Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Benim de hafta sonu yemek düzenim olmuyor hafta sonu hep misafirim vardı hafta içi daha s3çiçi diyetmi uymaya çalışıyorum
Böyle gidersek hepimiz sürprizler le karşılasacağız eksiler le inşallah

Öncelikle geçmiş olsun canım ya çok iyi bilirim o rengli sancısını menü çok güzel canım arada küçük kaçamak olur rengli döneminde bende kaçamak yapıyorum yoksa dayanamıyorum
Benim bugün ki Menüm
Sahur
1 kase cacık
1 hurma

Iftar
1tane1 tane kabak dolma Bulgurlu
1 küçük biber dolma bulgurlu
5 yaprak sarma Bulgurlu
1 lahana sarması bulgrlu
1 elma
Yarım muz
Spor
1 saat eliptik
Teşekkür ederim canım senin de menün çok güzel sporun da harika valla 1 saat yapıyorsun çok etkili eliptik. Bende de eliptik bisiklet var ama ayakta yapamıyorum dizimde bi sağlık sorunu var benim ameliyat oldum ama yine de zorlayamıyorum. Oturarak bisiklet yapıyorum

Teşekkür ederim canım senin de menün çok güzel sporun da harika valla 1 saat yapıyorsun çok etkili eliptik. Bende de eliptik bisiklet var ama ayakta yapamıyorum dizimde bi sağlık sorunu var benim ameliyat oldum ama yine de zorlayamıyorum. Oturarak bisiklet yapıyorum
Geçmiş olsun canım ya zamanla düzelir ayak ta da yaparsın inşallah benimde dizimi zorluyor bazan bende oturuyorum ama çok etkili kilo vrrmemde yardımcı

Vallah kizlar helal olsun spor yapabilene ise yuruyerek gidip gelme haricinde takatim kalmiyo baska bir seye oda ramazandan dolayi suan yok ama ne yalan soyleyim 20 dakika gidis 20 dakika gelis bile bana cok yarari oldu slklasti bacaklarim sizin gibi bisiklet felan sursem daha hizli gidecek gibi

Vallah kizlar helal olsun spor yapabilene ise yuruyerek gidip gelme haricinde takatim kalmiyo baska bir seye oda ramazandan dolayi suan yok ama ne yalan soyleyim 20 dakika gidis 20 dakika gelis bile bana cok yarari oldu slklasti bacaklarim sizin gibi bisiklet felan sursem daha hizli gidecek gibi
Spor yapmadığım zaman kilo veremiyorum canım kendimi zorluyorum 1 saat kendime zaman ayırıyorum gibi şartlandırıyorum bu gün yarım saat spor yaptım gözümde büyüyör yoksa senin gibi
Sende 40 dk yürüyüş yapıyorsun ideal aslında ramazandan sonra bomba gibi dönücez hepimiz inşallah
Bugün ki Menüm
Sahur
1 küçük kase yoğurtlu semizotu
1 elma
Iftar
2 lahana sarması
1 küçük kase etli bamya
2 kaşık pilav
Salata
Cacık
1 soda
Yarım saat eliptik yapt7m

Spor yapmadığım zaman kilo veremiyorum canım kendimi zorluyorum 1 saat kendime zaman ayırıyorum gibi şartlandırıyorum bu gün yarım saat spor yaptım gözümde büyüyör yoksa senin gibi
Sende 40 dk yürüyüş yapıyorsun ideal aslında ramazandan sonra bomba gibi dönücez hepimiz inşallah
Bugün ki Menüm
Sahur
1 küçük kase yoğurtlu semizotu
1 elma
Iftar
2 lahana sarması
1 küçük kase etli bamya
2 kaşık pilav
Salata
Cacık
1 soda
Yarım saat eliptik yapt7m
Canim menun yine harika evet bayramdan sonra bomba gibi olucaz tempoya devam buarada kendime cok ozel yemek yapmiyorum bende artik gunde 2 ogun kuralina uyup belirli besinleri olculu yemek sartiyla tabi ki
zaten amacima ulastim sanirim midem kuculmus tabagim kucuk olmasina ragmen amaan doldurcam diyip hepsini yiyemiyorum yemegimin

