Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

Elmasekerıde almıştı canım kürünü ama sürekli kullanmamıştı 9 ay boyunca yanlış hatırlamıyosam , tamam mutlaka haber ver canım çünkü ben kafaya koydum o kürü alıcam estetikten çok daha ucuz sonuçta 1beden çok büyük bişey benim için. Buarada beslenme programını herkese aynı vermiyor sanrım farklı bikaç programını duydum çünkü mesela haşlanmış nohuta biraz tuz bol kimyon ekleyip yemek yada bal polen vs farklı şeylerdi galiba

evet canım hatırladım şimdi.ben alınca detayları burdan paylaşırım seninle.yaza doğru aynı dönem senin aldığınıda tekrar aynı dönem birlikte alıp kullanırız belki :) sanırım ölçlerimizde hemen hemen aynı.sen sutyen kullanıyormusun peki

Tamam haber bekliyorum canım kürüde aynı zamanda alıp birlikte kullanmamız çok güzel olur :) benim 10cm fark var evde sütyen hiç kullanmıyorum geceleride uyurken hiç kullanmıyorum ama evde bazen evdeki erkeklerden babamdan mesela utanıyorum dümdüz olmaktan o yüzden bazen evdede sütyen takıyorum dışarıda zaten full destekli sen kullanıyormusun canım

rezene 7.5 tl
adaçayı 7.5 tl
keçiboynuzu 20 tl
çörekotu yağı 43 tl
narçekirdeği yağı70 tl

kızlar bunlarında bize diğer aldığımız ürünlere göre daha fazla fayda sağlayacağını düşünüyorum.en azından daha doğal yöntemlerle yapılmışlardır.saraçoğluna nedense güveniyorum.
benim aldığım çörekotu yağı 7.5 lira bu 43 lira elbette fark olacaktır diye düşünüyorum.imkan oldukçada bunları almak daha mantıklı

benimde destekli nbb kıyafet giyince sanki varmış gibi görünüyor ama birine sarılınca rezalet bi durum...uzak duruyorum bu yüzden insanlardan çünkü belli sert bi sütyen ve içi boş.acaba bizim bedenimize uygun sanırım benim 70 A cup oluyor.göğüs alttan 71 üstten 78-81 arası gidip geliyor masajlara devam edince.bende pek bişey anlamadım.ama bakıyorum bazı sitelerde mankenlerin ölçüleri yazıyorya kıyafetlerde göğüs 88-89-90 vs..diyor ve göğüsleri gayette iyi duruyor.yani bizim tek eksiğimiz bi 10 cm lik farkmı bu yüzden nerdeyse düz gibi pek bi anlam veremedim şu ölçümlere

Kesinlikle fark var canım bunda hiç katlı maddesi yok içine çok gözüksün diye yabancı maddede katmıyor ve soğuk presle yağları çıkıyo ben nar çekirdeği yağımı burdan aldım gerçekten biraz pahalı ama boşa para harcamaktansa işe yaricak şeye biraz daha harciyim diye düşünüyorum artık

10cm fark çok değiştirir belki ondandır canım bilemiyorum ama omuz ve sırt genişliğide küçük gösteriyo göğsü, benim desteklilerimden biri biraz yumuşak o yüzden çok anlaşılmıyo diğerlerine göre yumuşak olduğu için ama tabiki gerçek göğüs kada yumuşak değil ben la senzadan 3sene önce almıştım aynı sütyenleri bulamıyorum artık yumuşaklığı ve büyüklüğü süperdi benim aldığımın eskidiler yenisi lazım onun gibi yok amaaa inşallah büyürlerde yenisine gerek kalmaz desteksiz alabiliriz :)

canım hangiisinden memnun kaldın şuan sitesinde yokmudur.bende almak istiyorum.önerebileceğin model yada resim?

