Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

Kızlar naptınız? :) bugün büyük göğüslü olan var mı aranızda yine mi küçük göğüslüyüz? :) ne çektik be şu göğüslerden

Yine küçük göğüslüyüz:) Tibet hareketlerini yapıyorum, biraz dolgun gibiler. Geçen ölçtüm, 3 cm kadar küçülmüş görünce yüreğime iniyodu resmen meğer kilo vermişim, alt ölçüm de aynı miktarda küçülmüş. Kalpten götürcek bunlar beni:) Kilo almaya karar verdim ben. Şimdi sadece rezene ve adaçayı içip kilo almaya odaklanıcam. Umarım azcık etki eder.

Umarım etki eder bende kilo almaya karar verdim göğüsler büyüsün diye obez olmayız umarım

•kilo alma
•3bardak rezene poşet çay
•nar çekirdeği yağı 1çay kaşığı
•keten tohumu 1yemek kaşığı
•ara sıra çemen maske

Son bir umut

Yine moralim bozuldu neden böyle ya o kadar uğraşmamıza rağmen olmuyo neden bizimde doğal hali normal boyutta değil nolurdu sanki öyle olsaydı bu yediklerimizdeki östrojenler etki etmezse uzun süre kullanmamızda başka yol kalmıyo demektir inşallah işe yarar bunlar yoksa östrojen hapı östrojen ilacı almamıza kimse izin vermez böyle kalmak istemiyorum :'(

Bu işi çözene kadar devam edicez kızlar vazgeçmek bırakmak moral bozmak yok imkansız değil yapanlar nasıl yapıyosa bizde yapıcaz

Bu işi çözene kadar devam edicez kızlar vazgeçmek bırakmak moral bozmak yok imkansız değil yapanlar nasıl yapıyosa bizde yapıcaz

Onlar nasıl yapıyor gerçekten merak ediyorum. Çok hırs yaptım, ben de büyütücem:) önce kilo alıcam, kilo alırken rezene, adaçayı, yeni keşfettiğim bir çay daha var ve tibete devam edicem. Şerbetçiotuna da tekrar başlayabilirim. 3-4 kilo alınca bakalım etki edicek mi. Fazlasında gözüm yok, 10 cm olsa yeter modundayım artık:)

10cm banada yeter valla ben 4 kilo alınca 1cm bile büyümemişti 7kilo almayı düşünüyorum ben hemde spor yapıp göğüs dışında her yeri sıkılaştırıcam ki göğüsler daha büyük gözükür inşallah diye bide bu programa devam edicem artık moralimi bozmicam bu sefer 6ay aralıksız yapiyim bir kere eğer olmazsa o zaman bırakırım yeni keşfettiğin çay ne ?

aynen tatlım yeni çay nedir?

bende birazdan ölçer yazarım kızlar ben yaklaşık 1 aydır hiç bişi yapmıyorum eğer 92 çıkarsa direk çığlığı basarım

Hafize sultan çayı diye bir çay canım. Arkadaşım adet düzensizliği için kullanıyormuş. İçindekilere bir baktım, yok yok resmen. Bizim burada göğüs büyütmek için kullandığımız bütün bitkiler var. Tadı da güzel. Ondan içiyorum günde bir tane. Bulabilirsen tavsiye ederim. İçinde çeşit çeşit bitkilerin olması hoşuma gitti. Bir kişiye etki eden bitki başkasında etkili olamıyor ya, bunda ne ararsan var. Birinden biri tutar umarım.

Sen nerden buldun nerden aldın o çayı canım?

Kızlar her seferinde baktım büyümedi yada iki kere malesef küçülme yaşadım biri spordan dolayı diğerini bilmiyorum bunlar benim moralimi bozdu inancımı umudumu kaybettirdi ve programlarımı hep bırakmış oldum bunlardan dolayı her seferinde yeniden başladım programlarıma şimdi yine başladım devam ediyorum yazdığım programıma

Keten tohumu yağıda sipariş verdim içinde en çok östrojen bulunan şey keten tohumu onun kendisini yiyorum biliyorsunuz birde yağını göğsüme sürücem hergün sürücem arada birde çemen maskeyi sürücem rezene nar çekirdeği yağı içicem

Bu sefer moralim bozulsada devam edicem göğüs büyütmek için değilde sağlıklı oldukları için yemeye devam edicem yoksa olmayınca moralim bozuluyo bırakıyorum

Ve ibrahim saraçoğlunun göğüs büyütme çayı var adamın özgeçmişi iyi bilgili biri ve para için kandırcak biri olduğuna da inanmıyorum pek o yüzden onun çayını almayıda düşünüyorum alırsam burdan haber veririm zaten

aynen tatlım yeni çay nedir?

bende birazdan ölçer yazarım kızlar ben yaklaşık 1 aydır hiç bişi yapmıyorum eğer 92 çıkarsa direk çığlığı basarım

Hafize sultan çayı tatlım. İçinde rezene, adaçayı, şerbetçi otu, biberiye, oğulotu, civanperçemi, çemen otu, çörekotu tohumu, anason, daha neler neler var.

Sen nerden buldun nerden aldın o çayı canım?

Geçen hafta kapalı çarşıya gittim, oralardaki aktardan aldım canım. Başka yerde bulamadım.

kızlar size bi duyuru ibrahim saraçoğlu istanbul aydın üniversitesinde öğretim üyesidir bence gidin basın okulumuzu

aktardan hazır aldın dimi canım belki bende alırım ondan etkili olursa sana

Son düzenleme:

Vay çok iyiymiş canım fırsat bulup gidebilirsem bende alıyım etkisini burayada yaz canım ama bak düzenli kullan olur mu boşa gitmesin çayın

şuan öyle yorgunum ki canım bi kalkabilsem ölçücemde kalkamıyorum ki

kızlar size bi duyuru ibrahim saraçoğlu istanbul aydın üniversitesinde öğretim üyesidir bence gidin basın okulumuzu

aktardan hazır aldın dimi canım belki bende alırım ondan etkili olursa sana

Adyalina ya benim keşke seninki kadar olsaydı göğüslerim 20cm fark benimki bunun yarısı bizlere göre çok şanslısın canım kıymetini bil :) adyalina sen sorsana ben bizim okulda olsaydı o adam kesinlikle şimdiye kadar kapısını çalmıştım aah ah kendi odası var mı sizin okulda öyle gidip rahatça iletişime geçebiliyo mu herkes valla yanıma birini bulursam benle birlikte gelebilcek gelir sorarım adama normalde doktorlara bile söyleyemiyorum bu konuda rahat konuşamıyorum ama o adama sorarım baba gibi o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…