Merhaba :) bende spor yapamayanlardanım zaten iş yeterince yoruyor eve gidince insan sadece yatıp uzanmak istiyor.Hernekadar benim işim oturarakta olsa insanı herşekilde yoruyor :KK43:( bende gece yatmadan 30 dk a önce plak yapıp mekik çekiyorum.mekik ilk başta 30 ile başladım ( yarım mekik çekiyorum kendimi çok zorlamadan ) sonra 5 5 arttırdım bayada faydasını gördüm.özellikle de plank ı tavsiye ederim zaten çokta kilona yok sıkılaşsan sana yeter :) benimde diyetimde 3.günüm şimdilik güzel gidiyor inşallah hedeflediğimiz görüntülerimize kavuşur kızlar :)

Merhaba :) bende spor yapamayanlardanım zaten iş yeterince yoruyor eve gidince insan sadece yatıp uzanmak istiyor.Hernekadar benim işim oturarakta olsa insanı herşekilde yoruyor :KK43:( bende gece yatmadan 30 dk a önce plak yapıp mekik çekiyorum.mekik ilk başta 30 ile başladım ( yarım mekik çekiyorum kendimi çok zorlamadan ) sonra 5 5 arttırdım bayada faydasını gördüm.özellikle de plank ı tavsiye ederim zaten çokta kilona yok sıkılaşsan sana yeter :) benimde diyetimde 3.günüm şimdilik güzel gidiyor inşallah hedeflediğimiz görüntülerimize kavuşur kızlar :)
Insllh canim bende su planki merak ediyordum aceba gercekten faydasini goren oldumu diye yani durdugun yerde slklasmak suprr olur
Sende 3 gun olmus baslayali canim ben 19 marttan beri debeleniyorum tabi bu 19 martin onceside var bi baslayip sonunu getiremedim en son artik dedimki simdi baslamassam 3 ay sonra keske diyecem ve basladim gitti:olamaz:
son 5 6 kilom kaldi onlrda dedigin gibi slklasma payi ramazan bitiyo artik yuruyuslerime devam
Sen nasil bir diyet uyguluyorsun

Günaydin kızlar
Veee kizlar tarti gunune son 1 gun merakla bekliyorum sonuclarinizi...
Evet yarın tartı günü arkadasim
İple çekiyorum
Dün misafirliikteydim
İpin ucu birazcık kaçtı ama çabuk toparladım kendimi yinede herşeyin tadına baktım sadece Adana lahmacunu fazla kaçtı
Tatlı yemedim
Ramazan şerbeti ni eşime verdim içmedim
Yinede çok abarmdğımı sabah tartı da gördüm
Ya bugün eşim şehir dışına iş için gidiyor benimde gelmemi istedi
Şimdi yolda gidiyoz iftara yetişmeye çalışcaz eşimle iftarda kvdeye olucaz inşallah çok abartma mayı düşünüyorum neler olacak yemekte bilmediğim için

Insllh canim bende su planki merak ediyordum aceba gercekten faydasini goren oldumu diye yani durdugun yerde slklasmak suprr olur
Sende 3 gun olmus baslayali canim ben 19 marttan beri debeleniyorum tabi bu 19 martin onceside var bi baslayip sonunu getiremedim en son artik dedimki simdi baslamassam 3 ay sonra keske diyecem ve basladim gitti:olamaz:
son 5 6 kilom kaldi onlrda dedigin gibi slklasma payi ramazan bitiyo artik yuruyuslerime devam
Sen nasil bir diyet uyguluyorsun

Açıkçası belli kurallarım yok çünkü o diyet kafası ve sınırlandırmalar benim vazgeçmeme sebep oluyor :KK43:
Ben daha çok dukan karatay karışımı birşey uyguluyorum.Bünyeme göre hareket ediyorum daha çok
Acıkmama asla izin vermiyorum anladığım an illaki ağzıma birşeyler atıyorum yoksa gözümün önünden pizzalar makarnalar sufleler gitmiyor :KK70:
Ve kesinlikle plankın etkisini görüyorum karın kaslarımın yandığını hissediyorum
salı günü 88,900 ile başladım bugün 87,500 gördüm
hergün tartılıyorum ve eğer ogün kg verememişsem ertesi gün beslenmemi değiştiriyorum
2 sene önce 20 kilo vermiştim hep bu doğrultuda gittim
şimdide aynı taktiği uyguluyorum :) ama tabii bu sefer vazgeçmek yokkk asla :)
Hepimize bol bol eksiler olsunnnnn

