Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Selamlar herkese,Kıbrıs’ta yumurta donasyonu ile transfere hazırlanıyorum,ikinci deneme,doktor değişti,ilaçlar ta farklı.Acaba bu işleme hazırlanırken temoxifen alan oldu mu,bana bu yazıldı ağır bi ilaç,endometrium kalınlaşması içinmiş,farklı bir tedavi protokolü uygulanıyor bu merkezde,
Merhaba,
Guzel haberleriniz gelsib insallah.
Tamoxifen uygulamasi nasil acaba?tamoxifen kullanim amaci farklidir ama endo kalinligina etki ettigi icn kullaniliyor ama sadece estrofem ile kalnlasma saglaniyorsa gerek yok belki de.
Estrofem ile birlikte mi kullanimi?
Sizin rahim kalinliginda sorun oluyor mu

Selamlar herkese,Kıbrıs’ta yumurta donasyonu ile transfere hazırlanıyorum,ikinci deneme,doktor değişti,ilaçlar ta farklı.Acaba bu işleme hazırlanırken temoxifen alan oldu mu,bana bu yazıldı ağır bi ilaç,endometrium kalınlaşması içinmiş,farklı bir tedavi protokolü uygulanıyor bu merkezde,
Mrb öncelikle olumlu sonuclanmasini diliyorum doktorlar kisiye özel tedavi yapıyorlar kalınlaşma için verebileceği en iyi ilacı vermiş donasyon sonrası vitamin takviyelerinizi kullanmanızı öneririm maddi imkanın el verdiğinde bende istiyorum ama malesef cok pahalı 😔

Bende tedavi aşamasındayım. Lucrin igne estrofem duphaston ve climera fort bant kullaniyorum.

Selamlar😊
Tedavide olanlar hayırlı olsun sağlıcakla kavuşun evlatlarıniza..
Tecrübelerinizi paylasirsaniz seviniriz🤗🤗

Siz merkezinizi değiştirdiniz mi
Doktor mu değişti sadece

Merhaba transfer yapilmadi tsh da sorun cikti ertelendi hafta ici tsh tahlilim var ona gore yol haritamizi cizecegiz 🙁 esim de ben de ikiz istemiyoruz bu yuzden 1 -1 -2 -2 dondurduk ilk transferimiz tek olacak eger ki tutmazsa ikinci transferi 2 yaptiracagiz
Angel transferin oldumu ne durumdasın?

Angel transferin oldumu ne durumdasın?
merhaba
önce tsh yüksek çıktı estrofemi bıraktım sonra e2 sonucum yüksek çıktı yasmın kullandım regli oldum e2 ve progesteron sonucum iyi çıktı ve ptesi estrofeme başladık günde 2 adetle perşembe 3 e çıkacak ptesi ilk kontrol her şey yolunda giderse ki bunu söylemeye korkuyorum 2 kere ertelendi çünkü haziran 1 gibi oradayız eşimle transfer yapılacak hayırlısıyla ptesi rahım kalınlaşmasına göre süreç belli olur sanırım rabbim hepimizin yüzüne baksın :dua::dua::dua:

merhaba
önce tsh yüksek çıktı estrofemi bıraktım sonra e2 sonucum yüksek çıktı yasmın kullandım regli oldum e2 ve progesteron sonucum iyi çıktı ve ptesi estrofeme başladık günde 2 adetle perşembe 3 e çıkacak ptesi ilk kontrol her şey yolunda giderse ki bunu söylemeye korkuyorum 2 kere ertelendi çünkü haziran 1 gibi oradayız eşimle transfer yapılacak hayırlısıyla ptesi rahım kalınlaşmasına göre süreç belli olur sanırım rabbim hepimizin yüzüne baksın :dua::dua::dua:
Hayırlısıyla inşallah en güzel sonucu alırsın. Uzun yorucu bir süreç olmuş ama onda da vardır bir hayır demek vakti saati şimdiymiş. İnşallah güzel haberlerini merakla beklicem 🤲🤲♥️

