☎ Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlarla Kaliteli Geyik ♫ ♬ ♪

ay berraticim döndü bu nldglp geçmişte erkek diiii pro üyede bennn yaptım bu nldglp yiiiii yurt dışını su yolu yapınca parası bitmiş alamadıııııııııııııı

ha ha ha ha munedeinldglp deee erkeğe benziyor kazene kib yapalımmmm

ay berraticim döndü bu nldglp geçmişte erkek diiii pro üyede bennn yaptım bu nldglp yiiiii yurt dışını su yolu yapınca parası bitmiş alamadıııııııııııııı
Hahahaha neyyyynldglp döndü mu ? Neyse jelesecim yarı yoldan dönmüş . Artık dönmüş kabul olunur şikayet etmek icin gec kalınmış

Vay posta koyuyorsun demek. Yemek kismina tasiticam iste. Diyettesin ya oraya bakmazsin.

ha ha ha ha munedeinldglp deee erkeğe benziyor kazene kib yapalımmmm

Arada olan bize olur. Fazla takilmayalim o kisimlara.

-----------------------------
Bu da Londra'din en islek caddesi. Elime bir yerden para gecince kitapcida aldim solugu.

Eklentiler

• Photo0071.jpg
    168,5 KB · Görüntüleme: 87

ay evet haklısın yemek topiginin yanından bile geçmem hatta orda topik aç haber versende gelmem şu aralar kusura bakma senin icin uzaya cikarim hmm orası olmaz
caddede pek güzelmiş birgün belki yolum düşer oralara sende eline geçen parayla kitapcida soluk alanlardanmisin bu sefere özel mi merak ettim

Vay ozledim oralari ya... sanki baska ulkede yasiyorum .Oraya aylar oldu gitmedim .

Gelirsin tabi, yazin burda olursam beklerim.

Kitaplara oylesine bakmayi bile severim ama cok ucuz degiller hele burada. O yuzden cebim dolu olmayinca girmemeyi tercih ediyorum.

Vay ozledim oralari ya... sanki baska ulkede yasiyorum .Oraya aylar oldu gitmedim .

Bir daha ki sefere orada bulusalim istersen.

Gelirsin tabi, yazin burda olursam beklerim.

Kitaplara oylesine bakmayi bile severim ama cok ucuz degiller hele burada. O yuzden cebim dolu olmayinca girmemeyi tercih ediyorum.

Bir daha ki sefere orada bulusalim istersen.
kitapları bende severim okumadigim tarz da da olsa arka kapak yazılarını okumaya bayılırım her gördüğüm kitapciya dalma isteği var bende yalnız burda da fena değil fiyatları orayı bilmesem de kitap aldıysanız iyi okumalar bende cikiyorum iyi geceler sana

Aynen bende oyleyim. Oranin 3-4 kati desem yeterli olacaktir.

Tamam canim iyi geceler.

Aynen bende oyleyim. Oranin 3-4 kati desem yeterli olacaktir.

Tamam canim iyi geceler.

Tiurkiye nin gercekkten 3-4 kati burda kitaplar .Ben her yaz geldigimde aliyorum . Burdan almiyorum .

o zaman isterseniz arada size istediğiniz kitabı yollayim canınız sıkılınca haber verin ben arada internetten alıyorum o zaman baya bir ucuz oluyor benim icin sıkıntı yok kitap alacaksam gözüm parayı gormuyor param varsa tabi ise baslarsam maasimin büyük kısmıyla kitap alirim muhtemelen iyi geceler

Kargo kismi baya pahali canim. Nerden teklif ettim dersin.

Dusunmen yeter.

Iyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…