Kilo problemim

doganinkizi34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
9
12
29
Merhaba. Bu açtığım ilk başlık olacak. Sizlere durumumu anlatıp tavsiye ve yorum almak istiyorum:

Evlendiğimde 50 kiloydum. Eşim bana aşıktı. Fiziğimin çok güzel olduğunu söylerdi hep. Fakat evlendikten sonra her sene artarak kilo almaya başladım. Çünkü sürekli bir şeyler yiyorum kendimi durduramıyorum. Evleneli 2 sene oldu ve şuan 75 kiloyu gördüm

Eşim bana bugün aynen şunu dedi: "ne durmadan yiyorsun. Biraz iradeli ol. Spor yap, az ye. Ayı gibi oldun. Ben seni aldığımda böyle miydin. Geceleri senle beraber olmak bile içimden gelmiyor artık"

Bu sözleri çok dokundu bana. Aslında haklı. Gerçekten şuanda baya kiloluyum. Eşim de çok fit bi adam bu arada, her zaman dikkat ederdi kendine, evlendikten sonra da değişmedi

Ama ben değiştim ve geriye dönmeyi de istemiyorum zaten. Yemeyi seviyorum. Nasıl onun kalbini ve ilgisini tekrar kazanabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Bir değişiklik yapacaksan önce kendin için yap. Bu lafları duyup nasıl hala onun için bir şey yapmak istersin? Ağzının payını verip göndermek yerine adama yaranma peşindesiniz pes!

Evlenene kadar 50 kilo olup evlendikten sonra bu kadar yedirecek ne yaşadiniz? Psikolojikse yardim alirsaniz duzelir belki ama siz tedaviye istekli degilseniz hic bir sey işe yaramaz. Ben eskiye donmek istemiyorum yemeyi seviyorum haliniz niye evlenince başladi. Evlenene kadar kendinizi mi tutuyordunuz?
Evlenip imza atmak kimsenin tapusunu almak değil boşanmakta bir imzaya bakiyor haberiniz olsun.

yuhhhh..
kilo alsanız da birincisi bu sizi ilgilendirir
ikincisi o öyle öküz gibi söylenmez.
hani hastalıkta,sağlıkta idi ,belki şuan psikoljik olarak yiyorsunuz, destek olup çözmeye çalışmak yerine seni artık istemiyorum ne yaa,valla kapıyı göstericeksin bu tiplere
bak sinirim zıpladı yine
her bi arızalarını kadınlar çeker, gelip kilo aldın diye dediklerine bak sen.
valla tam öküz bir eşin var kızma bana lütfen çok sinir oldum.

Eşin sana ayı gibi oldun dedi ve hala eşin?

Böyle kaba patavatsız saygısız bir adam için değil kilo, gram bile vermem. Ne zaman kendim karar verir, rahatsızlık duyarsam o zaman... İnsan birbirini uyarır ama böyle değil..

Kiloyu diyetle, sporla, egzersizle verirsiniz ama o kocayı ne yapacaksınız? Bunu o hödük kocanız için değil de, kendiniz ve sağlığınız için yapın.Ben olsam boşardım bu adamı, sizi sevmediği çok net.

Doğumdan sonra bende aşırı aldım ve benimde eşim kilosuna çok dikkat eder spor yapar fazla yemez birkaç kere ima etti eskiden çok daha sağlıklıydn biraz vermeye çalış ilerde daha zor olur diye ama ben onun için değil gerçekten sağlıksız bir kiloya ulaştığım için çok çabaladım epeyde verdim şuan eski ozguvenime cidden geri ulaştım kendiniz için çabalayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…