Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

aynen öyle wowo herhangi şeyi bile alışkanlık haline getirmek zordur.Bizim beslenme şeklimizden tut uyanma saatimize kadar herşeyi düzenlememiz gerekki faydası olsun....saraçoğlunun kürü yağlar besinler biraz spor ve kilo alımı benim hedefim...boyum 1.62 kilom 45..55 olmak istiyorum bendede aynen kalça var göğüs yok:// ne kadarda orantısız duruyor.
şu tatilde doktora gidip hormonlarada baktırayım diyorum ben.günde 3 kere masaj yapayım diyorum imkan buldukça.fazla olurmu acaba

masajın bi zararı yok istediğin kadar yap dikleştirici hareketleri falan çok sık yapma ama fazlası eritir çünkü

masajın bi zararı yok istediğin kadar yap dikleştirici hareketleri falan çok sık yapma ama fazlası eritir çünkü

kızlar hani hep diyoruzya 1 yıl sonunda hiçbi gelişme olmazsa çare silikon diye.anlamıyorum silikon olmayan göğsü büyütürken o deri nasıl o kadar geriliyor o zaman çatlaklar oluşmuyormu..ve tabi doğallıktan uzak.buda bizim sınavımızmış.ama açık ve net doğada çareleri var bakalım bize hangisi kısmet olucak....:/

bilmiyorum ki ama vardır onunda bi sihri :44:

Zararı olmaz masajın ama sporun olur göğüs kasını çalıştırma bence bende spor yapıyorum ama göğsü çalıştırmıyorum artık,aynen o şekilde programımızı uygulicaz canım
Canım hamilelikteki gibi düşün bazı kadınların çatlağı olurken bazılarının olmuyor oda tamamen cildin yağlı yada kuru olmasıyla ilgili zaten derimiz esnek ama kuru ciltler çatlamaya müsait... Doğallıktan çok uzak silikon hiç gerçek göğüs kadar yumuşakta olmaz doğal yolla hedefimize ulaşsak süper olur

saraçoğlunun küründe ve çayında neler varmış biliyormusunuz?
Kendisi kişiye özel beslenme programı gönderiyormuş ve kişinin hormon testi sonuçlarını istiyor ona göre öneriyor yada önermiyor ve birde içeriğini açıklamadığı bir göğüs büyütme çayı gönderiyormuş

Valla sen neredeyse dümdüzsün ben tam anlamıyla dümdüzüm yatınca

Yapanlar nasıl yapıyor gerçekten hayret ediyorum. Aradaki farkın 30 cm olması gerek diyorsunuz ya, benim 15 hatta 10 olsun mutluluktan ölürüm herhalde. Acaba benim hiç göğsüm mü yok, ondan falan mı büyümüyo. Kilo da alamıyorum. İnsanların göğsüne bakmaktan sapığa döndüm. Çıldırıcam

Canım benim aradaki fark bazen 9 bazen 10 bazen 11 oluyor oda adet dönemine göre mi deşiyor bilmiyorum yani benimde çok küçük ama işte ben 30 olması gerek derken kalçama oranla söyledim mesela kalcam 100cm bel 70cm ama göğüs 80 cm o yüzden göğsün 20cm büyümesi lazım diyorum çünkü göğüsle kalça arasında 20cm fark var benim ve hiç hoş gözükmüyo üst bölgem küçücük duruyor ve ben diyorum ya bir avuçu biraz taşan göğsüm olsa havalara uçarım şuan göğüslerim avucumu doldurmuyo

Kalçamı göz önünde bulundurunca o yüzden 20cm büyüsün diyorum bende sapık gibi oldum dikkatimi çekiyo göğsü olan kızlar

Son düzenleme:

işin kötü yanı ben yirmili yaşlarıma kadar göğüs konusunu hiç düşünmezdim bile.aklımdan dahi geçmezdi sonra sonra olmayan sütyenler moralimi bozunca ve bu düz hal anlamaya başladım.daha sonrada kızların göğüslerine bakıyorum kıyaslama yapıyor tabii insan ne kadarda üzücü bi durum.hep ertelemişim önemsiz bi konu diye ama özgüvenimi yerle bir ettiği kesin...

