol herkezden basari geldi cok mutlu oldun oluyo oluyo biz ogrendik bu isi
Teşekkür ederim canım bu hafta hepimiz çok iyiyiz maşallah bize

Merhaba kızlar oğlumun okulda karne proğramı vardı geciktim gelince hemen yazayım dedimm
Geçen hafta 75.1
Bu hafta 73.5 bende sonuçlar böyle toplamda 1. 600gr giden

Kizlaaar ve tartildim sasirdim hatta beklemiyordum gecen hafta 68.7 idim en fazla 68.2 felanmdr diye dusunuyordum kiiii 67.8 ciktim

Kızlaarr ikiniz de harikasınızz çok mutlu oldum tebrik ediyorummm

Evet kizlar basarili bir haftann sonuna geldik haftaya bayram insllh hedefledigim 65 kilo olmasamda 67 de benim icin simdilik iyi bir rakam bundan assagisi artik corap sokugu bu hizla yine bir supriz olurmu bilmiyorum ama haftaya hedef 67.2 bile mutlu eder beni ama 66 grrsm cifte bayram olur tabi
Ramazandan sonra yeme duzeni yine eskisine donecegi icin yani saat acisindan son gun agir yememeyi dusunuyorum cunku ertesi gun kahvalti var direkt olarak yukleme yapmak istemiyorum bu ayarda kalmam icin

Canımm çok sağol benim ilk hedefimdi 8li rakamları görmek ve şu an çok yaklaştığım için mutluyumm
Bende 70in altini gorecekmiyim bidaha diyordum tozutmadan yoluma devam etmm lazim bakalim ramazandan sonra bir ayar verrm yine simdilik sahurla.iftar arasi uzun diye aksamki yedigim gunluk almam gereken kalorinn cok altinda oyuzdende kilo kaybi olusuyor ramazandan sonra kahvalti en gec 10 ogle 1 elma ve aksam 6 7 gibi salata agirlikli yemek olarak devam.ettirmek istiyorum

Bende 15 sene oldu 70 in altını göremiyorum
bu sefer olacak insallah ramazandan dolayı biraz hızlı veriyomuşum gibi ramazan sonrası benimde beslenme düzenim 2öğün düşünüyorum senin beslenme düzen güzel olmyş
Meyve yi çok yiyorum sınır koymak gerekecek ramazan sonrası için
Dün kendime ödül günü yaptım Meyveyi sınırsız yedim napım dayanamıyorum 
Canımm çok sağol benim ilk hedefimdi 8li rakamları görmek ve şu an çok yaklaştığım için mutluyumm

Hafta ya gelsin 8 ler inşallah
Evet çok güzel bi haftaydı inşallah istediğin kiloyu görürsün benden son gün hafif beslenme yi yapıcam çok doğru tespit

Son düzenleme:
İnşallah canımm

Kizlar nasilsiniz dun cok yogundu bugunde temizlikle ugrastim malum haftaya bayram iftara 2.5 saatimiz var halen aclik susuzluk yok diyebilirim vucut alistimi artik bilemedim ama sundan eminim ramazan olmamis olsaydi evde oldugum gunler atistirmamak cok zor hafta ici calisinca slklnti olmuyordu ama yazda geldi zaten en buyuk kacamagim tatilde dondurma olur herhalde bide kunefe onuda hergun yemiyecegime gore

Evet kizlar yine ben anladigim kadariyla sizlerde yogunsunuz ccklr tatil bayram kapida derken
Ben bugun regl oldum tabi bu benim icin iyidir duzensiz biri olarak ozellikle dikkat edicem bu donemde sonucu ozamanda paylasirim

Evet kizlar yine ben anladigim kadariyla sizlerde yogunsunuz ccklr tatil bayram kapida derken
Ben bugun regl oldum tabi bu benim icin iyidir duzensiz biri olarak ozellikle dikkat edicem bu donemde sonucu ozamanda paylasirim
Evet yaaa pek sessiz kaldı buralar
Bayram telaşı sardı temizlik hazırlıklar derken ihmal ettik burayı bayram sonrası daha aktif olmaya çalışıcam inşallah
Bende rengli olmuşum bugün daha dikkatli olayım derken herzamanki gibi meyve çok kaçıyor
Sabah kahvaltıda
Şekersiz yağsız yılaflı tam buğday unlu kek yapmıştım onda yedim 1.5 dilim sütlü sade kahve yle akşama ne yapacağım bilmiyorum
Ben bu ara çok yoğunum yazamıyorum düzenim de biraz bozuldu cumadan korkuyorum
Aman canim dikkat et bi sürü emek verdin hedef e az kaldı çok Salma kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…