Kilo problemim

Ama ben değiştim ve geriye dönmeyi de istemiyorum zaten. Yemeyi seviyorum. Nasıl onun kalbini ve ilgisini tekrar kazanabilirim.
Size ayı demiş sizse kalbini kazanmaktan bahsediyorsunuz Hey Allah'ım... Üslup, saygı nerede? Size kilolu olduğunuzdan ve her şeyden önce sağlığınızı kötü etkileyebileceğinden bahsedebilir ama kibar ve kırıcı olmadan ve o söylediği sözlerde gram sevgi yok siz istediğiniz kadar eşinizin olmayan kalbini arayın.

Ay siz şaka olmalısınız koca bulana kadar diyet yapmak olmamış bulduğunuzu kaptırmamak için de zorlu parkurları geçmeliydiniz. Puanım: 1

Öyle kadinlar var aslinda ama konu sahibi gibi hemen kabul edip "aynen evlenene kadar kendimi tuttum sonra saldim" diye acik acik soyleyecek kadin cok az bulunur normalde elli tane bahane arti saglik sorunu bahanesi yazmasi lazimdi. ben de cok inananmadim

Kazanamazsınız. Eşinize ve en çok kendinize haksızlık ediyorsunuz. Eşiniz sizi beğenmiyor ki ilgi göstersin. Niye ilgi göstersin yani? Adam üslupsuz da olsa açıkça şikayetini dile getirmiş. Bu hale de kolayca geldiğini sanmam

Konu fake dağılalım.

Elbette sağlığınız için kilo verin ama eşiniz çok kaba biriymiş. Seninle birlikte olmak gelmiyor içimden şu haline bak falan ne demek ya? Hadsiz.

Herkes eşi suçlamış ama ben haklı buldum tabi üslup çok yanlış ama defalarca uyardigini düşünüyorum ayrıca konu sahibi evlenmek için diyet yaparak zayıf kaldığını belirtmiş. Bilmiyorum 150 boy için 75 kilo fazla. Burda erkeklerin kişisel bakımı için konu açıldığında gömüyoruz bence kiloda bir noktadan sonra kişisel bakıma giriyor. Nasıl dişini kendisi için fırçalıyor karışamazsın demiyorsak belli bir noktadan sonra kiloyu da ayni görüyorum. Ayrıca cinsel yaşamlarını etkilediği için eşe de söz hakkı düşüyor. Tabi üslup çok yanlış ona bir şey diyemem

Yani kendinizi savunacağınız yerde tekrar nasıl kalbini kazanırım demek tuhaf geldi biraz bencil bakıyorsunuz ikinizde de orta yol yok galiba

Ay evet 1.50 boyundaki 50 kilo bir insanın 75’e çıktığı için memnun olmasının saçmalığını geçtim şimdiye kadar yüz tane bahane sıralaması gerekirdi. “Bekarken evlenemem diye fittim, evlenince saldım, kocam ayı dedi” vs vs üslubu baştan sona troll kokuyo

Fazla etkileşim alamamış ama daha 3 sayfacık yazılmış

Eşiniz için değil kendiniz ve sağlınız için kilonuzu önemsemelisiniz. Eşiniz buna değecek bir insan değil belli ki. Evlendikten sonra tam 25 kg da ben almıştım. Bir günden bir güne eşimden böyle bir laf duymadım. Duysaydım yüzüne bakmazdım. Bir de bende insülin direnci çıkmıştı. O sebeple spor da diyette işe yaramıyordu. Ona bir baktırın.

Adam haklı, sabrı tükenmiş.Yalancının mumu yatsıya kadar yanmış.Adam da kendi gibi fit biri ile olmak istiyor belki ama siz gözünü boyamıssiniz.

Ayı gibi olmuşsun.Demek yerine hayatım sağlığın için yediklerini azaltman lazım diyebilirdi.

Eşinizin üslubu lağım gibi Bir şeyi söylemenin bir çok yolu vardır üslubu güzel tutmak zeka ve edep gerektirir.Esinizde ikiside yok .Sizin hatanız kilo almak değil neden çok yiyorum neden kendimi tutamıyorum diye sorgulamamak.Hormonal sıkıntı olur,ilaç alımı olur ,hamilelik olur kilo aldığınızda böyle bir adamın hakaretine maruz kalmak ne acı....Test yaptırın,spora gidin ,diyet yapın sağlıklı kilo verin.Ama en korunmasız olduğunuz anda üstünüze basıp geçen bu adamın tavrını unutmayın Ayrılın diyemem , içinizde ne fırtınalar kopuyor tahmin bile edemem.Ama seviyorum demeyin,o aynı durumda olsa bu hakaretleri edermiydiniz????

Spora başla salona git kendine öncelikle kendin için bak, tekrar eskisi gibi olabilirsin. Eşinde aşırı kırıcı konuşmuş, daha düzgün konusmaliydi, onada yüz verme özür dilesin ,pişman olsun

Ben de kilodan hiç hoşlanmam sürekli diyet yapmakla geçiyor ömrüm çünkü yemeyi de severim.
Amaaaaa öyle terbiyesiz bir adamla evliliğimi bir gözden geçiririm. Tiksindim düşünce ve üslubundan.

Kimse kocayı kötülemesin adam haklı ben de biraz kilo almıştım iyi ki bana kızmış bizim sağlığımız için uyarıyorlar eğer ki sizi kibar uyarsaydı sizi kamçılamazdı bakın konu bile açtırmış yakında diyete ve spora da başlarsınız ben de 70 kiloydum 10 kilo verdim 60 ım bence kendimizi fazla salıyoruz spor yok ye dur nereye kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…