Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Sabretmek zor olur bende şimdiden düşünmeye başladım kaç gün sonra yapim diye bana kalçadan 2 iki iğne yapilcak biri transfer günü diğeri 1 hafta sonra ama günlük iğneler strese sokuyor işte

İyi geceler canım yoktun birkaç gündür
İyi geceler
Ben biraz sıkıntılı geçirdim transfer sonrasını
Yoğun göğüs ağrısı dokunamıyorym, sıcaktan uyuyamıyorum şiştim
Kafamı dağıttım tabiiki sürekli gezdim iğne ilaç aksatmadan
Bakalım 3 güne hayatım ne şekilde değişecek?
Senin sürecin nasıldı? Bariz belirti yaşadın mı?

İnşallah mucizelerinle hayatın şenlenecek transfer perşembe günü ve karantinadayız patlıyorum sıkıntıdan

İnşallah mucizelerinle hayatın şenlenecek transfer perşembe günü ve karantinadayız patlıyorum sıkıntıdan
Su gibi geçsin inşallah ,Allah yüzümüze baksın tez zamanda
biz de eşimle karantinada ne halaylar, çiftetelliler, oyunlar
Karantinadan 5.gün çıktığımızda inanır mısın adımlarımız bacaklarımız birbirine dolandı
Sanki ilk defa yürüyoruz ..Pessss
Her şey gelip geçiyor yeter ki içini ferah tut
Sende haberdar et, ben bu siteye yeni alıştım, haberleşiriz
Sevgiler

İnşallah canım herşey gönlümüzce olsun evlatlarımız kucağımızdayken bugünleri tebessümle hatırlayalım ☺

Sıkıntılı olsada bir şekilde geçiyor umarım güzel günler çok yakında ve bizi bekliyordur

Benimde 24 temmuzda transfer tarihim ,birazdan gidicem doktora kan testi vermeye inşallah güzel haberler aliriz

Benim iğneler transferden sonra başlıcak şimdi kendi ilaçlarımı kullanıyorum ek olarak enfeksiyon için hap verdiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…