Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

wobinnare@hotmail.com
özel mesaj atamıyorum maalesef 100e tamamlayamadığım için. konuyu da sohbet haline çevirmek istemedim, konuşmak isteyenler gelsin lütfen. hem arkadaş edinmiş olurum, sitede yeniyim kimseyle samimiyetim yok

Bencede zor bu dönemde öylesini bulmak yada öyle biri olucakki onunda kusuru olucak buna benzer belki çok zayıf olucak belki başka bişey o şekilde karşılıklı kusurları hoş görme gibi bilmiyorum küçük göğüs seven erkekler bile dümdüzü kastetmiyo

Umudumuzu kaybetmeden devam edicez fitoöstrojenler umudumuz saraçoğlu bide ama uzuuuun süre bırakmadan yapmamız lazım sabırla olur inşallah

sabırla evet inşallah.ben 1 şubatta yoğun bi programa başlıyorum.şimdide yapıyorum masaj filan ama çok az

sabırla evet inşallah.ben 1 şubatta yoğun bi programa başlıyorum.şimdide yapıyorum masaj filan ama çok az
Ben şuandada uyguluyorum keten tohumu nar çekirdeği yağı rezene ama çemen maskeyi azalttım bide keten tohumu yağım gelicek onuda sürücem inşallah olur

Ben şuandada uyguluyorum keten tohumu nar çekirdeği yağı rezene ama çemen maskeyi azalttım bide keten tohumu yağım gelicek onuda sürücem inşallah olur

Ben de yeni çayımla buralardayım. Bir ışık görsem hemen koşup zorla hepinize aldırıcam valla:)

Ben de yeni çayımla buralardayım. Bir ışık görsem hemen koşup zorla hepinize aldırıcam valla:)
Bahsi geçen Saracoğlu'nun çayını mı içiyosub canım neler var içinde?
Bayağı azimliyiz hepimiz yalnız kalmamamız süper oldu vala kızlar :))

Bahsi geçen Saracoğlu'nun çayını mı içiyosub canım neler var içinde?
Bayağı azimliyiz hepimiz yalnız kalmamamız süper oldu vala kızlar :))

Yok canım. Hafize sultan çayı diye bir çaydan içiyorum. Yeni keşfettim. İçinde yok yok. Tavsiye ederim.

Yok canım. Hafize sultan çayı diye bir çaydan içiyorum. Yeni keşfettim. İçinde yok yok. Tavsiye ederim.

Her gün yeni bisey öğreniyoruz ya bakarmısın:) göğüslere ilgili olsun olmasın farkedersen kendınde bı degısım bızı de unutma canım benım:)

Her gün yeni bisey öğreniyoruz ya bakarmısın:) göğüslere ilgili olsun olmasın farkedersen kendınde bı degısım bızı de unutma canım benım:)

Hiç unutur muyum:) Burda aile gibi olduk resmen. Daha başlayalı çok az oldu fakat düzenli kullanmaya çok dikkat ediyorum. Umarım az da olsa işe yarar.

Gelişmeleri yaz canım kaç bardak içiyorsun bir günde en az 2 bardak iç bence etki etmesi için canım :)

Günde 1 bardak içiyorum şimdilik canım. Bir bardak da başka bir çay içiyorum. Aslında 2 bardak içsem daha iyi olabilir. Çayın paketinde de "günde istenildiği kadar içilebilir" yazıyor fakat ben evimin yakınlarındaki aktarlarda bulamadım bu çayı, kapalı çarşıya gittim, oralarda buldum. Bittiğinde kolayca bulabilecek olsan bol bol içerim ama malesef işte:/

Doğru canım şimdilik 1 bardak iç o zaman ama sonra 2ye çıkar bence umarım işe yarar ya bende alırım ondan işe yararsa

Şuan telefondan giriyorum bakmıyorum tam bu nasıl bişi güzel bişeye benziyorsa bende yapayım

İçinde soya keten civanperçemi adaçayı bunlar varmış başka bişey varmıydı unuttum bide burda yararları kısmında bişeyler yazıyo ya bu kadar sitede yazıyo doktorlar söylüyo bu bitkisel östrojenler de vücutta östrojen etkisi yapıyormuş büyütsünler göğüslerimizide bırakmadan devam edelim büyümelerini çok istiyorum

Kızlar ben bu göğüslerin peşini bırakmicam bunların bizden çekiceği var öyle ben küçüğüm diyip kurtulamazlar elmasekeri , alvira, kafkanınmilenası nerelerdesiniz bayadır yoksunuz kopmayın büyütüp kaçmakta yok büyütmeden pes etmekte yok bunları büyütcez yok öyle küçük kalmak afillikız sınavdan dolayı yoksun sınavdan sonra tam gaz bekliyoruz

sonuç almadan yazmama kararı aldım...1 ayda 2 ayda bir düzenli yapınca ve belli bi sonuç alırsam yazıcam kızlar.yine takipteyim burayı,bekleyin...

kızlar bu hafize çayına bende baktım bugun aktarın onunden gecerken aklıma geldı,netten fılan da arastırdım bayanlar için özellikle etkılı malzemelerle yapılmıs. fıyatı da uygundu denemek ıcın aldım bende,göğüse direkt etkı etmese de şifa nıyetıne içerim bunu hergun ben :))

o çay nasıl bişi sallamamı kaç gram yada kaç tane var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…