Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

Aynen canim bayramdan sonra tam gaz devam

Olur canim takma toparlarsin pes edersen emeklerin ziyan olur ama unutma

Salmadım aslında ama önceki gibi verimli geçiremedim bu haftayı sadece bi de yarın bayram için köye gideceğiz birkaç gün orda kalacağız cuma günü tartılamayacağım bu hafta döndüğümde tartılırım artık kızlar

Bu hafta tartida bi degisklk gorecegimi bende sanmiyorum kizlar cunku hem reglm hemide davetliydim 2 gun arka arka orucken sorun olmuyodu ama deyilken o saatte yemek biraz agir geldi

Kızlar ben şehir dışında olcağım için bugün tartıldım. 90,2 geldim. Cumadan beri -600 gram gitmiş

Gunaydin kizlar terardan hayirli bayramlar dun cuma tartilmadim firsat olmadi yogunluktan erteledim bir sonraki cumaya artim hem kesin sonuc alirim diye tahmin ediyorum ek olarakta yuruyuslerim dahil olacak insllh

Sağol canım benim iyi bayramlarr
Gunaydin kizlar terardan hayirli bayramlar dun cuma tartilmadim firsat olmadi yogunluktan erteledim bir sonraki cumaya artim hem kesin sonuc alirim diye tahmin ediyorum ek olarakta yuruyuslerim dahil olacak insllh
Günaydın kızlarr geçmiş bayramınızı Kutlarım
bayramda giremedim çok kötü halde geri geldim tatlı yemedim ama çikolata fabrikasında olsam bu kadar yiyemezdim herhalde
sil baştan başlıyorum yediklerimede dikkat edicem artık vermek istiyorum yaa şu kiloları
Geçen cuma bildirim yapamadım bu cuma yapıcam rengli olunca da herhalde çok kilo almış görünüyor um yaaa spor da yapamıyorum bu ara dizlerim çok kötü acıyor eliptikte

Hiic slkma canini canim zararn neresndn donersen cogumuz zatn normal besin duzenini asmistir ama pes etmek yok bende bugun baslayabildim yuruyuse ama dun yuzdum surda 2.5 haftam kaldi sonra kismetse memleketime gidecem sonunda ozamana kadar 2 kilo daha hedefimde tatildede artk bakariz dikkatli olmak sartiyla kacamaklar olur galiba

Evet canim bırakmak yok
Senin adına çok sevindim arkadaş ım sayılı gün az kalmış gönlünce gez inşallah o kadar yolu gelipte yemeden olurmu tadını çıkar memleketin güzellik lerinin
Bende yüzmeye çok seviyorum bu ara kolumdan dizimden çok canım yanıyor ağrılarım var kolumdan dolayı yüzme yasak eliptikte dizimi zorluyor ne yapcam bilemiyorum

Gecmis olsun canim ya benm bir arkadasinda dizden cekmedigi kalmadi ama bise bulamadilar burda agrilarinn sebebi belinden geliyor olabilir diyorlar sadece ondan dolayi da ne bisiklet surebiliyor nede uzun mesafe yuruyus

Gecmis olsun canim ya benm bir arkadasinda dizden cekmedigi kalmadi ama bise bulamadilar burda agrilarinn sebebi belinden geliyor olabilir diyorlar sadece ondan dolayi da ne bisiklet surebiliyor nede uzun mesafe yuruyus
Teşekkür ederim canım EMR sonucuna göre doktorla görüşücem 28 inde randevu var çok zor diz ağrısı vücudun dengesini sağlıyor

Teşekkür ederim canım EMR sonucuna göre doktorla görüşücem 28 inde randevu var çok zor diz ağrısı vücudun dengesini sağlıyor
Insllh iyi sonuclar cikr cnm ama kilonnda etki yaptigini dusunuyorum aslnda cunku ben nzmn 70in ustune ciksam bel agrisindn durmm ve kis aylrnda dizlrm sizim sizim sizlrdi cok sukur suan oyle br slkntm kalmdi sonuclrnd haber cnm merak ettm

Insllh iyi sonuclar cikr cnm ama kilonnda etki yaptigini dusunuyorum aslnda cunku ben nzmn 70in ustune ciksam bel agrisindn durmm ve kis aylrnda dizlrm sizim sizim sizlrdi cok sukur suan oyle br slkntm kalmdi sonuclrnd haber cnm merak ettm
Inşallah canım evet bende kilo ile alakasının olduğunu düşünüyorum benimde kışın dizlerim sızlıyor kilo bindikçe diz ne yapsın?

Eeeee bugün ne yaptınız bakalım
Özledim sizi bu gün giremedim pazar vardı bugün pazara gittim bende
spor yine yapmadım diyetim yediklerimede dikkat ediyorum küçük kaçamaklar tabi olmaz mı hiççç

Gunaydin kizlar dun uzun zamandir arkadasimi gormuyordum onla bulustum bana kurumussun dedi yani bunlari duyacagimi 40 yil dusunsem gelmezdi aklima muthis motive oldum gercekten

Vallah canisi beni izin telasi sardi gun sayiyorum hafta ici cook yorgun oldugumdan yuruyuslerime devam edemedim is yerinde ise kuru yemis ve kahveyle kahvalti yapiyorum ozel olark bse hazirlamiyorum eringecliktn ki ztn havalar sicak yetio ama.aksam ne pisiyorsa yiyorum artik kizartma haric fastfood sadece disarda olursam haftada 1 kez haftasonlri da 2 dilim cavdar ekmek kahvaltilrmda yiorum

Gunaydin kizlar dun uzun zamandir arkadasimi gormuyordum onla bulustum bana kurumussun dedi yani bunlari duyacagimi 40 yil dusunsem gelmezdi aklima muthis motive oldum gercekten
Merhaba canım arada böyle şeyler duymak insanı güzel motive ediyor gerçekten senin adına çok sevindim.
Darısı başıma
Spor olmasada beslenme y e dikkat edin ce yinede yavaş ta olsa verilir benim metabolizmam yavaş olduğu için diyorum

Kızlar merhaba nasılsınızz? Günlerdir giremedim buraya bayram telaşı çok yoğunduk daha sonra derslerim yoğunlaştı sınavıma son 1 ay kaldı eskisi gibi giremiyorum

Kızlar merhaba nasılsınızz? Günlerdir giremedim buraya bayram telaşı çok yoğunduk daha sonra derslerim yoğunlaştı sınavıma son 1 ay kaldı eskisi gibi giremiyorum
Iyiz cnm bende hergun giremiyorum maalesef ama aksatmamaya calisyorum sizleri bugun bende tartildim 67.2 ile devam ediyorum bayrami 67.8 ile yapmistim sana rabbim bol zihin acikligi versin canim.insllh emeklerinn karsiligini alirsin bu sinav stresinden rahatlarsin buarafa cok sevindim ilk hedefine 2.de muhakkak yakindir ozaman bana cok uzun gelsede 2.5 ayda 10 kilo gitmis halen inanamiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…