Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Gunaydin kizlar dun cok yogundum yazamadim menum de dun
Elti sebzeli bulgur pilavi
Yayla corbasi
Firinda tavuk turlu
Salata
Aksam icinde cok hafif sutlu irmikli tatli yapmistim seker yerine tatlandirici koydum ama pisman oldum normal sekeri koysaymisim keske benim icin sorun deyil ama misafirlerime biraz sekeri az oldu

Merhaba canım menun çok sağlıklı hemde besleyici harikatatlı nın şekerini en son ilave edip kendine ayrı küçük bi porsiyon yapabilirdin belki
hafta sonu olunca buralara kimseler uğramıyor
Ara sıra baktım kimse yazmayınca bende yazmamis tum
Seni görünce çok sevindim
Dünkü menüm
Sahur
1 tane fırında sigara böreği
1 hurma
Akşam iftar
1 kase döğme li yoğurt lu soğuk çorba
2 kaşık pilav
3 4 kaşık Musakka
Salata
1 küçük dilim kadayıf lı muhallebi
1 saat eliptik

Bugün ne yapıcam hiç bi fikrim yok çocuklar pizza istiyorlar ama bi bakacam başka ne yapabilirim yulaf ve tam buğday unuyla yapabilirim belki

Bende girip baktim canm ama yazmaya vaktim olmadi hatta bir sure giremedim sayfaya sizde oyle oldumu hata gosteriyodu
Senin menude harika canim yani suan ramazan ayi 1 yada sahurla berbr en fazla 2 ogun oldugu icin zayiflamaya etkili oluyo cok abartilmadigi surece
Karatay diyetinde bence temel fikir o 2 ogun ne yersen ye ama izinli besinler haricindekiler olculu serbest olanlar doyana kdr e zaten hergun borek yenmez ztn ben bu sistemi ramazandan sonrada uyguliycam

Bende d3vam edebilirsem bu şekilde beslenmeyi düşünüyorum ara öğün yapmadan duramıyorum meyveye hiç dayanamam

Ara ogun meyve olarak gecistirebiliyorsan iyi canm cok dayanamsn bende oyle yaparm ama ogun arasi 4 5 saat olmak uzere leptin hormonunu harekete gecirmek icinmis oda 01ebruli
Canım ben 1 2 meyveyle ara öğün yapsam iyi duymak bilmiyorum
Bugün ki menü
Sahur 1 küçük dilim börek
Domates salatalık
Iftar
Tavuklu kabak graten
2 kaşık pilav
Cacık
Salata
1 portakal
1 nar
1 lokma lık karpuz
1 lokma lık kavun
1 elma

Kızlar günaydın 2 gündür yoğunluğım vardı giremedim. Nasılsınızz? Ben regl sancısıyla kıvranıyorum

Kızlar günaydın 2 gündür yoğunluğım vardı giremedim. Nasılsınızz? Ben regl sancısıyla kıvranıyorum
Iyiyiz canim gecmis olsun ben hala olamadim olsam sevinecem hani ozaman bide vucut 2 kat energi harciyor metabolizm 2ye katlaniyor
Haftasonu yogun geciyo haklisin canim.bende cok ugrayamiyordum ugrasamda yazamadim

Iyiyiz canim gecmis olsun ben hala olamadim olsam sevinecem hani ozaman bide vucut 2 kat energi harciyor metabolizm 2ye katlaniyor
Haftasonu yogun geciyo haklisin canim.bende cok ugrayamiyordum ugrasamda yazamadim
Evet canım bu dönemi iyi değerlendirmek lazım yürüyüş falan yapsam olacak ama benim dizlerim tutmuyor regl zamanlarımda ayakta zor duruyorum çok sancılı geçiriyorum

Evet canım bu dönemi iyi değerlendirmek lazım yürüyüş falan yapsam olacak ama benim dizlerim tutmuyor regl zamanlarımda ayakta zor duruyorum çok sancılı geçiriyorum
Senin agir geciyo ozamn ayy kotu ya bende basim ve belim agirir normlde ama en son oldugumda sakin gecti diyettnmdr artik bilemedim ama bol sivida tuketmistim onnda yarari olmustur herhalde

Kizlar hafta ici haftasonundan daha dikkatli oluyorum ornegin eyer dun pirinc pilavi yediysem 1 hafta boyunca kesinlikle tuketmem yerine kara bugdayli pilavim devreye giriyor
Bugunki menumde etli patatez sulusu ile karabugday pilavim evdekilerinede pirinc hazirliycam yanina salata tursu
Hazir eksilere gidiyorken hizimi kesmek istemiyorum en son tartida 68.7 gormustum hedef cuma gunu 68.0 ile 68.5 arasi daha eksisi supriz olur

Çok iyi yapıyorsun canımm böyle devam cuma günü hedefine ulaşmaman için hiçbir sebep yokk :))

İyi akşamlar kızlar
Kahvaltı:
Yarım yağlı süt ile biraz nesfit
Bir avuç yulaf ezmesi
Üzerine 2 çilek

Öğle:
Yarım simit
1 kk peynir
Yarım domates
1 yeşil biber

Ara:
1 şeftali
5 erik
1 orta boy tam buğday galeta
Kaçamağım oldu bir parça sütlü çikolata

Akşam:
Biraz sade makarna
Menemen
Cacık

Son ara:
1 şeftali
Bikaç erik

Su: 3 litre
Spor yapamadım çok ağrım var

Benim de hafta sonu yemek düzenim olmuyor hafta sonu hep misafirim vardı hafta içi daha s3çiçi diyetmi uymaya çalışıyorum
Böyle gidersek hepimiz sürprizler le karşılasacağız eksiler le inşallah
Öncelikle geçmiş olsun canım ya çok iyi bilirim o rengli sancısını menü çok güzel canım arada küçük kaçamak olur rengli döneminde bende kaçamak yapıyorum yoksa dayanamıyorum
Benim bugün ki Menüm
Sahur
1 kase cacık
1 hurma

Iftar
1tane1 tane kabak dolma Bulgurlu
1 küçük biber dolma bulgurlu
5 yaprak sarma Bulgurlu
1 lahana sarması bulgrlu
1 elma
Yarım muz
Spor
1 saat eliptik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…