Kendinizden kk Sevgili veya E

Arkadaşlar 1 şubatta evlendim eşim benden 8 yaş küçük 4 yıl sevgili 1 yıl nişanlı kaldık biz gerçekten masal gibi bir aşk yaşadık sabah uyandığımızda birbirimize söylediğimiz ilk cümle seni özledim oluyor...anlaştıktan sonra yaş ne gibi bir sorun olur anlayamıyorum... Erkek büyük kadın küçük olunca aralarındada 3-4 yaş fark olunca o evlilik süper mi olucak demek... Arkadaşlar ayrılanlar da şunu mu duyarız kadın büyük anlaşamadılar.... Zaten türkiyede kadını buyuk erkeğin ise küçük olduğu evlilikler çok az oranda ama yine aldatmalarda boşanmalarda çok eeee demek bu bir ölçü değil.... Ben bunu yaşayan biri olarak şunu söylüyorum tek sorunum eşimi kıskanmam çok aşırı oluyo ama o beni çok iyi anlıyo ve bu konuda bile destek .... Hergün şukrediyorum onu yarattan rabbime....

Kendinizden yaşça küçük biriyle beraber olur musunuz ve de evlilik düşünürmüsünüz,örneğin ben başkalarına karşı çok hoşgörülüyüm,erkekler yaşça çok küçük insanlarla beraber olabiliyor,kadınlar da olabilir diyorum ,ama bana gelince bu konuda katıyım asla olmaz diyenlerdenim.:1no2:

olabilir,çok aşırı yaş farkı olmadıkça normal karşılıyorum...

neden olmasın kı anlasıp...aynı dılı konustuktan sonra ve yası problem etmedıkten sonra neden olmasın....
önemlı olan ask ve sevgı....

olabilir diyorum neden olmasınki zira çevremdede bunun örneklerine yakından şahit oldum...
ama ben kendim, kendimden yaşça küçük biri ile evlenmeyi istem..ama evleneni asla yadırgamam ve gayet normal görürüm.. çiftler arasında , gönül yaşı tutuyosa gerisi boş derim..

arkadaşlar sanki 35 inde biriyle kesin mutluluk kaidesi mi var ben aradığımı buldum evde herşeyde bana yardım ediyor ...sürpriz meraklısı... çılgın... komik... hareketli ... cıvıl cıvıl ....titiz....beni çok seviyor kaç kere ayrıldım ondan evlenmeden önce hatta bırak diye yalvardığım bile oldu insanların laflarını dinlemektense hayatımın aşkından vazgeçtim ama o benden vazgeçmedi bende karar verdim mutluyum neden bunu yaşamıyım insanlar konuşsa ne olcak ben bir kere bu dünyaya geliyorum neden insanların düşüncelerine göre şekillendireyim ki kendi hayatımı evimde o insanlar yok sadece ben ve sevdiğim varız ... eğer başkaları için onu terketseydim ne belli ki yeniden aşık olabilirim ....hayat kısa her anını doya doya yaşamalıyız bence karşılıklı sevgi saygı gerçek aşk olduğu sürece yaş farkı yada diğer farklar önemini yitirir...kalbinizden onun kalbine bir aşk köprüsü kurulmuş ve bu kimseye zarar vermiyorsa elinizde bunu yaşama şansı varsa neden bundan kaçasınız

Esim benden 3 yas kuçuk
Ben onun yasini bilmeden asik oldum...oldum iste
Bazi konuda bazen sorunlar yasiyoruz ama bu sadece yasla ilgili degil, yetisme tarziyla da ilgili
Gayet mutluyum ben
Esim hiç yasini gostermez unuturum bile aramizda ki farki
onemli olan sevgi, saygi, hosgoru, paylasim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar 1 şubatta evlendim eşim benden 8 yaş küçük 4 yıl sevgili 1 yıl nişanlı kaldık biz gerçekten masal gibi bir aşk yaşadık sabah uyandığımızda birbirimize söylediğimiz ilk cümle seni özledim oluyor...anlaştıktan sonra yaş ne gibi bir sorun olur anlayamıyorum... Erkek büyük kadın küçük olunca aralarındada 3-4 yaş fark olunca o evlilik süper mi olucak demek... Arkadaşlar ayrılanlar da şunu mu duyarız kadın büyük anlaşamadılar.... Zaten türkiyede kadını buyuk erkeğin ise küçük olduğu evlilikler çok az oranda ama yine aldatmalarda boşanmalarda çok eeee demek bu bir ölçü değil.... Ben bunu yaşayan biri olarak şunu söylüyorum tek sorunum eşimi kıskanmam çok aşırı oluyo ama o beni çok iyi anlıyo ve bu konuda bile destek .... Hergün şukrediyorum onu yarattan rabbime....

şimdi profilinizi inceledim
siz 77 doğumlusunuz eşinizde 85 doğumlu o zaman
yani eşimle ben gibi ama tam tersi
ben 85 liyim eşim 77li
düşününce çok garip geliyor fisfisfis
mutluluklar size a.s.