Hayırlısıyla inşallah en güzel sonucu alırsın. Uzun yorucu bir süreç olmuş ama onda da vardır bir hayır demek vakti saati şimdiymiş. İnşallah güzel haberlerini merakla beklicem 🤲🤲♥️
inşallah güzelim inşallah artık zamanı gelmiştir hayırlısıyla transferim yapılır ve poziitifi görürsem babama babalar günü hediyesi vericem rabbim hepimizin yüzüne baksın sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza alalim artık ve rabbim evlat evlat diye inletmesin hiç birimizi :dua: :dua: :dua:

Karar verirken sahte hesaplar olabilir ki var çünkü çok büyük paralar dönüyor hepimiz biliyoruz

burdan bilgi almak yerine tek tek tüm merkezler ile görüşün kendinize bir tablo yapın donasyon fiyatına uçak biletleri konaklama dahilmi sorun ( genelde değil ama indirim yaptırıyorlar o önemli ) eğer tek seferde tutmazsa dondurulan embriyolardan transfer için istedikleri ücreti sorun bazıları gereksiz yüksek söylüyor ve tercihen ilk yıl kalan embriyoları ücretsiz donduran bir yer seçin 😊
Tedavi öncesi istedikleri tetkikleri ve donöre yaptıkları tetkikleri sorun ayrıntılı bakan bir yer tercih edin tüm merkezlerde bunları kıyaslayın
Ve asla sizden tedavi öncesi rahim filmi istemeyen bir yere gitmeyin ( hsg ) bunu görmeden tutma şansını hiçbir doktor bilemez bir sorun varsa ona göre bir tedavi planlanmalı çünkü 😊

En son karar verirken doktor adını da googleye yazıp haberler kısmına bakın çok kötü şeylere karışmış doktor isimleri var maalesef

Hepsine dikkat ederseniz en doğru kararı verirsiniz ♥️
Merhaba ben heç ve yeni üyeyim ve yumurta donasyonu ualıcaz ancak karar veremiyoruz .. aslında veriyoruz sonra tekrar değişiyor herşey 😢 burada bazı yorumları okuyunca .. siz hangi merkezde yaptırdınız sakıncası yoksa 🙏🏻

Merhaba ben heç ve yeni üyeyim ve yumurta donasyonu ualıcaz ancak karar veremiyoruz .. aslında veriyoruz sonra tekrar değişiyor herşey 😢 burada bazı yorumları okuyunca .. siz hangi merkezde yaptırdınız sakıncası yoksa 🙏🏻
Merhaba ben hitte yaptırdım bebeklerim dünyaya geldi 🙏🏻 ama farklı merkezlerde pozitifi gören arkadaşlarımızda var 🙏🏻
İnşallah sizin için en doğru yere karar verirsiniz🥰

Merhaba ben hitte yaptırdım bebeklerim dünyaya geldi 🙏🏻 ama farklı merkezlerde pozitifi gören arkadaşlarımızda var 🙏🏻
İnşallah sizin için en doğru yere karar verirsiniz🥰
Allah bağışlasın yavrularınızı..
Umarım doğru kararı verebilirim 🥰 peki british için çevrenizde olumlu yönlendirmeler var mı . Kafam çok karışık hala 🙄

Günaydınlar arkadaşlar, ben de donasyon için araştırmaya yapıyrum. Öneriler var mı? Gynolife ile görüştüm. Çevrenizden duyduğunuz olumlu merkezleri yazarsanız sevinirim. Gerçekten büyük bir para bizler için. Doğru ve ilgili bir yer belirlemek istiyorum. 🤲🌸

Bana Türkiye’dekiler estrofem verdi baya çokta kullandırdılar ama kalınlaşma olmadı 3 kez öncesinden histereskopide yaptılar yapışıklık var dı şimdide kök hücre yaptılar incelikten dolayı sizdeyse incelik mi var acaba bende işe yarar mı temoxifen doktoruma bir sorayım

Merkez ve doktor seçmekte zorlanıyorum hangi merkezi seçmiştiniz üzmez ise sonuç ne oldu. Kıbrıs ama nere hangi doktor seçemiyorum kafayı yiyecem

X