Kilo verme seruvenime katilmak istermisiniz

günaydın kızlar menüyü geriden takip edebiliyorum :KK22:
dün akşamki iftar menüm ;
1 kase mercimek çorbası
1 tane fırında patates köfte
tadımlık pilav
salata

sahur menüm ;
1 haşlanmış yumurta
2 dilim beyaz peynir
1 bardak şekersiz çay

ekmeği bırakmaya çalışıytorum bugünlerde bayağı azalttım
akşam da tartılacağım:KK36:
Menun cok sakin guzel canim oruc oldugun icin ekmek sana arti olarak donmiyecektir bence 2 dilim bide sadece bende 3ten sonra tattilacam calisiyorum o satte kdr bide sahurda yediklerimn agirligni gormeyim simdi.tartida :p Daha dogrusu ictigim su

tebrikler canım :) :KK200:
Teşekkür ederimm:))

günaydın kızlar menüyü geriden takip edebiliyorum :KK22:
dün akşamki iftar menüm ;
1 kase mercimek çorbası
1 tane fırında patates köfte
tadımlık pilav
salata

sahur menüm ;
1 haşlanmış yumurta
2 dilim beyaz peynir
1 bardak şekersiz çay

ekmeği bırakmaya çalışıytorum bugünlerde bayağı azalttım
akşam da tartılacağım:KK36:
Çok güzel bir karar buu ve menün harika :))

SnowBallK SnowBallK K Karakiz31

sağolun kızlar inşallah etkisini görürüm gerçi kendimi aç hissediyorum ama irademe sahip çıkacağım ramazandan sonra da sabah gevrek ve süte başlıcam bende SnowBallK SnowBallK menüsü gibi :)
O kadar güzel tabaklar çıkıyor ki tahmin edemezsin üzerini çilekle ya da kuru üzümle süslüyosun falan resmen bi an önce sabah olsa da kahvaltımı yapsam diyorum hahaha

O kadar güzel tabaklar çıkıyor ki tahmin edemezsin üzerini çilekle ya da kuru üzümle süslüyosun falan resmen bi an önce sabah olsa da kahvaltımı yapsam diyorum hahaha

süpermiş o zaman:) ramazanda oruçla diyet zorluyor ama ramazan sonrası inşallah böyle devam edicem ayrıca bende çok seviyorum süt ve gevrek ile kahvaltı yapmayı

Günaydın kızlarr
Bu hafta 91,8 çıktımm
Geçen haftayla fark tam -1 kilo :KK49:
Tebrik ediyorum canım yaaaaa Harikasın
bn akşamdan beri çok kötüyüm midem böbreklerim kasık bölgemde müthiş sancım var sıcak su torbası ile geziyorum
Gece hiç uyuyamadım böbreklerim için olan ilcımı aldım ama midem yatırmadı sabah a kadar :KK43:
1527848965770-645363465.jpg resmi ters yüklemişim bendede durumlar böyle --900 gr :KK54: ju en s3vidiri ci şey oldu benim için

Son düzenleme:
bn akşamdan beri çok kötüyüm midem böbreklerim kasık bölgemde müthiş sancım var sıcak su torbası ile geziyorum
Gece hiç uyuyamadım böbreklerim için olan ilcımı aldım ama midem yatırmadı sabah a kadar :KK43:
Eki Görüntüle 2152748 resmi ters yüklemişim bendede durumlar böyle --900 gr :KK54: ju en s3vidiri ci şey oldu benim için
Gecmis olsun canim aman dikat et kendine ekside guzel olmus ama sagligin tabi daha onemli

Eki Görüntüle 2152748 resmi ters yüklemişim bendede durumlar böyle --900 gr :KK54: ju en s3vidiri ci şey oldu benim için
Tebrik ederim canım harikaaa

X