kıbrıs merkez otel (köhne değil tabi) :)))

ganos

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2013
173
3
kızlar kıbrısta merkezde otel nereyi önerirsiniz.akşam oldu mu otel de kalmaktansa marina da dondurma keyfi yapabileceğim bir yer.
önerilerinizi bekliyorum...

Ben kıbrıstayım, boşuna para verip de buraya gelme canım. Hiç tatillik bi mekan değil. Burda marina falan yok onu da söyleyim. Ada olduğuna bakma, gelişmişlik 0. Git egede akdenizde güzel bi otel bul daha iyi.

Ben kıbrıstayım, boşuna para verip de buraya gelme canım. Hiç tatillik bi mekan değil. Burda marina falan yok onu da söyleyim. Ada olduğuna bakma, gelişmişlik 0. Git egede akdenizde güzel bi otel bul daha iyi.

haklısınız herkes aynı şeyi söylüyor.kumar oynamaya gitmeyeceksen kıbrısa gitme diyor ancak ege de akdeniz de gezilecek görülecek yer kalmadı ...kıbrısı da bir görmek lazım dünya gözüyle.mekan değişikliği işte..
uyarı için ayrıca teşekkürler ama nerede kalacağıma hala karar veremedim...

Kıbrısta gezilecek bazı güzel yerler var, yok değil. Madem gezecek yer kalmadı diyosunuz gelin görün içinizde kalmasın, arkanıza bakmadan kaçarsınız Türkiyedeki gibi toplu taşıma yok burda, araba kiralamanız lazım, trafik tersten akıyo, şaşırmazsanız rahat kullanırsınız.
Kumarhanelerine ben hiç gitmedim, gidecğimi de sanmıyorum. Sırf kumarhaneden ibaret değil elbet, ama ne biliyim, Türkiye gibi değil burası, çok sıkıcı bi memleket.

:)))) öldüm gülmekten wallahi :) araba kiralanır dert değil de gidilecek yeri bilmedikten sonra arabaya ne gerek :) bu kadar kötü yorumdan sonra sanırım bir otele girip çıkmayacağım ben :) kaya artemise karar verdim sizin yorumlarınız dan sonra.en azından otelde kalırım.eee birde tabi maraşa izin verilseydi gidip görmek isterdim açıkçası :)
tşkler..

Maraşa izin yok maalesef.. Zaten bizim girdiğimiz bölüm bile çok az. Hayırlı olsun bakalım, tatilden sonra bana yazın e mi, merak ettim bakalım beğencek misiniz

bende 2014 yazında balayı için kıbrıs istiyordum nuhun gemisi özellikle. bende yorumlarınızı bekliyor olacağım... ayrıca bi kaç gün kalmak için de mi kıbrısı önermiyorsunuz?

bende 2014 yazında balayı için kıbrıs istiyordum nuhun gemisi özellikle. bende yorumlarınızı bekliyor olacağım... ayrıca bi kaç gün kalmak için de mi kıbrısı önermiyorsunuz?

Hele balayı için sakın gelmeyin, güzelim günleriniz mahvolur. Kıbrıs denilince insanın aklına her yer tatil yeri, lüks mekanlar, şirin yerler gibi geliyo ama hiç öyle değil. Önceki mesajlarımda demişim zaten bi kaç şehir merkezi var, onun dışında her yer KÖY. Biz Eruh'tayken bile istediğimizi daha çabuk alabiliyoduk. burda her şey bi dert. Tabi ben uzun süreli kaldığım için aynı zamanda bıktığım için bu kadar olumsuz konuşuyorum. Belki siz beğenirsiniz. Ama otelin dışına gezmek için çıkabileceğinizi sanmıyorum, çünkü burda dolmuş, otobüs tarzı ulaşım araçları yok. Araba kiralarsınız ama, sağ şeritten ve sağ direksiyondan sürebilir misiniz orası da var.

Kabaca gidiş geliş toplam ne kadar harcayacaksınız ayıp olmazsa? Ben balayına Hilton Dalaman'a gitmiştim, eğer imkanınız el veriyorsa mutlaka oraya gidin derim.

biz yaklaşık 4-5 gün için 2000-2500 tl gibi bi bütçe ayıracağız büyük ihtimal. çok üstüne çıkacağımızı sanmam. benim için otelden çıkmaya gerek yok ama erkek arkadaşım gezip tozmayı çok sever. trafiğin tersten akması büyük bi engelmiş gerçekten. değerlendirelim bunu biz...

Otelden çıkmayacaksanız çok fark etmez. Kıbrısta gezilecek güzel yerler var gerçekten, yok değil. Ama işte trafik ters. Hemen adapte olabilir misiniz orası var.

Ama yerinde olsam 4-5 günlüğüne gideceğime şöyle bi 10 gün falan giderdim balayına. Bizim zamanımız yoktu 5 gün balayı yapabildik, keşke zaman olsaydı da daha uzun kalabilseydik dedik sonradan. 2500'e Kıbrıs'a geleceğinize Türkiye'de daha güzel yerde uzun süreli kalmanızı öneririm. Fakat sizin de zamanınız yoksa orası ayrı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…