Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Bizde bugün geldik kıbrısa peki geç tarama testi yapilmasaydi ne olcaktı o 5 yumurta simdi benim kafam karıştı ya saglıksız denk gelirse diye

Bizde bugün geldik kıbrısa peki geç tarama testi yapilmasaydi ne olcaktı o 5 yumurta simdi benim kafam karıştı ya saglıksız denk gelirse diye
Canim selamlar, kafan karismasin lutfen hep pozitifte kal olur mu.
Ben 43 yasindayim daha once (41 yas)(Acibadem)tup bebek yontemiyle 2 ay arayla 21 yumurta toplatip genetige gonderdim 2 tane saglikli geldi.O da tutmadi.ilk denemede normalmis aciklayamiyorlar -ki hak veriyorum olabilir…
Artik risk alacak yasta degilim?
yoksa kendi yumurtam var .hayat kalitem daha muhim…
Tekrardan bile isteye Turkiye deki hastanelerin deneme tahtasi olmak istemedigim icin Donasyon da olsa risk belli.
Donorum 30 yasindaydi, Ama bu yumurtanin saglikli olmasini saglamiyor
Maddi durumun elverir ise yaptir
Hastanelerin insafina kalmak istemem cunku Ticari kaygi her yerde var

Haklısın canım maddi manevi zor bir süreç ilk denemem benim testle ilgili bişey demediler zaten şuan imkanimda yok yaptırmaya inşallah emeklerimizin karşılığını alırız

Kusura bakma canım sürekli bişey soruyorum ama merak ediyorum işte başkalarinin süreci nasıl ilerliyor diye çok heyecanlıyım mutluyum korkuyorum hepsi aynı anda

Haklısın canım maddi manevi zor bir süreç ilk denemem benim testle ilgili bişey demediler zaten şuan imkanimda yok yaptırmaya inşallah emeklerimizin karşılığını alırız
Estagfurullah, tabiiki soracaksin,fikir birligi edecegiz.Ben sana yogun bir sekilde dualarimi ve enerjimi yolluyorum…
Her sey Cok guzel olacak

Merhaba iğne ile ilgili bilgi verebilirmisin
Kalcadan yapılan iğne(3 günde 1) fena yakıyor, gün içinde geçiyor
Göbekten yapılan iğne çok hafif acıtmıyor
Sadece morarma oluyor, korkma geçiçi
Benim test süreme 2 gün kaldı
Merak ediyorum , eşim çok kızıyor erken test için sürekli dibimde
Bi yolunu bulup almalıyım
Umarım her sey yolunda gider güzel haberler alırız

İyi geceler canım yoktun birkaç gündür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…