Kilo ile ilgili önemli problemim?

Suyu yürüyüşü arttır.Zararlı şeyler içmiyorsan yemiyorsan kilolar da kolayca gider zaten.Yeşil çay ve yeşil elmayı öneririm.Gece yatmadan 4 saat önce yemeyi de kesiyorsundur.İnatla devam et çünkü direnç noktası oluyor kilo verilmiyor gibi geliyor ama.Bırakmazsan verirsin.Kolay kilo alan yapın varsa hayatını diyet üzerine kurmalısın kilo verince bırakmamalısın.

Yaa cooook tesekkur ederim yarin hemen bu diyete basliyorum. 25 gunde 8 kilo gider mi

Ya aslında verdigim 23 kiloyu sok diyetle vermedim ama yinede az yiyodum yani. Bi ara diyeti biraktim 3 hafta boyunca hergun fastfood yedim ama kilo almadim msela. Bilemiyorum ama en azindan 25 gun icinde 8 kilo vermem gerekiyor :KK43:
25 günde 8 kilo vermek için çok ciddi hastalığınızın olması gerekiyor siz mantıklı ve sağlıklı şekilde kilo verin

Ben okuduğum universiteyi degisitirip sehir disina gittim. Orda evdeki kadar cok yemek yiyemiyodum ama yinede yiyodum yani birde cok hareket ediyodum biraz zayıfladığimi fark ettim bunu görünce insulin ilaci kullanmaya basladim(bende zaten vardi ama kullanmiyodum) ilacla beraber diyet yapmaya basladim ve 1 bucuk ay boyunca diyet yaptim sabahlari 1 haslanmis yumurta, 1 parca light peynir, 2-3 zeytin ve domates yiyodum. öğlen sadece 1 porsiyon meyve ve 7 tane cig kuruyemiş yiyodum aksam ise 1 tabak tavuk sote ve yogurt yiyodum. aralarda cok acikirsam salatalik yiyodum ve gunde 1 bucuk litre su iciyodum. Spor hic yapmadım ama cok hareketliydim hergun arkadaslarimla disari cikar cok gezerdim yururdum. Onceden evden cikmazdim her gun sadece fast food ve abur cubur yerdim ev yemegi asla yemezdim su yerine kola icerdim. Bunlari hayatimdan cikarinca zayifladim diyebilirim. Arada kacamaklarim oldu tabi. Bu arada tam olarak davet degilde baska bi konu :) ben normalde korse kullaniyorum ama beni fazla ince gostermiyo. Onereceginiz ozel bir korse var mi?

Ben okuduğum universiteyi degisitirip sehir disina gittim. Orda evdeki kadar cok yemek yiyemiyodum ama yinede yiyodum yani birde cok hareket ediyodum biraz zayıfladığimi fark ettim bunu görünce insulin ilaci kullanmaya basladim(bende zaten vardi ama kullanmiyodum) ilacla beraber diyet yapmaya basladim ve 1 bucuk ay boyunca diyet yaptim sabahlari 1 haslanmis yumurta, 1 parca light peynir, 2-3 zeytin ve domates yiyodum. öğlen sadece 1 porsiyon meyve ve 7 tane cig kuruyemiş yiyodum aksam ise 1 tabak tavuk sote ve yogurt yiyodum. aralarda cok acikirsam salatalik yiyodum ve gunde 1 bucuk litre su iciyodum. Spor hic yapmadım ama cok hareketliydim hergun arkadaslarimla disari cikar cok gezerdim yururdum. Onceden evden cikmazdim her gun sadece fast food ve abur cubur yerdim ev yemegi asla yemezdim su yerine kola icerdim. Bunlari hayatimdan cikarinca zayifladim diyebilirim. Arada kacamaklarim oldu tabi.

İnsülin ilacını kafanıza göre mi aldınız?
Bravo size

Ben yazin da yaptim, su anda da yapiyorum: sekersiz 21.
Diyet bile sayilmaz aslinda, beslenme aliskanliklarinin duzenlenmesi diyebilirim. 21 gun zarfinda seker, karbonhidrat, bakliyat, paketli gida kesinlikle yasak. Bunlar yerine et, sebze, cok fazla olmamak sartiyla meyve, yag ve yumurta koyacaksin. Karatay diyetine benziyor aslinda biraz ama daha surdurulebilir bir diyet bence. Kalori saymak falan da yok bu arada, ben oglen adana kebap yedim mesela:)
Bu diyeti yapar ve surdurebilirsen, cok saglikli kilo verirsin.

X