Açıkçası belli kurallarım yok çünkü o diyet kafası ve sınırlandırmalar benim vazgeçmeme sebep oluyor :KK43:
Ben daha çok dukan karatay karışımı birşey uyguluyorum.Bünyeme göre hareket ediyorum daha çok
Acıkmama asla izin vermiyorum anladığım an illaki ağzıma birşeyler atıyorum yoksa gözümün önünden pizzalar makarnalar sufleler gitmiyor :KK70:
Ve kesinlikle plankın etkisini görüyorum karın kaslarımın yandığını hissediyorum
salı günü 88,900 ile başladım bugün 87,500 gördüm
hergün tartılıyorum ve eğer ogün kg verememişsem ertesi gün beslenmemi değiştiriyorum
2 sene önce 20 kilo vermiştim hep bu doğrultuda gittim
şimdide aynı taktiği uyguluyorum :) ama tabii bu sefer vazgeçmek yokkk asla :)
Hepimize bol bol eksiler olsunnnnn
Ayni bende canim dukan karatay karisik ama suan karatay agirlikli beni anlatmissin resmen hikayemiz cok benziyor beninmde suan belirli bir listem yok ama kural olarak sunu uyguluyorum
Gunde 2 ogun en az 5 saat aralikli cok zorlanirsam ki o asamayi gectim arada 1 meyve
Protein agirlikli beslenme
3. Kuralim ise herseyden yiyorum artik ama izinli besinleri doyana kadar yasaklilari tadimlik

Günaydin kızlar

İple çekiyorum
Dün misafirliikteydim
İpin ucu birazcık kaçtı ama çabuk toparladım kendimi yinede herşeyin tadına baktım sadece Adana lahmacunu fazla kaçtı
Tatlı yemedim
Şimdi yolda gidiyoz iftara yetişmeye çalışcaz eşimle iftarda kvdeye olucaz inşallah çok abartma mayı düşünüyorum neler olacak yemekte bilmediğim için
Günaydin kızlar

İple çekiyorum
Dün misafirliikteydim
Tatlı yemedim
kolay gelsin canim iyi yolculuklar diyim ozaman bence cok vise kacmamis lahmacun ve kebap turunden karatay sayesinde korkmuyorum cunku :d

En güzelini yapıyorsun canım o yasak bu yasak kafasına girilince o diyet işkenceye dönüşüyor.
Ben dün akşam iftara davetliydim herşeyden az az yedim hatta 1 tane küçük baklava yedim ve 1 dilim de karpuz yedim.
ve gayette yetti çünkü bana 1 tane yeterli diye şartlıyorum kendimi daha fazlasını yemem gerekmiyor
ama önceden tıka basa midem patlayıncaya kadar yiyordum :KK70:
sende kendini çok güzel şartlamışsın ve eminim bu sefer başarıcaz :)

En güzelini yapıyorsun canım o yasak bu yasak kafasına girilince o diyet işkenceye dönüşüyor.
Ben dün akşam iftara davetliydim herşeyden az az yedim hatta 1 tane küçük baklava yedim ve 1 dilim de karpuz yedim.
ve gayette yetti çünkü bana 1 tane yeterli diye şartlıyorum kendimi daha fazlasını yemem gerekmiyor
ama önceden tıka basa midem patlayıncaya kadar yiyordum :KK70:
sende kendini çok güzel şartlamışsın ve eminim bu sefer başarıcaz :)
Cok dogru canim yasaklari gectim kendime ayri yemek yapmaktan gina geldi artik iskence boyle memnunum ama ve karatayda su leptin hormon aciklamasi bana cok mantikli geldi

Kızlar nasılsınız? Dün arkadaşım bizde kaldığı için giremedim buraya öğünlerimi de yazamadım. Yarın tartı günü heyecanlıyım:KK49:

Kızlar nasılsınız? Dün arkadaşım bizde kaldığı için giremedim buraya öğünlerimi de yazamadım. Yarın tartı günü heyecanlıyım:KK49:
Iyiz canimm evet yarin tarti gunu yine ogleden sonra ben buraya yazrm 1 kilo verdigimi dusunmuyorum ama.gram olarak eksilmisimdir diye tahmin ediyorum. En son 68.7 idi

Mutlaka incelmişsindir canım çok güzel beslendin bu hafta
Insllh canim hep birlikte esiminde artik baya dikkatini cekiyor erimissin felan diyo :KK70: kilo verme kisminin cogunu atlattim simdi sikilasmam lazim ic bacak ve basen icin yuruyusun yannda gercekten fayda edicek egzersiz yapmak istiyorum

X