Bende böyle takmıyordum ne zaman üniversiteye geldim göğse zaafı olan erkek arkadaşım oldu ve kız yurtlarında öğrenci evlerinde koca göğüslü arkadaşlarım memeler fora gezip göğüslerini gözüme soktular bende bu takıntı başladı oof of

Aynen benim ölçülerim de seninkilerim 10'ar cm azları işte. Benim de orantısız duruyor doğal olarak. Silikon düşünmeye başladım ben ciddi ciddi. Fakat ilerisi için, belki çocuğum olduktan sonra daha da küçülücek olan göğüslerim için falan (sanki çok varmış gibi) :)

çok iyi anlıyorum canım...bide tabi çevremdede eskiden biri vardı akrabalardan o zaman ben 16-17 yaşlarındayım.kendi aralarında AAA SENİNKİ 75 BEDENMİİİ AHHAHHH ODA GÖĞÜSMÜ sözlerini duyduğumu hatırlıyorum.tabi o zamanlar benim konuyla alakam yoktu ama bu konuda kendini öven insanlara sinir oluyorum.insanlıktan ne kadarda uzak ve acınılası...

Keşke o zamana kadar büyütebilsek şu fitoöstrojenler işe yarasa

Bencede banada bir iki arkadaşım göğüslerime yorum yaptı küçüklüğüne benimde şansıma en yakın 4 arkadaşım 4 ya 1,2 de değil , dibimde olan 4 kişi görseniz zapzayıf kollar bacaklar incecikk sanki bütün yedikleri göğüslerine gitmiş gibi göğüsleri 90-95 beden 100bedene yaklaşmış hatta ve hep toparlayıcı sütyen küçük gösteren sütyen kullanıyolar yanımda o göğüsleri aça aça gezmeleri okuldan gelir gelmez sütyenlerini çıkarıp rahatlamaları benim onların yanında dümdüz kalmam rahatça sütyenimi bile çıkaramamam çok moralimi bozuyodu böyle takıntı oldu sonra

Son düzenleme:

sanırım benim durumumu da bu özetler... biriyle bu konuda çok fena dertleşmek istiyorum, yakınımdan kimseyle paylaşamıyorum düşüncelerimi.

sanırım benim durumumu da bu özetler... biriyle bu konuda çok fena dertleşmek istiyorum, yakınımdan kimseyle paylaşamıyorum düşüncelerimi.

Konuşalım canım bende çok dertliyim bu konuda

Kızlar kimse kopmasın bırakıp gitmesin burayı birlikte çözelim büyütelim hepimiz pes etmek yok tamam mı

wowo aynen benimde en yakın arkadaşlarımın öyle....kadınlar arasında belli etmeselerde meğer herkes birbirinin heryerine dikket ediyor...hoş benim isteğim zaten onlar için değil.duruma erkekler açısından bakarsak bu şekilde sevebilen biri olacaktır mutlaka ama öyle bi zamanda yaşıyoruzki bizim bile o fotoları görünce hissettiğimiz eksiklik duygusu oluyorsa evlenince bu daha fazla olur.hangi erkek dümdüz göğsü önemsemez?
sanırım leyla mecnun aşkına nasip olmak gerekki adam sana o gözle bakamasın.aşkı ağır basınca göğüs önemsenmez.çünkü cinsellikten çok daha önemli şeyler var ama öyle birini bu zamanda bulmak zor.
hepsini geçtim ben kendim için istiyorumya sağlığımıza zarar vermeden ve illa diye tutturmadan yapabilirsek ki büyüten örneklerde varsa ,saraçoğlu bile bu konuda araştırma yapmışsa benim umudum dahada artıyor.

kızlar evet düzenli takip edebilecekler yazsınlar ciddi ciddi hiç bırakmayalım bu forumuda yaptıkalrımızıda.destek olalım bi şekilde kendi aramızda bişeyler yapabiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…