benden 4 yaş küçük biriyle cıkmıştım ama bana yaşını yalan söylemişti snr gerçeyi söyledi doğru söyleseydim kabul etmezdin dedi ama hayatımdaki en mükemmel ilişkiydi ailesinin memleket ayrımı yüzünden ayrılmak zorunda kaldık bende eskiden olmaz derdim ama başıma gelince hiçbir farkı yok ha büyük ha küçük anlaştıktan snr dert değil

genelde hep olduğum daha genç gösterdiğim için (ben demiyorum çevremdeki herkes aynı şeyi söylüyor) sanırım bu yüzden benden hoşlanan, bana çıkma teklifiyle gelen erkekler çoğunlukla benden yaşça küçük erkeklerdi ve benden küçük bir erkek arkadaşım da oldu ben bunda bir sakınca görmüyorum erkekler kadınlardan daha çabuk olgunlarşıyorlar

hem şöyle de bir durum var kadın büyük erkek küçük olursa çift çok zengin olurmuş tecrübelerle sabittir
:kahve:

canım erkekler kadınlardan daha çabuk olgunlaşmıyor.KADINLAR HER ZAMAN ERKEKLERDEN ÇABUK OLGUNLAŞIR..ama benim düşüncemde aradaki yaş farkı falan deil.ama kadın büyük olsun ama erkek ...öenmli olan uyumdur ,sevmek ,sevilmektirr...kendini güvende hissetmendir.gerçek dostun olduğuna inanmaktıırr...:içelim:

halamın kocası yanı enıstem halamdan 4yas kucuk ama gayette iyi anlasıyorlar..
enıstem yemek sectıgı için halam bu konuda biraz zorlanıyor okadar...

benim halamda benim arkadaşımla evlendi ve aralarında 10 yaş fark var ve arkadaşım ondan öncede kendinden büyük biriyle birlikte olmuştu ve bana derdiki keşke olmasaydım sonra halamla tanıştı anaa bi baktımki ben nişanlancam zaman nişanlandılar şok oldum ve arkadaşım kankam benimle konuşmaz oldu halamlada artık görüşmüyorum çünkü iyice sapıttı gıcıklaştı çıtırı buldu aileyi umursamaz saymaz oldu he arkadaşın onla niye evlendiği belli araba evler yazlık filan var maaşı 4 000 e erkek değil kadın evi geçindiriyo yoksa 1000 tl maaşla 250 tllik ayakkabılar giyilmez bulmuş kazı yoluyo ama benim saf halamanlamıyor.onun için genç göstermeye çalışıyo sporlar filan hatta kendinden küçük komşulara bile abla diyor o deecede komplekse girmiş.duyuyorum abazen mutfakta aygaz mutfak dolapları fayansları erkek kuvveti lazım diye çıtırına sildiriyomuş.ama bugün kullanıyorum onu sanıyo yatrın kendi kullanılacak haberi yok .çünkü <arkadaşım halamın yüzünden ailesiyle görüşmüyo ne ana ne baba ne abileri ne ablaları evine bile gelemiyomuş ablası artık illallah etmiş eee bir erkek neden aielesinden kopar bu derecede bi amacı varki suyuna gidiyor.allah yinede mutlu etsin ama bir erkek ve amacı belli olan bir erkek içinde ne aile si nede .evresini kırmamalı.

bu arada halam üni mezunu çok çok ii biryerde çalışıyo.

benim halamda benim arkadaşımla evlendi ve aralarında 10 yaş fark var ve arkadaşım ondan öncede kendinden büyük biriyle birlikte olmuştu ve bana derdiki keşke olmasaydım sonra halamla tanıştı anaa bi baktımki ben nişanlancam zaman nişanlandılar şok oldum ve arkadaşım kankam benimle konuşmaz oldu halamlada artık görüşmüyorum çünkü iyice sapıttı gıcıklaştı çıtırı buldu aileyi umursamaz saymaz oldu he arkadaşın onla niye evlendiği belli araba evler yazlık filan var maaşı 4 000 e erkek değil kadın evi geçindiriyo yoksa 1000 tl maaşla 250 tllik ayakkabılar giyilmez bulmuş kazı yoluyo ama benim saf halamanlamıyor.onun için genç göstermeye çalışıyo sporlar filan hatta kendinden küçük komşulara bile abla diyor o deecede komplekse girmiş.duyuyorum abazen mutfakta aygaz mutfak dolapları fayansları erkek kuvveti lazım diye çıtırına sildiriyomuş.ama bugün kullanıyorum onu sanıyo yatrın kendi kullanılacak haberi yok .çünkü <arkadaşım halamın yüzünden ailesiyle görüşmüyo ne ana ne baba ne abileri ne ablaları evine bile gelemiyomuş ablası artık illallah etmiş eee bir erkek neden aielesinden kopar bu derecede bi amacı varki suyuna gidiyor.allah yinede mutlu etsin ama bir erkek ve amacı belli olan bir erkek içinde ne aile si nede .evresini kırmamalı.

bu arada halam üni mezunu çok çok ii biryerde çalışıyo.

canım ornek verip gecmen yeterliydi
ne bu dedikodu kazanı gibi...milletin ozel hayatindan fayansindan bize ne

neyse konuya gelince erkek olgunsa 1-2-3 yas cok sorun degil ama daha fazlasina zaten asik olamam, kardes gozuyle bakarim

hayır dedikodu değil ben olayı anlattım yani
demişlerde aşk falan filan diye
aslında aşk değil olayın içinde
mantık var kurnazlık var diye
yani benim bildiklerimin içinde sadece örnek vermek istedim
dışardaki insandan değilde işin içinde olduğumuzdan ayrıntıya girdim

Bir-ki yaş zaten önemli değil.

Ancak büyük yaş farklarında ,insan olgunlaştıktan sonra daha sağlam yere bastığında olabilir.

Bence, 50 yaşında kadınla 40 yaşında adam olabilir ama 30 yaşında bir kadınla 20 yaşında biri olmaz.

Ben benden genç birini (1-2 yaş değil tabi ) istemezdim

bende asla diyenlerdenDİM hatta hep çok büyük erkeklerden hoşlanmışımdır . ama eşim benden 2 yaş küçük bunu hiç sorun etmedik arada aşk olunca hiç önemi kalmıyor

X