canım hangiisinden memnun kaldın şuan sitesinde yokmudur.bende almak istiyorum.önerebileceğin model yada resim?
Canım benimkiler ten rengi siyah beyaz 3 kat dolgulu düz model sitesinde var mı hiç bilmiyorum telefondan girdiğim için resimde yükleyemiyorum

emin ol canım bende hiç anlamadım bu mankenleri benimde ölçüler böyle ama hiç mankenlerinki gibi değiller

kızlar bugüne ölçüm yaptım göğüslerime anca bugüne kaldı çünkü biraz doktor işlerim vardıda bide hep doktorlara açtım bütün malı bugünlerde göğüslerim göğüse benzemeye başladığını fark ettim kilo aldığımı sandım ama aynıymışım alt 70 üst 91.5 kendi kendine gelişiyor bunlar bende anlamadım ki bu normal mi yani 1 aydır hiç bişi yapmıyorum saldım çayıra mevlam kayıra resmen dolunaya göre mart ayına kadarda büyüme yok göğüslerde benim bu durum enteresanlaşıyor bide bu arada ben yakında gene programa başlıycam ama sizce mart ayına kadar şınav çekmesemmi çünkü küçülme olabilir mart ayından sonra mı onu yapsam sadece masaj ve çay mı yapayım ama benimkiler belliki büyüyecek gibi görünüyor zaten yayıklar bide sarkmasın ayrıca adetimede daha çok var ki zaten adetimde öyle dolgunluk falan olmuyor

Çok iyi canım :) dolunayla ilgili kısma bişey diyemiyorum bilmiyorum ben

Aradaki farkımızın 30cm e yakın olması lazım 20 cm büyütebilcekmiyiz acaba

20 cmmmm......için çok ama çok disiplinli yapmamız gerek herşeyi wowo bazen çok umutsuzluğa kapılıyorum.gergin ve küçüçük göğüsler..bu nasıl 20 cm büyürki offf offff...Ama yinede çizelgemdeki programımı eksiksiz uygulamadan hiçbizaman olmuyor demicem ben.

Bende canım benim programlarım var kağıt üstünde işaretliyorum hep 1 senedir zaman zaman yaptığım şeyler hep yazılı en fazla 35 gün sürekli uyguladığım şeyler var 1 ay civarı çoğunu uyguladım gelişmedi ama 1 ayada artık uzun zaman demiyorum napalım devam edicez en az 6-9 ay sürekli kullandığımda olmazsa evet olmuyo dicem ama 6-9 ay sürekli kullanmadan 3 aydada olmazsa yinede olmuyo demicem hep 6-9 ayda olur dedikleri için

O yüzden bunları kendimizi sıkarak aman yapalımda bitsin şeklinde değilde çok faydalılar güzeller bizim için uyumak yemek içmek gibi birşey haline getirmeliyiz yoksa o kadar uzun süre devam edemeyiz ve yok sınavım var yok bilmem ne deyip programı bırakmamalıyız bunları hazırlayıp yanımıza koyup yiyip içerek çalışmalıyız max 10dkmızı alır

Başka türlü olmaz ama 20cm cidden fazla başka türlüde olmuyo benim vücudumla orantılı olması için en az 20cm lazım kalça var çünkü bunları yapmaya devam edelim saraçoğlunuda alırız 9aydan sonrasındada hala olmuyorsa bu fitoöstrojenlerle artık o zaman operasyon düşünenler düşünür ciddi ciddi , operasyon düşünmeyenlerde durumu kabullenir o zamana kadar devam edicez

Son düzenleme:

saraçoğlunun küründe ve çayında neler varmış biliyormusunuz?

Keşke benimkilerde kendi kendine gelişse :)

ben inşallah yaza kadar uçurucam bunları ayy bugün bi kadın geldi hastanede ekg çekimine birlikte girdik o kilo olduğu için rahatlıkla açtı ama ben biraz çekindim bide uzanıyoruz ya doğal olarak fazla bişi olmuyor yukarda böyle nerdeyse dümdüzdüm çok utandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…