Kilo ile ilgili önemli problemim?

Suyu yürüyüşü arttır.Zararlı şeyler içmiyorsan yemiyorsan kilolar da kolayca gider zaten.Yeşil çay ve yeşil elmayı öneririm.Gece yatmadan 4 saat önce yemeyi de kesiyorsundur.İnatla devam et çünkü direnç noktası oluyor kilo verilmiyor gibi geliyor ama.Bırakmazsan verirsin.Kolay kilo alan yapın varsa hayatını diyet üzerine kurmalısın kilo verince bırakmamalısın.

25 günde 8 kilo vermek için çok ciddi hastalığınızın olması gerekiyor siz mantıklı ve sağlıklı şekilde kilo verin

İnsülin ilacını kafanıza göre mi aldınız?
Bravo size

Ben yazin da yaptim, su anda da yapiyorum: sekersiz 21.
Diyet bile sayilmaz aslinda, beslenme aliskanliklarinin duzenlenmesi diyebilirim. 21 gun zarfinda seker, karbonhidrat, bakliyat, paketli gida kesinlikle yasak. Bunlar yerine et, sebze, cok fazla olmamak sartiyla meyve, yag ve yumurta koyacaksin. Karatay diyetine benziyor aslinda biraz ama daha surdurulebilir bir diyet bence. Kalori saymak falan da yok bu arada, ben oglen adana kebap yedim mesela:)
Bu diyeti yapar ve surdurebilirsen, cok saglikli kilo verirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…