☎ Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlarla Kaliteli Geyik ♫ ♬ ♪

Merhaba hanimlar. Konumuz neydi tam olarak. Sex and the city kafasindayim su anda. Ve new yorkta bir carrie olamamanin acisini duyuyorum biraz galiba. neden boyle dostluklar yok a dostlar sorarim size

Merhaba hanimlar. Konumuz neydi tam olarak. Sex and the city kafasindayim su anda. Ve new yorkta bir carrie olamamanin acisini duyuyorum biraz galiba. neden boyle dostluklar yok a dostlar sorarim size

Merhaba hosgeldin arada mesajin kaynamis.

Konu yok ortada ne varsa artik

Carrie ne alaka. Filmden mi esinlendin. New yorkta misin?

hayir hic bulunmadim da. ikinci defa diziyi izlemeye basladim.ne kadar kapitalizmden nefret etsem de bu diziye bayiliyorum. bir taraftan izliyorum da sohbete geldim. su an oyle bir ortamda olmak isterdim..

hayir hic bulunmadim da. ikinci defa diziyi izlemeye basladim.ne kadar kapitalizmden nefret etsem de bu diziye bayiliyorum. bir taraftan izliyorum da sohbete geldim. su an oyle bir ortamda olmak isterdim..

Ben dizisini degil de filmini izlemistim. Big bang en cok sevdigim yabanci dizi sayilir.

Kapitalizm den niye nefret ediyorsun. Anarsik misin?

parayi bos yere harcamak akillica gelmiyor ama elbise ayakkabi canta ne varsa bitiyorum. oyle bir ikilemdeyim iste. ihtiyac fazlasi hersey ama cok zevkli. ahhh cok kotu bir kadinim

Ben dizisini degil de filmini izlemistim. Big bang en cok sevdigim yabanci dizi sayilir.

Kapitalizm den niye nefret ediyorsun. Anarsik misin?
kapitalizmin neresini sevelim ki.. ama icindeyiz ne onunla ne de onsuz. neyse big bang theoryi esimle cok severiz ama son sezonu izlemeye vakit bulamadim hic. evli ve cocukluyum da biraz

kapitalizmin neresini sevelim ki.. ama icindeyiz ne onunla ne de onsuz. neyse big bang theoryi esimle cok severiz ama son sezonu izlemeye vakit bulamadim hic. evli ve cocukluyum da biraz

Fala baktirmam ama falsiz da kalmam mi diyorsun.

Niye evli ve cocuklular izleyemiyor mu. Son biraktigimda izleyebiliyorlardi.

O kapitalizmin sucu degil ki ... Almak zorunda degilsin sonucta.
tatlim gozumuze gozumuze sokuyorlar. bize pek tercih sansi kalmiyor. ihhtiyacimiz oldugumu dusunuyoruz. iater istemez itaat ediyoruz. almak zorunda degiliz ama iskence gibi

Fala baktirmam ama falsiz da kalmam mi diyorsun.

Niye evli ve cocuklular izleyemiyor mu. Son biraktigimda izleyebiliyorlardi.
enerjim nesem ve zamanim olunca ama bu ucu ayni zamanda olunca pekala izlenebiliyor tatlim

tatlim gozumuze gozumuze sokuyorlar. bize pek tercih sansi kalmiyor. ihhtiyacimiz oldugumu dusunuyoruz. iater istemez itaat ediyoruz. almak zorunda degiliz ama iskence gibi

Bugun alisverisin tavan yaptigi bir yere gittim ama sadece kitap aldim geldim. Demek ki almak istemeyince almiyorsun.

enerjim nesem ve zamanim olunca ama bu ucu ayni zamanda olunca pekala izlenebiliyor tatlim

Ayni seyler bekarlar icinde gecerli.

Bugun alisverisin tavan yaptigi bir yere gittim ama sadece kitap aldim geldim. Demek ki almak istemeyince almiyorsun.

Param olmadigi zamanlar ben de öyle yapiyordum. Simdi ise kendimi bakimsiz ve yalniz hissettigimde elbiselerle kendime daha iyi bakacagimi düsünüyorum bir süreligine oyaliyor insani. Hele ki indirimde birsey alip kar ettigimi düsündüysem büyük keyif. Ya da sac rengimi degistirecegim =D

Ayni sey yaslilar, uzunlar, kisalar, kizillar, esmerler, sarisinlaar icinde gecerli olabilir tatlim =D

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…